Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomozi Boze..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Lagano Tomas.

      Prvo izblokirao Petruševa, pa koš.

      Važna pobeda Partizana.

      Comment


      • Nije da mi nije drago.
        "Kuma dala, kuma uzela".
        To su dva kluba koji mogu sve i čiji igrači mogu sve što drugi "nemogu i neznaju".

        Comment


        • Rašon Tomas ima ono nešto da u neizvesnim momentima odigra važnu rolu. Sad mi prolazi kroz glavu kad je uništio Veneciju sam u 3. četvrtini.
          Opet velike zasluge Mozlija. Neverovatno važan igrač za Partizan.

          Comment


          • Ovaj poslednji koš Tomasa ko da je trajao mnogo više od 6 desetinki.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Ovaj poslednji koš Tomasa ko da je trajao mnogo više od 6 desetinki.
              Poznat je po brzom šutu A nije da nije bilo odbrane Mege

              Comment


              • Nisu ih igrači Mege pustili, mislim da o tome nema govora.

                Na ovoj slici se vidi da sat nije na vreme krenuo.

                Tomas primio loptu, namestio se i onda šutnuo i sve to za 6 desetinki.

                Comment


                • Pri tom, ovaj mali kokoravi je napravio 87_ i faul, doduše nezabeležen.
                  Last edited by L a z a r; 12-12-20, 20:26.

                  Comment


                  • Nema teorije da su pustili sat na vreme. Ko večnost su mi trajali prijem iz auta i izbačaj.
                    Tomasu sam celim tokom j*bo i mamu i tatu i tetku iz Tutlingena da bi duvač ušao na kraju, lupio brutalnu rampu i dao koš nade da se može nekako ugurati u PO.
                    Problemi su očigledni i sad su već svi alarmi upaljeni. Jedino su spokojni Limar i Lončar koji ni da zucnu i progovore kamoli nešto konkretno da učine.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Inače, baš očajan Partizan.

                      Bez pojačanja teško mogu do plej-ofa.

                      Comment


                      • Sjajan doprinos M. T. Tepe u drugom delu utakmice.

                        Comment


                        • Sad se tek sagledava čarobnjaštvo AT kad je uspeo jedne ovako limitirane igrače da natera izvući iz sebe ono najbolje sakrivši brojne nedostatke. Tu se vidi najbolje trenerski rukopis koji je simpatični Žabar sproveo u delo.
                          Partizan ima ogromne probleme na dve najvažnije košarkaške pozicije. Pozicija "jedan" koja je pokrivena Gordom i CMM mora pod hitno da se dovede u red jer su nedostaci evidenti. Gorda igra u slaboj formi od starta sezone. Neprepoznatljivo je loš uz to sa Amerom ne ume postaviti igru na postavljenu odbranu. Sve neko siljenje, umiranje u individualizmu što po pravilu ne donosi ništa dobro.
                          CMM dođe do svojih dvocifrenih poenterskih brojki ali identično Gordi nervira Grobare povremenom nonšalancijom i greškama u nizu. Umesto da mu hitrina i prodor igra budu najveći adut američki košarkaš često izvodi neke vratolomije u šutu za tri. I ako nije čist šuter zna da pogodi po par hitaca ali opet nije trojka nešto sa čim se Mekintajer može podičiti da će gađati u visokim procentima kad bude najpotrebnije.
                          A šta tek reći o poziciji "pet". Imaš Miku koji ne znam kojim putevima je iskočio kod nas i ko ga je i zbog čega preporučio. Dosta mekan centar sa slabim branjenjem obruča nije neko ko nam može biti od preterane pomoći. Uz to košarkaški IQ nije na najvišem nivou.
                          Pored Mike tu je Nikola Janković. Ako je nesto bilo od njega kod AT sad je definitivno postalo jasno koliko je limitiran igrač. Nema ga u skoku. Igra leđima jako diskutabilna i loša, pogađanje zicera dosta upitno tako da stvarno ne znam šta nam takav prototip centra uopšte i treba.
                          Ne može mi neko reći da se nije moglo potražiti rešenje koje će podići nivo igre na veći stepenik. I ako je kasa prazna sigurno postoje ne previše skupi igrači koji će dati veći doprinos od Mike i Nikole.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Poznat je po brzom šutu A nije da nije bilo odbrane Mege

                            Pa imas sliku iz drugog ugla cisti faul na Simonovicu, drzi ga Paige ne moze da pride Thomasu

                            Comment


                            • Odlična akcija Saše.
                              Igrači Mege su očekivali nekog od bekova, bekovi napravili blok u leđa za Tomasa koji je imao 0/8 u tom trenutku.

                              Inače da pozdavim velikog partizanomrzca Obrkneževića koji 5 minuta gleda poslednji aut i lepo se vidi da lopta na 1s udara u parket i on ostavlja 0.6s.

                              Trudile su se sudije da izgubilo, ali bilo smo bolji 20 razlike u drugom delu i zasluženo dobili. 11 bacanja više je izvela Mega.

                              Comment


                              • To sam kasnije video, mislim da je bilo 8 desetinki kad lopta udara u parket.

                                Greška sudija što nisu ni gledale ovaj koš Tomasa.

                                Bilo je na ivici. Ni sat nije krenuo na vreme.

                                Nemoj Kuper da kriviš sudije.

                                Veruj mi da laž vodi na stranputicu, samo istinom možete izaći na pravi put.

                                A istina je da ste očajni, da vas je Mega uništila u prvom poluvremenu.

                                Ovi iz Mege nemaju pritisak rezultata, zbog toga Petrušev i Simonović u finišu šutiraju onakve trojke.

                                Boli njih stojko za poraz.

                                Comment

                                Working...
                                X