Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Зашто се крије од јавности да је Мика био позитиван на тесту на корону јуче?

    Comment


    • Zato što nemaju ni malo savesti i svesti o opasnosti koju nosi ovaj virus. Da imaju, znali bi da su svi koji su bili u kontaktu potencijalno zaraženi ili prenosioci. Utakmicu bi u tom slučaju otkazali (zakazani termin) i našli novi.
      Neozbiljno od strane KKP.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ako se krije od javnosti kako to da vi znate?

        Ako je to istina, veoma neodgovorno, čak i kažnjivo, ali ja ne vidim koji bi interes tu mogao da ima Partizan.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Можда имамо неког у здравству или познанике у ккп?

          Ама баш никакве,сем евентуално да вам први центра игра уместо да не игра...о ланчаним последицама(ко је био у контакту са њим)да не причамо...

          Comment


          • Pa ja te pitam, jel imaš nekog u zdravstvu ili poznanike u KKP?

            Neozbiljno mi je da komentarišem nešto što ne znam da li je istina. Ako Mika ima COVID, neće igrati sigurno, opusti se.
            Last edited by mark !t zer0; 22-11-20, 17:39.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by ЧШ. View Post
              Pa ja te pitam, jel imaš nekog u zdravstvu ili poznanike u KKP?

              Neozbiljno mi je da komentarišem nešto što ne znam da li je isina. Ako Mika ima COVID neće igrati sigurno, opusti se.
              Имам у кошаркашком круговима,и људима који сарађују са ккп...

              Нек Купер демантује ако није истина,па ћемо за који дан видети...

              Comment


              • Pa onda si mogao da pitaš te ljude zbog čega se krije ta informacija.

                A ne da dolaziš ovde da započinješ besmislene diskusije zasnovane na poluinformacijama i frustracijama.

                A možda i svi imate prijatelje u košarkaškim krugovima i ljudima koji saradjuju sa KKP.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • А шта ти мислиш,зашто би се крило?

                  Онако логички , људски...Рецимо да је дерби Морнар-Будућност и да Морнар крије да им је заражен први центра,и ти онако са стварне пратиш то,који би ти логично објашњење било зашто крију?

                  Comment


                  • Ja, za početak, ne znam da li se krije. Verujem da ni ti nemaš pojma, nemaš nikakve prijatelje kojj saradjuju sa Partizanom, već si informaciju pročitao na nekom trulom delu interneta. Nagadjam.

                    Mika nije igrao ni prethodne utakmice, tako da zaista ne mogu ni da zamislim do kakvog je zaključka tvoj mozak došao. Voleo bih da čujem.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Мика је 16. новембра на био позитиван на тестирању,17.новмбра је опет тестиран и не знам резултате ал пошто 19.новембра није играо против Хувентуда здрава логика ми налаже да је позитиван...

                      Е сад ме ти питај како ми здрава логика налаже...А сад ме ти питај како ми здрава логика налаже...

                      Comment


                      • Nije loš igrač ovaj Majkl iz Igokee.

                        Comment


                        • Vodi sve vreme Cedevita-Olimpija ali se Igokea drzi dobro, vodili su 10-tak razlike najvise Ljubljancani ali samo +2 na poluvremenu. Pocinje drugo poluvreme.

                          Comment


                          • Igokea tako blizu a tako daleko.

                            Nikako da preokrenu.

                            Comment


                            • Tutnu Voler trojku najverovatnije za produžetak.

                              Comment


                              • Dosla Igokea do produzetka ali u istom 12-0 za Ljubljancane i najveca razlika do sada.

                                Comment

                                Working...
                                X