Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citas li ti sebe sta si napisao?! Tepic pogodio, trojku, za produzetak...

    Comment


    • Meni izbacilo na Sofi da je Tepa odveo u produžetak Megu i mene ostavio bez para pošto sam singlirao na Primorsku.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Predvidjanja za derbi kkcz-kkp?

        Comment


        • Kucu, okucnicu stavi na drzavni projekat

          Prvi derbi za oba trenera, Sasi bitniji zato sto je bio i igrac. KKP ima slabiji tim, kracu rotaciju i ne vidim za njih veliku sansu. Nasa mana je PG mesto, ako se tu odbranimo bice desetak razlike.

          Imamo bar 3x skuplji tim, tako da mislim da ulazimo kao favoriti u ovaj mec. KKP kroz Gordica, Mekintajera i jaku odbranu moze do pobede, ali CZ je favorit 1/10 ...

          Licno bih dao za 92-49 5g zivota...da me dusa mine..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Predvidjanja za derbi kkcz-kkp?
            Ako CZ udje nabrijana (a vjerujem da hoce) raskantace ih 30 razlike

            Comment


            • 3x?
              Shatro.
              Epska laz i glupost.

              Comment


              • Zezam se malo, nije u principu ni bitno.

                Ocekujem da dobijemoovaj mecnajvise zbog njihove kratke rotacije, ali mislim da ce biti dobar derbi. Oba tima su imala duplo kolo, ali Zvezda ima poprilicno duzu rotaciju a ono sto ce odluciti jeste masa i verujem x faktor Loyd.

                Gordic i Kodi mogu da eksplatisu ovog malog Rocestog i Hala, dapotpuno zatvore tj udvajaju Loyda i Brajnta i da ocekuju da ce uvuci ervoza kodnjih zbog uzasno lose partije protiv Barse. Ipak Zvzdiniigraci imaju dominaciju na drugim pozicijama..

                Bice zanimljiv duel dva skakavca u ekipi, Teri je kao usao u formu pa da vidimo, moje misljenje da je Teri mnogo bolji igrac, samo trebace mu vremena da se prilagodi, ali ako udje u sistem bice dobro...nije on ne znam sta, ali nije ni los...

                Zvezda treba mudro da koristi Loyda i da visinom i snagom zatvori partizan sto nece biti lako...Mislim da partizanu treba dva pojacanja i bice ok tim za EC ambicije. Saso i Sasa su u principu dva slicna trenera, ne mislim da je Sasa puno bolji trener, ali svakako ima daleko mocniji tim i trebao bi u ovakvoj situaciji da dobije ovaj mec, ali derbi je derbi....

                Misljenja sam da partizan i dalje igra lose, ali mnogo bolje nego sa Scepom. Treba da se rese Sase Jankovica i da dovedu jednog skakaca dobrog koji moze ledjnom tehnikom dati kos...takodje..Meni se licno kod njih ne svidja Kodi, mislim da nije plej za velika dela, ali je atipican i zajeban kad se zaleti u tranziciji...

                67-76 bih mislio ozbiljno, zelja je 49-91 za KKCZ
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kucu, okucnicu stavi na drzavni projekat

                  Prvi derbi za oba trenera, Sasi bitniji zato sto je bio i igrac. KKP ima slabiji tim, kracu rotaciju i ne vidim za njih veliku sansu. Nasa mana je PG mesto, ako se tu odbranimo bice desetak razlike.

                  Imamo bar 3x skuplji tim, tako da mislim da ulazimo kao favoriti u ovaj mec. KKP kroz Gordica, Mekintajera i jaku odbranu moze do pobede, ali CZ je favorit 1/10 ...

                  Licno bih dao za 92-49 5g zivota...da me dusa mine..
                  Koliko X puta ima skuplji tim CSKA,Armani, Baskonija, Asvel od KKCZ pa smo ih dobili, ili smatras da su nam budzeti isti

                  Kolikoo X puta ima skuplji tim Huventud, Unix od KKP pa ne videh da su ih dobili iako oba kluba imaju vece budzete od naseg pa su opet izgubili.

                  Kada budes shvatio da je tvoja legenda od istog tog drzavnog projekta u oba kluba gde je uzeo titule ziveo i primao pare mozda ces ubuduce prestati da insistiras na tom pojmu.

                  Zvanicni podaci za KKP po FI za 2019 godinu kazu da je fond plata bio 3.4 miliona Eur. Bez ugovora za ovu tekucu sezonu a mnogo igraca je tu sa uvecanim ugovorima jer koliko vidim neki nisu zeleli da prihvate smanjenje ugovora pa su otisli u neke druge klubove, cak jedan je otisao da popravi ono sto je prethodni ukanalio pa sa mesta fenjerasa dosao na mesto top ekipe u El sa slabijim rosterom duplo.

                  Kada nadjes zvanican podatak da KKCZ za plate daje 10.2 miliona eur onda mogu da prihvatim tvoj upis kao istinit.

                  Comment


                  • Comment


                    • Cuj zvanican podatak, pa u ovoj drzavi je sve fake. Dejo je uzimao pare, ali psihopata tad nije imao ovoliku moc i nije se nakrao kao do sad pa smo tim pravili u oktobru...bez stranaca pocinjali sezonu itd...doduse po tebi je su tad ugovori rasli, a od kad je otisao ocigledno padaju i smanjuju se. Zanimljivo je jos da pojedini ljudi veruju psihopati sta god kaze. Nekad se spavalo po aerodromima i dobijalo se, a sad...sve to ok, put napreduje ali kako? Tada je legenda prava prodavala igrace za milione, pune hale itd....Papir u Srbiji ne vredi nista, bukvalno mrtvo slovo na papiru...partizani isto dobijaju dobru lovu, ali ostali nista...bukvalno qrac i to nije fer.

                      Samim tim to sto Cova misli da ce dobiti neku licencu pa dobic je ali malo sutra sa ovom strukturom kluba....i ide sa pricom pa evo nek dodje neko bolji ili nek kupi klub....nemam nista protiv, how yes,no...

                      Zvezda mora u sledece dve godine da postane privatan klub i da drzava i grad pomazu u nekom normalnom i zasluzenom obimu zato sto igra EL i bice novca za svasta.....Glupo je uopste porediti stvari tada i sada....

                      odnos broj stranaca legende je 18 ukupno, mahom vecina bez nekog EL iskustva i retko je ko dolazio iz EL ili EC kluba...Za pola sezone manje trenutno je proslo 30 stranaca,neki su isti samo govorim po sezoni i tamo su bili isti...

                      Znaci 12 stranaca vise i to mahom sa EL i EC iskustvom a pojedini iz top timova, tada najveci top tim iz kog je neki igrac dosao je bio Brose...to su cinjenice...tad je alehemicar pravio domace igrace i slao u NBA, EL itd....

                      Sad ih saljemo u Astanu,Kremonu, FMP itd...

                      Sve je ovo fatamorgana, Zvezda mora da ima stabilan i jasan budzet...cak i da kazemo da imamotih 6.5m budzet, odakle dolaze te pare???? Treba nam jedan bogatas ili neki konzorcijum koji bi digao klub do Alicence,pa nek cova bude direktor, nemam nista protiv...

                      Zvezda mora da bude izvor domacih mladih i kvalitetnih igraca a ne Organika, Kuzmica,Simonovica, Kuridze i ostalih ispusenih mustikli.....ali za to treba alhemicar, a on je trenutno na odmoru do nekih boljih vremena...ako sveropulos pukne jos koju.....da Dejo osvetla ponos Izraela i povrati mu stari sjaj, idealna ekipa za njega trenutno..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Privatan klub, a da pomaze grad i drzava.
                        Oce to.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Privatan klub, a da pomaze grad i drzava.
                          Oce to.
                          Pomazu svaki klub u EL...ako ne drzava, onda regija ili samo grad koji je bogatiji od nase drzave...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Predvidjanja za derbi kkcz-kkp?
                            Тврда и ружна утакмица...Оба тренера форсирају чврсту одбрану,а у нападу се порађају поени...Решиће индивидуални потези и игра 1 на 1,па ко ту буде имао више среће и знања...

                            Comment


                            • Jel domacin Zvezda ili Partizan?

                              Comment


                              • Partizan bez Pejdza u derbiju.
                                Ozbiljan hendikep.

                                Comment

                                Working...
                                X