Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pudlica

    Comment


    • Sta je ovo, nikog nema Ostoju da brani

      Comment


      • Sto je najgore ja sam mislio da lupaju da je sekač poslat da unisti KKP. Sad posle ovakvih bisera više nisam siguran u lupetanje...
        Doduše nisam siguran koliko je o-stoja uopšte i insistirao oko te petljancije za ABA. Deluje mi nekako da je pudličasta stvar, da je dočekao svojih 5 minuta
        Uostalom nije valjda o-stoja sisica, drzace reč(mada ja mnogo očekujem od sns kadra)

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Sta je ovo, nikog nema Ostoju da brani
          Takvog neces naci.
          Kao ni za Bokana i slicne.
          Jedini u toj ekipi koji ima svoje botove je vas gazda.

          Da se vratimo na temu, izgleda da cemo dobiti 500k da potpisemo.
          Nazalost, dobicete i vi duplo, tako da je to ono sto se znalo kako drzava tretira 2 najveca sportska drustva.
          Vidi se po finasijama, trofejima za vreme ove vlasti i podrske ispod zita.
          Last edited by Karamazov; 13-11-20, 13:35.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Takvog neces naci.
            Kao ni za Bokana i slicne.
            Jedini u toj ekipi koji ima svoje botove je vas gazda.

            Da se vratimo na temu, izgleda da cemo dobiti 500k da potpisemo.
            Nazalost, dobicete i vi duplo, tako da je to ono sto se znalo kako drzava tretira 2 najveca sportska drustva.
            Vidi se po finasijama, trofejima za vreme ove vlasti i podrske ispod zita.
            Ne lupaj, ko ce dati te pare i zbog čega? I zašto bi nama iko davao pare sto se ispunjava zahtjev koji je pravno i logicki smislen? Sto bi Ostoji neko nudio pare da ne bude glup? Njegovo blokiranje svega je samo njemu i klubu na štetu zasto neko da mu placa? To samo njegov spin da je popustio zbog novca u Partizan i jos da Zvezda dobija milion mos mislit a ovamo satjeran u cosak svojim obecanjem.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Takvog neces naci.
              Kao ni za Bokana i slicne.
              Jedini u toj ekipi koji ima svoje botove je vas gazda.

              Da se vratimo na temu, izgleda da cemo dobiti 500k da potpisemo.
              Nazalost, dobicete i vi duplo, tako da je to ono sto se znalo kako drzava tretira 2 najveca sportska drustva.
              Vidi se po finasijama, trofejima za vreme ove vlasti i podrske ispod zita.

              "Košarku želimo dodatno da pomognemo, posebno ćemo pomoći Zvezdi i Partizanu, mimo ovih osam miliona evra, videćemo da li će biti po 500.000 ili milion evra, ali dobiće istu svotu novca, da bi mogli našu zemlju što bolje da predstavljaju", rekao je Vučić.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                "Košarku želimo dodatno da pomognemo, posebno ćemo pomoći Zvezdi i Partizanu, mimo ovih osam miliona evra, videćemo da li će biti po 500.000 ili milion evra, ali dobiće istu svotu novca, da bi mogli našu zemlju što bolje da predstavljaju", rekao je Vučić.
                Prijatelju moj dobri , zasto mu repliciras? On je procitao i zakljucio da cemo mi dobiti duplo vise para, a ovaj sto mu cela partija u komsijskom klubu kaze dobice iste pare. Pa sto gubis vreme i vazduh na dokazivanju necega sto je eminetni formus nama vec protumacio da cemo dobiti duplo vise para.
                Ako je to tacno posto je na direktnoj liniji sa Ostojom, ja to podrzavam, igramo ligu koja je ne duplo bolja i jaca nego puta 5 pa da sam se ja pitao ja bih nama 900 a njima 100 da pokriju platu Filipovskog samo , shodno znacaju takmicenja koje igramo u odnosu na njih.

                Oni dobiju pomoc od 500 k za cipiripi a mi smo nekada za isti cipiripi imali 400 k za celu sezonu za sve troskove.

                #nismoisti

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Prijatelju moj dobri , zasto mu repliciras? On je procitao i zakljucio da cemo mi dobiti duplo vise para, a ovaj sto mu cela partija u komsijskom klubu kaze dobice iste pare. Pa sto gubis vreme i vazduh na dokazivanju necega sto je eminetni formus nama vec protumacio da cemo dobiti duplo vise para.
                  Ako je to tacno posto je na direktnoj liniji sa Ostojom, ja to podrzavam, igramo ligu koja je ne duplo bolja i jaca nego puta 5 pa da sam se ja pitao ja bih nama 900 a njima 100 da pokriju platu Filipovskog samo , shodno znacaju takmicenja koje igramo u odnosu na njih.

                  Oni dobiju pomoc od 500 k za cipiripi a mi smo nekada za isti cipiripi imali 400 k za celu sezonu za sve troskove.

                  #nismoisti
                  Nije ovo replika njemu , samo mala pomoć , onima koje mrzi da proveravaju istinitost neke "informacije" . Cooper je jedan od retkih forumaša sa kojim nemam nikakav problem ...čisti avangardni derviš . Veći su mi problem oni koji im veruju a mnogo ih je , čak i neki "naši"

                  Comment


                  • Hahahah pa da, oni ce da dobiju 500k samo da podpisu papir koji je zakonski akt potpuno legalan samo da ne izlaze iz lige, tj morali su da se prostituisu a mi cemo duplo jer smo agresivna govna koja njihovu avangardu ruse

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Hahahah pa da, oni ce da dobiju 500k samo da podpisu papir koji je zakonski akt potpuno legalan samo da ne izlaze iz lige, tj morali su da se prostituisu a mi cemo duplo jer smo agresivna govna koja njihovu avangardu ruse
                      Što da ne puste tu priču? I mnogo veće gluposti su im prolazile kod navijača. Proveri ako imaš nekog grobara u okruženju [emoji41]

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Bundović školuje Miku sa low posta. Okreće ga ko na ražnju.
                        Koliko je bilo samo opcija na "petici" mi se uhvatimo one najgrđe.
                        Tugica...

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Ima tu dosta igrača za kritiku pre Mike. Ne treba imati ne znam kakva očekivanja, ali za mene je on zahvalan igrač, iako nam je trebao trugačiji tip petice.

                          Baš lośe igramo odbranu, prosto neverovatno ako se poredi sa prošlom sezonom.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Korisna stvar od dolaska Filipovskog što postoji plan i bolji napadački protok lopte.
                            Nisu zanemarljive ni 14 asistencije za poluvreme ako se zna da nam je prosek nekih 16 za celu tekmu.
                            Ono što nimalo ne valja to su 40 primljenih poena od skromne čete iz Zagreba.
                            Bundović i Novačić nas zidaju dole ko da su Robinson i Dankan iz najboljih dana. Prelako nas okreću i poentiraju.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by ЧШ. View Post
                              Ima tu dosta igrača za kritiku pre Mike. Ne treba imati ne znam kakva očekivanja, ali za mene je on zahvalan igrač, iako nam je trebao trugačiji tip petice.

                              Baš lośe igramo odbranu, prosto neverovatno ako se poredi sa prošlom sezonom.
                              Ovakav sastav da ima dominantnu "peticu" bio bi za 30-40% kvalitetniji i opasniji. Uprskali smo stvar sa Mikom i sad trpimo posledice.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Jbg, dominantnu peticu nema ni pola ekipa u EL. Verovatno da je bilo boljih dostupnih rešenja, ali ne slažem se da je Mika potpuni promašaj.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X