Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne razumijes ti moju diskusiju sa SamoZvezda, omasio si poentu.

    Comment


    • Ne, nego te vraćam na poentu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Svaka cast tebi sto pokusavas da iznosis cinjenice, ne zelim da umanjim tvoj trud, ali sve ovo sto iznosis valjda bolje znaju klubovi. Procitao sam sto si napisao i vidim da se ispred FMP pominje gos. Milojevic. Znaci da nije problem bio taj Milojevic ali KKP jeste problem ovaj drugi koji je predstavnik KKCZ u KSS ili KSBG. Jel tako? Ako je tako , ako je on bio stvarno ovlasceno lice KKCZ u nekom od saveza , da li je u redu da bude i ispred FMP?
        Pa klubovi su doneli odluku na Skupštini Aba lige jula 2019-te ...Cibona , Fmp , Mornar .To praktično znači da ove sezone Fmp daje predsedavjućeg , Mornar podpredsednika i treći je iz Zadra po utveđenoj rotaciji . Mislio sam da ovo pomaže da se razume ali očigledno mi ne uspeva kad si ti u pitanju .Stvar je prilično jednostavna ako smo razumni ljudi ...zamisli da kkcz kaže ne može Bokan ispred Budućnosti ili obrnuto , ne može NČ ispred kkcz ...ko je taj iz Fmp-a koji je prihvatljiv ?

        Inače Milojević je preminuo , otuda promena kad je Fmp u pitanju ...

        Comment


        • Znam da je preminuo Milojevic ali zasto zanemarujes podatak da je ovaj drugi predstavnik kkcz u kss ili ksbg ili je bio, ili je i dalje, a da je i advokat kkcz. Nemoj zajebavat i to mi uporedjujes sa Bokanom i Covicem ma ajde

          Comment


          • Trener ili predsednik kluba, ili vozač autobusa KK Budućnost, možda fizioterapeut je žensko.
            Možda je malo nezgrapno napisano, a ako se odvalilo ahahaha bar da se smejemo.
            Ako sam nešto pogrešno napisao nije bilo namere takvi smo mi Belopoljci.
            Last edited by L a z a r; 10-11-20, 19:23.

            Comment


            • Sve je prilicno jasno, jer je Ostoja bio eksplicitan u onom tekstu.
              To sto njemu smeta Crvena zvezda, Covic, FMP, po njemu sukob interesa Zvezda FMP, presedavanje FMP-a ove takmicarske sezone, sve to njemu smeta ali preko svega toga on prelazi, glasao je tako na skupstinama.
              Ono preko cega on nece da predje je da tast Filipa Covica presedava ABA ligom ove sezone. Rijaliti sou Ostoje. Zabavno.
              Last edited by cutura; 10-11-20, 19:27.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Znam da je preminuo Milojevic ali zasto zanemarujes podatak da je ovaj drugi predstavnik kkcz u kss ili ksbg ili je bio, ili je i dalje, a da je i advokat kkcz. Nemoj zajebavat i to mi uporedjujes sa Bokanom i Covicem ma ajde
                Je li bio predstavnik FMP-a i Crvene Zvezde u isto vreme?
                Je li bio predstavnik ili advokat?
                I zašto to ne znaš?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • To sto je kancelarija Toskovica (koji je birani predsednik FMP) ujedno i zastupnik KKCZV kao pravno lice može biti sukob interesa u slučaju da zastupa spor izmedju kluba KKCZ i nekog igrača FMP.
                  To sto je tast Filipa Covica nije sukob interesa i to Partizan zna zato i ne podnosi arbitrazu(prigovor) ministarstvu sporta Rep Srbije.
                  To sam već pisao, to je valjda svakome i ko nije u pravnoj struci jasno. Ovo protivljenje Partizana nakon potpisana tri zapisnika je van svake pameti no ja ih podrzavam da u tome istraju, da sud da epilog i da ukoliko Ostoja omane, izvole napustiti takmičenje.
                  Ukoliko je to sto ste tast nekog igrača i predsednik kluba sukob interesa koji vam onemogucava da budete i predsedavajući ABA (to valjda ne pise nigdje u pravilima) onda da se predsesnik FMP odmah povuče.

                  Comment


                  • Kako ste danas? Sto ste skocili svi? Da je slican problem na drugoj strani isto bi se ponasali kao i ostoja...

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Znam da je preminuo Milojevic ali zasto zanemarujes podatak da je ovaj drugi predstavnik kkcz u kss ili ksbg ili je bio, ili je i dalje, a da je i advokat kkcz. Nemoj zajebavat i to mi uporedjujes sa Bokanom i Covicem ma ajde
                      Nekad imam utisak da bi se lakše raspravljao sa Cooperom Ono što ti nazivaš trudom su zapravo činjenice da Ostoja ne govori istinu ...

                      Ostoja
                      .FMP je ušao u ligu 2016. proširenjem.
                      činjenica

                      Aba je u sezoni 15/16 imala 14 učesnika ...naredne 16/17 , kada je ušao Fmp ostala je na 14 klubova . Fmp je bio prvi u košarkaškoj ligi Srbiji a četvrti u Super ligi i po tom osnovu ušao u Aba1 . Gde je tu proširenje ???
                      Ostoja

                      Godinu dana ranije je potpisan društveni ugovor, definisani su svi klubovi i tada je napravljen rotirajući sistem. Po njemu, svi klubovi idu po abecednom redu, jedan po jedan predsedavaju. Ali, postoji klauzula da oni koji nakon toga uđu idu na začelje. Ali, predsednik ta dva kluba je izmislio da to ne važi za jedan od njegova dva kluba koji se zove FMP i da normalno stane u red", kaže Mijailović.



                      činjenice

                      "Sednica skupštine ABA lige j.t.d. usvojila je u ponedeljak na sednici u Banjaluci kalendar takmičenja za sezonu 2019/20 i saopštila promene u Predsedništvu.

                      Prema principu utvrđenom u osnivačkom aktu lige, predsedavanje ABA ligom u sezoni 2019/20 preuzela je Cibona, odnosno njen direktor Domagoj Čavlović, dok je pored FMP-a i njenog predsednika Predraga Milojevića, mesto potpredsednika Predsedništva pripalo Mornaru i njenom predsedniku Đorđiju Pavićeviću.


                      Ovo što pokušavaš sa Toškovićem je potpuno bez veze ...da li je problem što je Filipov tast , da li je nekad bio predstavnik kkcz u Ksb-u . Da li je bitan On ili bilo ko iz Fmp-a ? Da se ne zajebavamo, koji xyiz Fmp-a bi bio protiv kkcz .

                      I na kraju , pročitaj nadležnosti predsedavajućeg Aba lige , biće ti jasno da je ovo "klanje bika za 100gr mesa"

                      Comment


                      • Znači, nemaš odgovor ni na jedno pitanje. To sam i mislio.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • A svaka ti čast @Samo Zvezda
                          Ali ono što me posebno raduje je činjenica da Covic (mada nije do njega) sve što priča ima dokumentovano i zakonom podmazano. Dok Ostoja ima problem sa Toskovicem ali 0 preduzetih koraka ka rjesenju vec cista opstrukcija. Izgledno je ko ce najebati ali bitno je da šteta ne bude velika i da Ostoja drzi rijec, mada obecao je dva puta EL pa ništa.

                          Comment


                          • U kojem vremenskom intervalu je Toskovic bio predstavnik kluba Crvena Zvezda u savezu, koliko godina, moze li se dobiti tacan podatak? Da li vi ljudi shvatate da je sasvim regularno da to bude problem? A to sto je uzgred i tast familije Covic je pitanje za kkcz. Ja razumijem da je to vid inata, opstrukcije ili kako god da nazovete od strane KKP i da su se vjerovatno uhvatili za jedino sto su mogli. Ali jbg, uhvatili se za to i njihovo je legitimno pravo.

                            Comment


                            • Mozete vi ovde da prosipate sve pravne propise,pravne udzbenike,Covic je bog i batina ABA lige,uz ledja kakva niko nikad nije imao,i sa ove i sa one strane zakona,ako ova uopste postoji.
                              Ostoja je jedan SNS cinovnik koji se kao nesto protivi Covicu po zadatku,a od svega naravno da nece da bude nista,zamajavanje naroda dok im drzavne pare stizu na racune.
                              Iskreno zabole me,meni ni iz dzepa ni u dzep,krivo mi je samo sto unistavaju srpsku kosarku,ne mogu jednog reprezentativca da naprave,ogromne pare pljunuse na Amerikance i jos vece u svoje dzepove a rezultata nigde.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                U kojem vremenskom intervalu je Toskovic bio predstavnik kluba Crvena Zvezda u savezu, koliko godina, moze li se dobiti tacan podatak? Da li vi ljudi shvatate da je sasvim regularno da to bude problem? A to sto je uzgred i tast familije Covic je pitanje za kkcz. Ja razumijem da je to vid inata, opstrukcije ili kako god da nazovete od strane KKP i da su se vjerovatno uhvatili za jedino sto su mogli. Ali jbg, uhvatili se za to i njihovo je legitimno pravo.
                                Ajde da za trenutak zanemarim utisak da nas troluješ ili po srpskom , zajebavaš . Predsednik KSS je Predrag Saša Danilović , upravni odbor , članove skupštine googlaj ali da ti pomognem , nema Toškovića .


                                https://kss.rs/savez-predsednik/





                                .Tošković je član KSB ispred FMP-a ....

                                http://www.ksb.org.rs/organi-ksb12/


                                Znači još jedna neistna

                                Comment

                                Working...
                                X