Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ružna košarka dve netalentovane ekipe.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Da ne znaš ko koje dresove nosi mislio bi da je utakmica između dva izjednačena tima.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Zadar 11 grešaka, mi osam ofanzivnih skokova i opet skoro pa egal.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ima Filipovski da dotera svoju liniju videvši koliko tu ima posla.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Kakav je balvan Janković, može da da 20 poena ali balvan je balvan [emoji23][emoji23][emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Polako, tek došao Filipovski.

              To je to bilo od Zadra, u drugom će uslediti snažan prc.
              Last edited by Karamazov; 07-11-20, 20:58.

              Comment


              • Nisi mogao naći blažu reč.
                Svaki put u timu imamo nekog ko ne zna primiti pas, od koga lopta beži ko đavo od krsta. Nekad je to bio Gagić sad je Janković.
                Zločin je pokušavati uspostaviti 'pik' igru s njim.
                Previše je za moje živce toliko idiota na malom prostoru. Umetnost je svariti košarkašku inteligenciju Zagora, Mike i Jankovića te bezobraznost Tomasa koji se ponaša ko na terminu.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Slažem se, ne može čovek sve da promeni za dva, tri treninga.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Polako, tej došao Filipovski.

                    To je to bilo od Zadra, u drugom će uslediti snažan prc.
                    Fil Džekson iz najboljih dana ne bi sprečio sunovrat i vratio kol'ko - tol'ko u neku normalu. Nema Filipovski čarobni štapić pa da posle jednog treninga nauči dunstere kako se koristi glava i jednostavno odigrava košarka.
                    Čak me ne bi iznenadio ni poraz jer očigledno energije i hemije više nemamo + forma pojedinaca je za svaki vid kritike.
                    Da sam trener posle Zadra bi zakucao predsedniku na vrata i tražio tri pojačanja umesto Zagorca, Mike i Jankovića.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Danguba podseća na neke partije koje je imao kod nas.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Game breakeri Danguba i Gordić. Lep protok lopte koji je omogućio veliki broj otvorenih šuteva sa distance.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Šta je ovde bilo lepo voleo bi znati.
                          Diže mi se kosa na glavi od pojedinaca koji mi ne bi igrali za Karavukovo kamoli Partizan.
                          Jedina pozitivna stvar je debi novog kouča pred kojim je rudarski posao ne bi li ove dunstere naučio osnovama košarke.
                          Mučno je posle onakve prošle sezone gledati ovogodišnja izdanja.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Ovde je bilo ipak naznake neke organizovane igre i jasne podele uloge, pogotovo u drugom poluvremenu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Šta je ovde bilo lepo voleo bi znati.
                              Diže mi se kosa na glavi od pojedinaca koji mi ne bi igrali za Karavukovo kamoli Partizan.
                              Jedina pozitivna stvar je debi novog kouča pred kojim je rudarski posao ne bi li ove dunstere naučio osnovama košarke.
                              Mučno je posle onakve prošle sezone gledati ovogodišnja izdanja.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Sta mislis da je razlog? Jel pad voljnog momenta nakon korone jel smjena trenera jel Scepanovic? Msm nekako mi ovo djeluje suviše lose da je samo do trenera

                              Comment


                              • Sorry grobari ovaj čovek je za mene utisak dana [emoji41]

                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X