Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Znaci opet ucjene..


    Salim se naravno....
    Ni slučajno... samo pokušavam da vodim racionalan dijalog.

    Ovo što je rekao predsednik kkp je najobičnije sranje , rijaliti nivo.[emoji20]

    Problem je xy , koji je Filipov tast a ne bi bio problem neki drugi xy , koji bi bio predsednik Fmp-a [emoji848]

    Već sam pisao nekoliko puta pa mogu još jednom. Stisni petlju majstore i kaži da fmp ne može da igra Aba a ne ovo jajarenje sa prozivkama o porodici... ko je kome tast, šurak, snajka...

    Ta svinjarija možda izgleda "genijalna" kad je smišljaš sa tzv novinarom.

    U realnom svetu , među normalnim ljudima , to je vredno prezira





    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • A zasto Nebojsa dr Covic ne stisne petlju i izbaci svoj drugi tim iz lige, nego se nemusto po tv emisijama provaljuje kako nemaju nikakve veze ta 2 kluba?

      Zasto vecinski navijaci Zvezde staju u odbranu tog istog FMP?

      Jednostavno, svi znamo sta ne valja, svi znamo sta treba ciniti, samo nece jer gledaju sopstveni interes po cenu neregularnosti.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        A zasto Nebojsa dr Covic ne stisne petlju i izbaci svoj drugi tim iz lige, nego se nemusto po tv emisijama provaljuje kako nemaju nikakve veze ta 2 kluba?

        Zasto vecinski navijaci Zvezde staju u odbranu tog istog FMP?

        Jednostavno, svi znamo sta ne valja, svi znamo sta treba ciniti, samo nece jer gledaju sopstveni interes po cenu neregularnosti.
        Pa to ne traži ni kkp ???

        Dok si reko Prisolnica , stiže odgovor
        https://kkcrvenazvezda.rs/2020/11/06...laze-problemi/

        Comment


        • Mene ne interesuje sta trazi KKP ili Cedevita, pricam iz ugla ljubitelja kosarke.

          Zasto Zvezda gura filijalu u istom rangu kada zna da je protivno svim sportskim principima i zasto se FMP pere da Covic ne vodi tamo glavnu rec?
          Cemu te igranke sa adresama, fiktivnim predsednicima, brojevima racuna?

          Comment


          • Mene ne interesuje sta trazi KKP ili Cedevita, pricam iz ugla ljubitelja kosarke.
            Ja sam nepopravljivi jugonostalgičar kada je košarka u pitanju .Voleo bi da su jaki i Zadar , Split , Cibona , Rabotnički , Bosna , ali realnost su Mega , Fmp , SC , Mladost -Zemun ...

            Comment


            • SamoZvezda , zasto nije odrzana skupstina 03.11. Vidjeh iz ovog saopstenja da je trebala biti tada?

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                SamoZvezda , zasto nije odrzana skupstina 03.11. Vidjeh iz ovog saopstenja da je trebala biti tada?
                Zaista ne znam . Bokan je uputio poziv svima da lično dođu u Zagreb ...da li je problem korona ili nešto drugo , možemo samo da nagađamo . Trebalo bi da je svima u interesu da se liga konstituiše kao d.o.o i da normalno funkcioniše ili neka otvore karte i zaigraju bez rukavica , da bar saznamo u čemu je problem

                Comment


                • Postoji samo pravni ugao gledanja na stvari, bio ljubitelj košarke ili kič slika po zidovima zgrada.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ja mislim da oni mogu mimo zahteva Zvezde (i tužbe koja je podneta i rešena dogovorom) da odrade jedino tako da se ABA liga kakvu znamo ugasi i da oni oforme svoju ABA ligu.
                    Verujem da na to nisu spremni, ne zbog toga što ne znaju da vode ligu i takmičenje (to je danas manje više lako kopirati) već zbog automatskog gubitka sponzora lige, ugovora o tv pravima i plaćanja penala prethodnim sponzorima.
                    Način da se izađe iz ovog vrzinog kola jeste da se ide legalnim, zakonitim putem.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Puna podrška sportskim prijateljima iz Železnika.
                      Svi znamo šta je ta sredina dala za košarku i razvoj iste na ovim prostorima. Svi znamo da bez takvih sredina i sportskih radnika, košarka i sport uopšte, bi bila prepuštena jednoumlju.
                      Sportski pozdrav.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ja mislim da oni mogu mimo zahteva Zvezde (i tužbe koja je podneta i rešena dogovorom) da odrade jedino tako da se ABA liga kakvu znamo ugasi i da oni oforme svoju ABA ligu.
                        Verujem da na to nisu spremni, ne zbog toga što ne znaju da vode ligu i takmičenje (to je danas manje više lako kopirati) već zbog automatskog gubitka sponzora lige, ugovora o tv pravima i plaćanja penala prethodnim sponzorima.
                        Način da se izađe iz ovog vrzinog kola jeste da se ide legalnim, zakonitim putem.
                        Koji oni?

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Koji oni?
                          Kako koji oni? Ko se u skorije vreme trudio da odblokira račun ABA lige uprkos dogovoru advokata ABA lige i advokata KKCZv? Ko pokušava da muti vodu sa insistiranjem da su FMP i KKCZV dva kluba jednog vlasnika (iako se zna da je KKCZv udruženje građana i da je N. Čović predsednik kluba izabran na skupštini kluba.
                          Oni koji misle da koriste pare a da ne polažu račune.
                          ABA liga je svim tim klubovima kao i CZv potrebna ALI čemu sve ako nisu iskreno svi za tu ligu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Odje jebe lud zbunjenog....

                            Comment


                            • Kad Zvezda dobije višegodišnju EL licencu nestaće tenzije, to je rešenje za koje svi trebaju da lobiraju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Mene ne interesuje sta trazi KKP ili Cedevita, pricam iz ugla ljubitelja kosarke.

                                Zasto Zvezda gura filijalu u istom rangu kada zna da je protivno svim sportskim principima i zasto se FMP pere da Covic ne vodi tamo glavnu rec?
                                Cemu te igranke sa adresama, fiktivnim predsednicima, brojevima racuna?
                                Iz ugla ljubitelja kosarke treba omoguciti da se liga igra a da se paralelno sa tim resavaju pitanja koja si napomenuo. Ne bi vecina navijaca Zvezde imalo nista protiv da FMP ne igra Aba ligu, samo to bi sa pravom povuklo i pitanje prava igranje Mege u ABA ligi i Mladosti u ABA2 ligi. Dok se o tome razmatra i ne nadje najbolje resenje treba omoguciti da se liga igra, a ono sto Ostoja radi jeste da ne zeli da omoguci pravno funkcionisanje lige da bi isterao ono sto je njemu na pameti a sto vec funkcionise 15 godina. Prakticno drzi ligu kao taoca. To je bezobrazluk sto ces i ti skontati i priznati ako bi ostavio navijacke strasti po strani.

                                Comment

                                Working...
                                X