Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo pojacanje tima sa Jadrana

    Emiliano Carchia
    @Carchia
    Former Rockets big man Chinanu Onuaku agreed to terms with KK Zadar, a source tells
    @Sportando
    .
    Chinanu Onuaku spent last season in South Korea averaging 14.4ppg and 10.3rpg with Wonju Dongbu Promy

    Comment


    • Da ne izvodi bacanja onako, vjerovatno bi zavrsio u boljem klubu. Vjerujem da hoce vec sledece sezone.

      Comment


      • Bokan odblokirao racun [emoji1]

        Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

        Comment


        • -Tako barem tvrde podgoričke "Vijesti"-
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Mislim da ako je istina slede tužbe (banka, Bokan&co) a tužilac je N.Č. inače ako se to ne desi sve do sada učinjeno gubi smisao i predstavlja samo jednu predstavu N.Č.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kakav "Blitzkrieg" Cedevita-Olimpije kuci protiv Splita u 3-coj cetvrtini, posle skromnih +4 sa poluvremena sada su na +29 (39-14 rezultat u 3-coj cetvrtini).

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Bokan odblokirao racun [emoji1]

                Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                Ovo zvuci kao ono - Vucic zavrsio autoput Milos Veliki.

                Comment


                • Biće još tužbi...nekako mi je to logičan sled nakon nasilja nad pravom.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Kazi Dino...

                    B92: "Koga još zanima ABA liga?" htt...nav_id=1749023

                    Comment


                    • U pravu je Radja,umesto nase dece sve sami Amerikanci,postali smo jos jedna razvojna liga za Amerikance.

                      Comment


                      • Nije Dino otkrio toplu vodu i nešto što normalan ljubitelj košarke ne vidi svojim očima. Vremena su takva gde se gleda samo rezultat samim tim da bi ostvario zacrtane ciljeve angažovanje Amerikanaca i stranih igrača se postavlja kao logičan sled događaja.
                        Nikada glavni klubovi u regionu ne bi bili to što jesu da u svojim redovima nemaju hrpu američkih internacionalaca.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Klasično preseravanje, žal za mlados'. Ko ti je kriv što više nisi bitan, imamo i mi par takvih kod nas.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Cini mi se da je problem malo i u mladjim kategorijama jer kad bi izlazili bolji mladji prospekti bilo bi manje potrebe za amerima.
                            Drugi problem je sto i kada se pojave prodaju se u belo roblje kao nezreli ljudi i obicno propadnu. Ta ABA2 nema bas neki kvalitet da ti igraci steknu kvalitet. Tako da smo videli da Petrusev, Pokusevski i onaj sto je u NBA prakticno ne bi imali gde da igraju cak i da su ostali. Najveci problem je sa plejevima jer odavno iz Srbije nije izasao neki vrhunski. Zadnji sto je izbacen je Jovic a vidimo koliko on ima godina. Tako da bi trebalo shvatiti Uskokovica kao zlato i maksimalno se posvetiti njegovoj igri. U Partizanu, Megi i fmp nema nijednog.

                            Comment


                            • U tom slucaju i treba da gledamo ove trecerazredne Amerikance i da nam se reprezentacija raspadne kao Hrvatska sto se raspala.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                U tom slucaju i treba da gledamo ove trecerazredne Amerikance i da nam se reprezentacija raspadne kao Hrvatska sto se raspala.
                                Naša reprezentacija se nije raspala a još veća glupost odvaliti da smo u rangu sa Kockastima.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X