Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tja, Partizan je ispao iz konkurencije. Ostaju jos Djetici da ih otresemo 2x i to je to sto se tice ABA lige za ovu sezonu.... Dosadni ste bre konkurencijo.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Došo je i taj dan, umro je Partizan, umro je umro umro je on..

      Mada da su mogli i ovi nekako da izgube. Ne zna se ko je odvratniji.
      Zamalo da mi ispune želju. [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Ovo ti je gramatički i pravopisno najbolji post na forumu.
        Promeni avatar, opalio bih te
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Promeni avatar, opalio bih te
          I ja tebe kad ti vidim avatar, nogom u glavu. Zbog tog glavaša u donjem desnom uglu

          Comment


          • Lep i uzbudljiv meč.
            Ništa novo, ali koliko je lako igrati u Partizanu, nestvarno koliko je toga dozvoljeno u odnosu na bilo koji drugi tim.

            Comment


            • Partizan baš liči na projekat evropske Zvezde, samo imaju mnogo više novca i sponzora. Ali polako, dok stigne vreme da se plati Arena koja je prazna. Katančiće se

              Comment


              • Da se zadržimo na ovom "uzbudljiv" meč, nemojmo preterivati.
                Gde je lepota kad jedan tim ima šut za 3 8/31, a drugi ima 20 izgubljenih lopti?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Tomasa izlgeda kaznio Vlado ili je u pitanju neka povreda?

                  Comment


                  • Sve ispod 15 za Zvezdu protiv oba tima je iznenadjenje

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Partizan baš liči na projekat evropske Zvezde, samo imaju mnogo više novca i sponzora. Ali polako, dok stigne vreme da se plati Arena koja je prazna. Katančiće se
                      Oba su projekti, samo jedan je sin, a drugi je isto sin, ali usvojen. Hleba i igara za ovaj narod..posto se ne ide nigde, bolje ovako..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sve što mi zadržava pažnju 2-3 sata,karakterišem kao lepo.
                        Evo i 'anuma odobrava, mada nisam baš u kondiciji za toliko vremena.

                        Comment


                        • Neko će reći epski mec.

                          Comment


                          • Neko neće. Uzbudljiv, to svakako.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nije epski.
                              Samo uzbudljiv.
                              Ne možemo ni mi a ni vi sa CZ na crtu.
                              Meni je jasno gledajući kako gotovo isti roster izgleda sada i prošle sezone pod Žabarom. To je nebo i zemlja.
                              Pejdžer je uz Lojda najbolji košgeter lige a mi nemamo krštenu akciju za njega.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Nije epski.
                                Samo uzbudljiv.
                                Ne možemo ni mi a ni vi sa CZ na crtu.
                                Meni je jasno gledajući kako gotovo isti roster izgleda sada i prošle sezone pod Žabarom. To je nebo i zemlja.
                                Pejdžer je uz Lojda najbolji košgeter lige a mi nemamo krštenu akciju za njega.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                                Meni su neshvatljive, i molim te nemoj ovo da shvatiš kao provokaciju, Šćepanovićeve rotacije, to što on radi možeš kad imaš ekipu igrača od kojih tačno znaš šta možeš da očekuješ, koji su konstantni u svojim igrama, pa deliš igrače na dve petorke i ne preopterećuješ ih.
                                Rekao bih da on ima žestoke probleme sa autoritetom, malo malo pa "zaboravlja" igrača na klupi (Mosley) ili ga šalje u svlačionicu (Thomas). Mogu da se opkladim da su obojica na dobrom putu da zažale što su ostali u Partizanu.
                                Takođe mnogo je mučenja u organizaciji igre, CMM je neprepoznatljiv u odnosu na prošlu sezonu, takođe i Gordić.
                                Onda imaš krila, Dangubića i Zagorca, koji igraju po principu dve dobre stvari, tri loše.
                                Ovo je kao kad neko loše vozi auto pa mu kažeš da auto vozi njega a ne on auto.
                                Možda će stići do odredišta, ali velika je verovatnoća da će napraviti sudar ili napraviti prekršaj.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X