Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni će biti zatvoreni zbog tih afera nakon promene vlasti a Čović neće i nema razloga da uopšte i bude. Nije prekršio nijedan zakon. Kapiraš?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Naravno da nije kad je Covic u svakoj vlasti,da dodje neko ko ima moc da se izbori sa kriminalom da mu proceslja te papire i kroz sport i politiku sta je radio dozivotna bi mu bila malo.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Vidim svi su pozatvarani zbog tih afera,tako i Covic,sve mozes ali neces.
        Ne možeš, jednostavno. To za pravo, sud, ne postoji. Niko ne moze da zabrani meni da iznesem svoje misljenje i niko ne može da zabrani tebi da me poslusas. To se popularno naziva lobiranje ili uticaj. To sto Misko ubacuje svoje igrače u Megu može jer je simpatizer kluba, da je pravno naveden kao vlasnik, sud bi rekao sukob interesa i to svi znaju ali prosto to je po zakonu i ne trose vrijeme. Da li Covic kod Toskovica ima neki uticaj, vjrv da. Da li je to po zakanu, jeste. Ako smatras da moze da se dokaze uzmes lijepo pa srocis prijavu, uzmes lovu i u Olimpijski komitet Srbije pa prijavis, kad oni kazu cisto a ti mislis da su u zabludi, odes u Ministarstvo sporta, ako i oni kazu da dokazi nisu validni a ti i dalje mislis da si u pravu, odes u Zagreb pa njihovom sudu predas tuzbu sa svim predmetima koje si vec izgubio i platio oko 15000 € troskova da i oni daju misljenje. E ako i tad ne dobijes pozitivno mišljenje zamolis gosp Covica da ti da saglasnost da sud u Lozani preispita navode jer nije rijec o klasicno sportskom sporu vec administrativnom. Predas sve odluke nadleznih organa i sudova, uplatis troskove arbitraže a vjerujem da nisu mali i cekas. Samo nekako odobrovoljiti Covica da ulazi u trosak koji mu je nepotreban tu je zackoljica, mala.

        @samo zvezda u pravu si, jasno je meni kako to sve ide, bas bi se covic cimao i izbacivao ovjerene papire sa sjednica da dokaze svoje. To apropo onoga sto je govorio da slijedi kofa govana na Zvezdu.
        Last edited by Victor BG; 09-10-20, 14:27.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          U jednom je @Nemam_ti_kad u pravu, mada to ne kaže direktno.

          Ceo ovaj "nesporazum" oko krajnje jednostavne stvari, zapravo ima samo jedan cilj... izbaciti kkcz iz takmičenja ili bar Nebojšu Čovića iz Zvezde.

          Prilično uspešno se kreira medijska slika gde je NČ, taj koji pravi probleme a ovi drugi su "spasioci" regionalne košarke.

          Vas nekoliko se trudi da @mmajstor objasni suštinu pravnog problema... jtd ili doo, vlasničku strukturu , odluke suda, odluke Aba lige

          Zamisli koliko ljudi uopšte razume ili koliko njih želi da se upozna sa suštinom???

          Ljudi lako "kupe" negativno o Čoviću, onda citiraju Acu Petrovića za "navodne" transakcije sa Cibonom ali preskoče deo o Megi ili deo gde kaže da je Čović daleko najsposobniji oko papira i pravnih stvari.

          Zato I poveruju da neko može da ušeta u banku i odblokira račun.

          Ne verujem da bi NČ dozvolio sebi takvu grešku.

          Jedino što je meni bilo zanimljivo iz onog CG portala je da ni Mornar nije bio na Bokanovom sastanku, naravno ako je to istina.





          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          Ne smeta njima Nebojsa Covic licno ili Crvena zvezda. Smeta im sto im nije dozvolio da raspolazu/manipulisu novcem bez uticaja NC odnosno njegovog zeta koji bi trebao da predsedava ili sta vec ligom ove godine. Ostoja je to doslovce rekao, sve moze, sve ce potpisati i na sve pristati ali samo da ovaj ne bude ta "faca" u ABA ove godine.
          I tu ih je posteno preveslao i preduhitrio. Racun je blokiran pa neka Bokan sada "upravlja". Bokan i Ostoj kao "preuzese" ligu ali od para nema nista
          Drugo, ozbiljni, pravno utemeljeni dogovori sa ovom dvojicom ce tesko ici. Oni se drze one poznate mantre da se na realnost ne osvrcu. Ne interesuju ih nikakve pravne norme, zakoni i propisi. I tu ulecu nesvesno u Covicevo dvoriste gde on neprikosnoveno vlada.
          Kako god, Zvezda iz ovoga nece izvuci nikakvu stetu, mozda bude neke koristi. A za njih me uopste ne interesuje kakvu i koliku stetu ce izvuci iz ovoga. Sto ne razmisljaju malo pre nego rese da nesto urade.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Naravno da nije kad je Covic u svakoj vlasti,da dodje neko ko ima moc da se izbori sa kriminalom da mu proceslja te papire i kroz sport i politiku sta je radio dozivotna bi mu bila malo.
            Sad već lupetaš, on ceo život gledano isključivo za sport se kreće u okviru zadatih zakonskih okvira.
            Last edited by Karamazov; 09-10-20, 15:08.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dekkarde da je crno isto sto i belo i da je belo isto sto i crno ne mozes da me ubedis pa makar imao to napismeno od svih mogucih sudova u drzavama bivse SFRJ.

              Comment


              • Sine, isto tako možeš da kažeš da je Zemlja ravna ploča ili da je danas Nova godina, i da niko ne može da te uveri u suprotno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  U jednom je @Nemam_ti_kad u pravu, mada to ne kaže direktno.

                  Ceo ovaj "nesporazum" oko krajnje jednostavne stvari, zapravo ima samo jedan cilj... izbaciti kkcz iz takmičenja ili bar Nebojšu Čovića iz Zvezde.

                  Prilično uspešno se kreira medijska slika gde je NČ, taj koji pravi probleme a ovi drugi su "spasioci" regionalne košarke.

                  Vas nekoliko se trudi da @mmajstor objasni suštinu pravnog problema... jtd ili doo, vlasničku strukturu , odluke suda, odluke Aba lige

                  Zamisli koliko ljudi uopšte razume ili koliko njih želi da se upozna sa suštinom???

                  Ljudi lako "kupe" negativno o Čoviću, onda citiraju Acu Petrovića za "navodne" transakcije sa Cibonom ali preskoče deo o Megi ili deo gde kaže da je Čović daleko najsposobniji oko papira i pravnih stvari.

                  Zato I poveruju da neko može da ušeta u banku i odblokira račun.

                  Ne verujem da bi NČ dozvolio sebi takvu grešku.

                  Jedino što je meni bilo zanimljivo iz onog CG portala je da ni Mornar nije bio na Bokanovom sastanku, naravno ako je to istina.





                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Ne izvrci mi rijeci i ne zakljucuj nesto sto nisam imao na umu . Ja sam odavno "predvidio" da ovakvo ponasanje , koje nije od danas, nego je iskreno, svima pun kurac Nebojse Covica, moze da dovesti da klub CZ trpi neke posledice. I rekao da ne bih volio ligu bez Zvijezde ali trpjet neka preseravanja toliko vremena...svemu dodje kraj. Uz to sam i rekao da je kkcz na terenu dostojan protivnik svima i da je svaki rezultat njen zasluzen. Ali van terenske igre su nesto sto je svim klubovima pa i Mornaru koji je naravno bio na sastanku i potpisao nesto isto kao i drugi, dokurcilo vise.

                  Potez blokade racuna je samo kap koja je prelila casu, jer je suprotan onome zasta se kkcz retoricki zalaze. brutalni obracun sa kolegama iz drugih klubova je svojstven samo jednom covjeku iz lige. Svi znamo kome.

                  https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ci-iz-aba-lige

                  Evo jos jedno saopstenje danas.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 09-10-20, 14:49.

                  Comment


                  • u sustini, nije ovo vrijedno trosenja vremena.....kako god oce...picka im materina svima odreda. Ko ih jebe. Debili.

                    Comment


                    • Ne Dekkarde,to ti samo govori koliko imam poverenja u ova administrativna uredjenja drzava bivse SFRJ,nista ovde nije nezavisno,posebno ne sudstvo.

                      Comment


                      • A dok je Partizan osvajao titule onda je bilo sve u redu, je l'?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nema to veze sa osvajanjem titula nego sa ljudima koji vode klubove,ja nista bolje nemam misljenje ni o ovom Ostojicu,on nije Partizan,on moze sutra da nas zakljuca kao sto je to vec sa Zvezdom odradjeno,nije on u Partizanu zato sto voli klub ili je veliki navijac Partizana,niti se on svadja sa Covicem zbog Partizana.
                          Ovde pricamo o tome da ne moze Covic biti vlasnik dva kluba u ABA ligi i za to je Ostojic apsolutno u pravu,sad sto on ne moze nista Covicu i sto Covic pliva lako kroz ove kriminalne vode u drzavama bivse SFRJ je druga stvar.
                          U svakom slucaju ne ocekujem da ce se bilo sta promeniti u skorije vreme.

                          Comment


                          • I ja verujem Ostojiću.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Ne izvrci mi rijeci i ne zakljucuj nesto sto nisam imao na umu . Ja sam odavno "predvidio" da ovakvo ponasanje , koje nije od danas, nego je iskreno, svima pun kurac Nebojse Covica, moze da dovesti da klub CZ trpi neke posledice. I rekao da ne bih volio ligu bez Zvijezde ali trpjet neka preseravanja toliko vremena...svemu dodje kraj. Uz to sam i rekao da je kkcz na terenu dostojan protivnik svima i da je svaki rezultat njen zasluzen. Ali van terenske igre su nesto sto je svim klubovima pa i Mornaru koji je naravno bio na sastanku i potpisao nesto isto kao i drugi, dokurcilo vise.

                              Potez blokade racuna je samo kap koja je prelila casu, jer je suprotan onome zasta se kkcz retoricki zalaze. brutalni obracun sa kolegama iz drugih klubova je svojstven samo jednom covjeku iz lige. Svi znamo kome.

                              https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ci-iz-aba-lige

                              Evo jos jedno saopstenje danas.
                              Sve ok, samo nemoj da govoriš "svima", malo je pretenciozno[emoji848]

                              To da je kkp I Budućnosti, možda i Tedeskom, pun qrac Čovića I kkcz, to mi je jasno.

                              Samo neka formulišu taj zahtev da se ne igramo i pravimo budalama.

                              Upotrebio si jedan zanimljiv izraz za kkcz... "dostojan protivnik". [emoji4]


                              Ja bih rekao da je to ključni problem... kkcz to nije već nekoliko godina nego je dominantna u regionu po svemu.

                              Toga je pun qrac, kako ti kažeš "svima".








                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Svaka cast najbolji ste u svemu ili kako kazes po svemu.

                                Comment

                                Working...
                                X