Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ja dobro shvatam, Bokan i ostali, bez Zvezde, ce napraviti dogovor kako ce liga da funkcionise i kako ce biti uredjena, mimo svih postojecih pravila iliti donece nova pravila. Da li dobro shvatam?
    Pa pretpostavljam kad to zavrse, pozvace Zvezdu da se ukljuci u to sto je Bokan sa ostalima napravio.
    Gresim li?

    Comment


    • Znaci dobro sam razumeo. Bokan je resio da vodi Aba ligu do tog nekog resenja i vodice je.
      Pa srecno mu i njemu i njegovim pratiocima. Nisam se setio toga, mozda sam mogao ja da odem tamo i da kazem ja cu da vodim ligu. To mi na to lici. Ja verujem da se Zvezda nece valjati u tom blatu.

      Comment


      • Samo se ložite bezveze.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by cutura View Post
          Znaci dobro sam razumeo. Bokan je resio da vodi Aba ligu do tog nekog resenja i vodice je.
          Pa srecno mu i njemu i njegovim pratiocima. Nisam se setio toga, mozda sam mogao ja da odem tamo i da kazem ja cu da vodim ligu. To mi na to lici. Ja verujem da se Zvezda nece valjati u tom blatu.
          To su ostaci retrogradnih snaga u regionu. Sada ce vjerovatno da se pozove na neki marketing nacionalizam, sto prija usima napacenog naroda, kako su svi protiv njega. Najavio sam jos prije dvaes dana kako ce da se odvija.

          Comment


          • Znaci niko nema odgovor na pitanje - koji je dokument sporan zbog koga je blokiran racun, i sta je smetnja da se vlasnicki odnosi regulisu i da se taj dokument osvezi pa da se odblokira racun?

            Bez toga mi je jasno da svako navodi ka vodenici onog kluba za koji navija sto je neozbiljno.

            Comment


            • Račun u banci je blokiran, banka neće ići "dogovornom ekonomijom" već zakoni, papiri...Dok se ne reši pravni okvir ABA lige i sve ostalo što opterećuje rad iste račun će biti u blokadi (bez obzira na ovlašćenja Bokana od strane 11 klubova).
              Mogu da istupe iz ove i ovakve ABA lige i da formiraju (svoju) novu ABA ligu ili kako će je već nazvati ALi u tom slučaju prestaju sponzorski ugovori i počinju kazne.
              Što se pre svi dozovu pameti i počnu da poštuju zakone i ptavila (tu mislim i na nadležnost suda u slučaju sporova), pre će liga a liči na ozbiljnu organizaciju.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Račun u banci je blokiran, banka neće ići "dogovornom ekonomijom" već zakoni, papiri...Dok se ne reši pravni okvir ABA lige i sve ostalo što opterećuje rad iste račun će biti u blokadi (bez obzira na ovlašćenja Bokana od strane 11 klubova).
                Mogu da istupe iz ove i ovakve ABA lige i da formiraju (svoju) novu ABA ligu ili kako će je već nazvati ALi u tom slučaju prestaju sponzorski ugovori i počinju kazne.
                Što se pre svi dozovu pameti i počnu da poštuju zakone i ptavila (tu mislim i na nadležnost suda u slučaju sporova), pre će liga a liči na ozbiljnu organizaciju.
                Bravo
                To je to u najkracem.
                Cuj Bokan se dogovorio sa jos nekim klubovima da posalju neregularne papire(a svi su neregularni papiri cim je makar jedan klub protiv - sto smo videli i u slucaju KKP koji se bunio protiv predstavnika FMP i blokirao rad ABA) i da preuzmu racun u banci koji nije njihov???
                Pa cirkus. Bas se vidi da je piljar i da ne da nije prosao pored zgrade pravnog fakulteta nego verovatno i nema zgrade u krugu od 100km
                Kako se ja nisam setio ovoga da se organizujem sa par forumasa, potpisemo zahtev za pristup bankovnom racunu brata bez licne karte, imalo bi sta da se podeli....
                Genijalna ideja

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Bravo
                  To je to u najkracem.
                  Cuj Bokan se dogovorio sa jos nekim klubovima da posalju neregularne papire(a svi su neregularni papiri cim je makar jedan klub protiv - sto smo videli i u slucaju KKP koji se bunio protiv predstavnika FMP i blokirao rad ABA) i da preuzmu racun u banci koji nije njihov???
                  Pa cirkus. Bas se vidi da je piljar i da ne da nije prosao pored zgrade pravnog fakulteta nego verovatno i nema zgrade u krugu od 100km
                  Kako se ja nisam setio ovoga da se organizujem sa par forumasa, potpisemo zahtev za pristup bankovnom racunu brata bez licne karte, imalo bi sta da se podeli....
                  Genijalna ideja
                  Sada ce Cooper i verovatno LOSMI SK da ti objasni da ovo sto Covic radi je protiv interesa kosarke i ABA lige i da neka sekretarica treba da raspolaze parama zajednicke lige koji se puni iz Srbije.

                  Ma sve u interesu kosarke na ovim bivsim prostorima, ajmo onda da mi odavde raspolazemo parama sa racuna KKP, ima ga na pretek, nije bitno sto nikakva zakonska osnova nemamo, dogovoricemo se , pa ljudi smo.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Račun u banci je blokiran, banka neće ići "dogovornom ekonomijom" već zakoni, papiri...Dok se ne reši pravni okvir ABA lige i sve ostalo što opterećuje rad iste račun će biti u blokadi (bez obzira na ovlašćenja Bokana od strane 11 klubova).
                    Mogu da istupe iz ove i ovakve ABA lige i da formiraju (svoju) novu ABA ligu ili kako će je već nazvati ALi u tom slučaju prestaju sponzorski ugovori i počinju kazne.
                    Što se pre svi dozovu pameti i počnu da poštuju zakone i ptavila (tu mislim i na nadležnost suda u slučaju sporova), pre će liga a liči na ozbiljnu organizaciju.
                    Bravo Ganac, tako ozbiljni ljudi razmisljaju ali klubove vode malo je reci debili.

                    Comment


                    • Pricamo o klubu koji je drzavu za porez i svoje poverioce prevario za ogromnu lovu.

                      Bice kako vecina odluci, pomirite se sa tim.

                      Comment


                      • Ti baš ne razumeš kako funkcioniše pravni sistem, je l' da?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Je li ovo palo novo saopstenje ili ovi nasi udbasi imaju ekskluzivu?

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Pricamo o klubu koji je drzavu za porez i svoje poverioce prevario za ogromnu lovu.

                            Bice kako vecina odluci, pomirite se sa tim.
                            Tuzi ih, uzmi svoj dio, nemoj da te levate al ako je ovo sto si napisao laz i ako je drzava odobrila reviziju dugovanja i UPPR prosao kontrolu onda bi mogao jedan ban lagani onako cisto da se zna da gluposti i lazi moraju imati neku mjeru iako smo forum otvorenog srca.

                            Comment


                            • Izvini sto smatram da je drzava lopovska i sto ne verujem da je sve po zakonu.

                              A sto se tuzbe tice, bice u nekom boljem vremenu, i za trofeje i za pare.

                              Comment


                              • Ako sam ja dobro razumeo problem je sto kao vlasnici nisu upisani svi klubovi iz ABA lige medju kojima je i FMP. Od zakonskih zastupnika na kartonu deponovanih potpisa u banci su upisana 3 lica koji su to bili pre dve godine a od kojih jedan vise nema nikakvu funkciju niti u jednom klubu niti u ligi (druga dvojica Covic i Bokan).

                                To bi moglo lako da se resi ali problem pravi Partizan sa onom tuzbom za konflikt interesa FMP-a i iz tog razloga ne zeli da izglasa novu vlasnicku strukturu, gde bi ove godine u predstavnistvu bio kadar iz FMP koji bi bio jedan od zakonskih zastupnika na kartonu deponovanih potpisa. Da bi to isterao Covic je kao jedan od zastupnika trazio od Rajfajzen banke da se blokira racun jer zakonski zastupnici nisu ispravni. Da bi se odblokirao banka trazi dokumentaciju od lige koji su to zvanicni zakonski zastupnici, sto liga ne moze da pruzi jer ne postoji konsenzus da to bude jedan clan iz FMP. Da bi liga resila ovaj problem na neki drugi nacin Bokan kao drugi trenutni zastupnik je ponudio usluge neke svoje advokatske kancelarije koja bi resila problem - kako to je pravo pitanje, i za to je dobio podrsku ostalih 11 klubova.
                                Last edited by mmajstor; 09-10-20, 12:08.

                                Comment

                                Working...
                                X