Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čini mi se da je NČ pričao o vansudskom poravnanju nakon tužbe KKCZv, ako su rokovi istekli potez je legitiman.
    Ne razumem zašto smeta potez koji vodi ka rešenju problema?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Oduzmite ligu klubovima...

      Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

      Comment


      • Liga ne postoji bez klubova.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • A i ova ECA valjda tako bese se vika, insistiraili je pravilnije napisati "teži ka" na vlasništvu klubova nad ligom..
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Screenshot_20201008_093020_com.android.chrome.jpgScreenshot_20201008_092932_com.android.chrome.jpg

            Pisao juce, ko moze da pristupi novcu, ko moze da blokira racun. A to sta naruceni tekstovi pisu, mozemo samo rektalno da ocistimo.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              [ATTACH=CONFIG]17233[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17234[/ATTACH]

              Pisao juce, ko moze da pristupi novcu, ko moze da blokira racun. A to sta naruceni tekstovi pisu, mozemo samo rektalno da ocistimo.
              Izgleda da stvarno pokušavaju ono što ne mogu na terenu

              “Poštovani, verujem da ćete se svi složiti da je neophodno organizovanje jednog zajedničkog sastanka putem video aplikacije na kome ćemo obaviti konsultacije oko statusa računa ABA lige i stvaranju uslova za nesmetani nastavak takmičenja. Shodno navedenom dostavljam link i pozivam vas da obavezno uzmete učešće na sastanku koji će se održati sutra, 8. oktobra, s početkom u 14 časova”, navedeno je u mejlu Bokana poslatom na adrese 12 učesnika regionanog takmičena, računajući Split i Borac koji nisu planirani da po rešavanju pravno-svojinskih odnosa dobiju udeo vlasništva Lige.

              Zanimljivo je da prvi čovek Budućnosti nije adresirao mejl jedino na Crvenu zvezdu, koja je od samog osnivanja 2015. godine suvlasnik ABA lige i FMP koji bi prenosom vlasništva sa Metalca trebalo da postane suvlasnik.

              Comment


              • Au Nebojša crni, šta zakuva? Šta se to iza brda valja? Što je Bokan pokušavao da odblokira blokiran račun a na to nema pravo, tj nije ovlašćeno lice?
                Zanimljive sedmice su pred nama.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ja sam negdje procitao da je i Bokan ovlasceno lice vezano za bankovni racun.....elem svakako sam ranije nedje pisao da ce klubovi kako vrijeme ide, doci u takvu poziciju da ce vjerovatno u nekom narednom periodu biti primorani na neke radikalne poteze , drugim rijecima, da organizuju ligu bez kluba ili klubova koji prave problem/e.

                  Comment


                  • To bi bilo prvi put u novijoj (a i starijoj) istoriji da se organizuje liga bez klubova. Jedva čekam to da vidim. Već vidim, Nepostojeći klub 1 je igrao protiv Nepostojećeg kluba 2. Utakmica je završena nepostojećim rezultatom.
                    Monti Pajton materijal. [emoji23][emoji23][emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Ja sam negdje procitao da je i Bokan ovlasceno lice vezano za bankovni racun.....elem svakako sam ranije nedje pisao da ce klubovi kako vrijeme ide, doci u takvu poziciju da ce vjerovatno u nekom narednom periodu biti primorani na neke radikalne poteze , drugim rijecima, da organizuju ligu bez kluba ili klubova koji prave problem/e.
                      Misliš da je došlo vreme da se ove pretnje obistine ?

                      Comment


                      • Nije vam Bokan neprijatelj, moje misljenje, ovo je bilo u danima velikih tenzija u to vrijeme, od tada nista nije uradio da napakosti, a mogao je da stane na stranu KKP...bezveze pravite od drugih neprijatelje...bojim se da ste najveci neprijatelj samom sebi...mislim na ljude koji vode klub da budem precizan...mada mozda i niste..mozda sve izguraju kako oni hoce...ja nemam nista protiv

                        Comment


                        • Ma meni Bokan deluje kao filantrop samo takav, voli ljude, zaliva biljke redovno.
                          Prosto kad ga vidiš vidi se da je duša od čoveka, na leba da ga mažeš sa pilećom paštetom.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mora covek da vadi kestenje iz vatre...to je menadzerski posao..sto politicari zaseru , menadzeri rjesavaju probleme.. nemate se sto ljutit na njega...covjek oce da zastiti interes svog i ostalih klubova da se liga nastavi...ima neko ko je ulozio svoje pare za razliku od drugih..mozda nije komplet njegovo ulaganje ali dio jeste sigurno.

                            Comment


                            • Zar ne bi bilo najlakse, najbrze i najpostenije da se samo ispostuju sva vazeca pravila. A ne da se nadamo svemu ovome sto si napisao. To me podseca na price bespomocnih da ce biti treci svetski rat koji ce onda sve resiti.

                              Comment


                              • Koliko licemerja, prevrtljivosti.
                                Dršte lopova...

                                Comment

                                Working...
                                X