Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je mogao CSKA da igra utakmicu (i pobedi) dan posle objave da su im 3 igraca pozitivna na koronu ne vidim zasto ne bi mogli i Ljubljancani

    Sportando
    @Sportando
    Olimpija is playing EuroCup game on Wednesday

    Comment


    • Pojacali spoljnu liniju

      Sportando
      @Sportando
      Blaz Mesicek joins KK Split

      Comment


      • Zvezda Cibona 40-11. Sramota što igramo ABA ligu. Bolji otpor bi pružila užička Sloboda. Svako ko zagovara ABA je protivnik srpske košarke.

        Comment


        • 48-16, bEnEFiTi jAdRaNsKe lIgE

          Comment


          • Већ на почетку сезоне смо добили одговор на питање ,,who's the best''-што би рекао један ''спортски новинар'' на мешавини енглеско-земунског језика...

            Comment


            • Nisam gleda'. Znaci Zvijezda jaka ka' beton. Nema sto, prvi favorit za naslov prvaka.

              Comment


              • Nema takvog kluba u ABA ligi.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  48-16, bEnEFiTi jAdRaNsKe lIgE
                  Isto tako jebes LING LONG ligu gde FK CZ ima 10.0 , cak niko i ne sme da pomisli da odigra nereseno protiv mezimice naseg duha. Da li si primetio mozda koliko klubova ima MTS na dresovima. Svi iz istog kazana sve zarada uspeha Terzica i ekipe da skloni jos neki milion. I sta mislis koliko ce ozbiljnih utakmica FKCZ imati u ovoj sezoni u srBskoj ligi nasoj ljubljenoj. I koja je draz meni da gledam nas FK u ping pong ligi kada znam da sto zbog kvaliteta , budzeta, sudija i politike ne sme nigde da izgubi ni slucajno dok ne dodje derbi ili evropa? I to sve zarad naseg srBskog fudbala u u reprezentaciji nijedan igrac iz domace lige. Pa cemu onda fudbal ovde.
                  Dok u toj Jadranskoj ligi dodje Cacak i dobije nezvanicnog prvaka sveta u kosarci? Da li bi mogao u KLS ligi to da uradi sa grobarima na celu saveza i njihovim sudijama?
                  Ne svidja ti se jadranska liga, nemoj je ni gledati. Isti slucaj moj i sa ping pong ligom. Jedva cekam pozorista da otvore, tamo barem uzivam u dobroj glumi , a ne u ovo sto glume protivnici naseg kluba.
                  Last edited by Šarac; 05-10-20, 19:41.

                  Comment


                  • ABA liga 2019-20

                    Koja mi je draž da gledam klaune iz Hrvatske koji ne mogu ekipu da okupe samo jer su iz Hrvatske i jer ste vi matori ljudi pasionirani jugonostalgičari? Nisam ja izričito protiv ABA, već vidim da Srbija ima više kvalitetnih igrača od svih ostalih država zajedno. Što bi mi njima činili uslugu? Što Hrvati ne igraju fudbal sa nama?

                    Ili nek ulože nešto, ili da igramo našu ligu. A ne da Zvezda trpa Cibonu 40 u sred Zagreba. Pa daj dodji trpaj Zlatibor, Slobodu, Novi Pazar, bar srpski igrači da stiču iskustvo, šta me briga za Cibonu.

                    I mašiš poentu sa tim srBskog, mi smo u košarci institucija, u fudbalu ne. Koje mi benefite imamo da igramo ABA? Budućnost i Cedevitu? Pa daćemo im pozivnicu za srpsku ligu, i Mornaru. Toliko

                    Igokea bi igrala po prirodi stvari. Eto zbog Budućnosti, Mornara i Cedevite da ispaštaju srpski klubovi.
                    Last edited by Cassius Clay; 05-10-20, 19:43.

                    Comment


                    • Cibona je najvece ime x2 na Balkanu. Vremena se menjaju i doci ce njihove i ako su pre samo 5g uzeli ABA titulu.

                      Hrvatdki klubovi nisu mezimci vlasti i ne trpa vucic zbog glasova u njih milione.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ma boli me k za ime kad su očajni već 5-6 godina. Srpske hale bi bile punije, Borac je jači od jebene Cibone.

                        Da tu ima kvaliteta sa sredine prve decenije 21. veka pa da kaže čovek, ovako čisto proseravanje.

                        Zvezda, Partizan, Budućnost, Mornar, Olimpija i srpski klubovi. Pa daćemo im pozivnicu za srpsku ligu, specijalnu, ukoliko žele. Nek liga nosi neutralno ime.

                        Što Hrvati ne igraju fudbal sa nama, tu su oni institucija? Pa boli ih patka da razigravaju naše klubove kad su jači. Sistemski jači, trenerski i organizaciono.

                        A samo se mi nešto prsimo jedemo govna.

                        Da tu ima nekog kvaliteta, vrućih gostovanja, borbe žara pa da kažeš ima benefita. Ovako da li Zvezda gazila 40 Cibonu ili Novi Pazar, ja biram srpski Novi Pazar. Bar neko dete naše da igra protiv takvog tima par puta godišnje.
                        Last edited by Cassius Clay; 05-10-20, 19:51.

                        Comment


                        • I onda ti Vlasta podeli medalje i pehar, jer predsednik KSS i saradnici nemaju vremena.
                          Last edited by L a z a r; 05-10-20, 20:02.

                          Comment


                          • Da se da ultimatum Hrvatima, Bosancima i Slovencima da malo ulože u košarku. Crnogorci su ok. Ali s obzirom koliko nas mrze, liga samo nas i njih je nemoguća jer bi kukali na velikosrpsko sudjenje i privilegije i ostale gluposti.

                            Crna Gora jedina ispoštuje srazmerno veličini. Dva kluba oba odlična. Ovo ostalo trći prći

                            Comment


                            • Samo to ne ide tako, manje je love u opticaju i manji su budzeti. Zvezdi svakako znaci sto ima 4-6 jacih meceva po sezoni vise. Sve ekipe u regionu bi imale manje konkurentnije timove zato sto su im rivali slabiji.

                              Zvezda gazi kada ubode sa trenerom, cim tu nemaju stabilnu opciju to se odrazi na rezultate.

                              Comment


                              • Ma super ali vidimo kad se Borcu malo digne budžet šta radi. Borac, Vojvodina, Novi Pazar, Sloboda, Dinamik, Zlatibor, Vršac, pune hale. Mnogo bi se više ulagalo.

                                Jer to što bi država morala da uloži u te klubove je jedna polusezona FKCZ. Puno mladih i perspektivnih igrača. Mi smo institucija u košarci. Ne treba sami sebe da umanjujemo.

                                Comment

                                Working...
                                X