Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće zanimljivo videti ko će pokupiti Stefana Đorđević na kraju sezone kad mu istiće ugovor sa FMP-om.

    Comment


    • Dejan Tomašević dobio otkaz u Borcu: Za 11 godina uplaćeno mi godinu i po radnog staža

      Comment


      • Pogrešnog Dejana Tomaševića su krajcovali.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Totalno beskorisni klubovi. Menadzerska kombinacija gd ne placa qrca igrace vec na osnovu svog uticaja ih dovodi , odvodi i prodaj kako hoce. Liga nema tezinu kad znas da on ne moz ispasti nikako. Tacnije do sad sem MZT niko nije ni ispao nikad. FMP menja igrac sa Zvezdom kako im se cefne...ne smeju pobediti kao poslednji put...

          Hemofarm, Vojvodina i Radnicki su imali mnogo veci uticaj,ovi cak i ne igraju Evropu... tako da ne mogu dati vecu snagu nego neki timovi iz Srbije ranije. Da ne pricam kako su se menjala pravila i kod nas da bi ova dva raspadnuta kluba ostala a tad izduvao Borac+ je Metalac upokojen...

          Srpska kosarka ima dva kluba u evropskim takmicenjima i uopste dva kluba za koga neko navija...sem FMP koji ima cak sa Zvezdom i trejdovane navijace..ali nema ih vise od 10ak...

          Kako su pametnu ideju dali, sad ce i kkp i kkb dovesti svoj filijale...Jos se dive Covicu i Misku kako su to papiroloski sredili i kako se niko ne buni...Ostoja je budala,posto napada Covica a ne sme ocigledno Miska..a i bez toga je

          Mega i FMP bukvalno nikakvog uticaja nemaju na kvalitet lige..dva retko ogavna kluba bez navijaca sa licnim interisima ljudi koji mu nisu ni vlasnici na papiru....


          Biti glup je kad znas istinu, vidis istinu a jos uvek verujes u lazi.

          Morgan Freeman
          Oko statusa Fmp-a, primedbe ima samo jedan klub I to tek sada iako fmp igra Abu već nekoliko sezona

          Mega se ne pominje uopšte

          Prilično je jasno da tu nema nikakvih principa i borbe za regularnost lige, već loš pokušaj "borbe kroz institucije"

          Sad ponovo pročitaj Frimena [emoji3]



          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Najvise zalim za Hemofarmom i Radnickim KG, mada i stari takmicarski FMP je bio brutalan, ovako kad im se unaprijed zna najdalji plasman, to je malo smor. Fali malo inata da se napadnu Partizan i Zvezda, nama Mornar ili prije Sutjeska bi zaklali samo da nas dobiju [emoji1]

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Najvise zalim za Hemofarmom i Radnickim KG, mada i stari takmicarski FMP je bio brutalan, ovako kad im se unaprijed zna najdalji plasman, to je malo smor. Fali malo inata da se napadnu Partizan i Zvezda, nama Mornar ili prije Sutjeska bi zaklali samo da nas dobiju [emoji1]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              Da te pitam nešto... da li je prelazak Goge iz Mege u Budućnost na polusezoni utacio na regularnost takmičenja?

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Oko statusa Fmp-a, primedbe ima samo jedan klub I to tek sada iako fmp igra Abu već nekoliko sezona

                Mega se ne pominje uopšte

                Prilično je jasno da tu nema nikakvih principa i borbe za regularnost lige, već loš pokušaj "borbe kroz institucije"

                Sad ponovo pročitaj Frimena [emoji3]



                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                O ova dva kluba pisem godinama. Kkp uopste nije bitan u ovoj prici. Pored ova dva kluba, problem je i shema o ispadanju poslednjih godina, menjanje pravila u toku sezone kad su napravili i tu B ligu.

                Bukvalno nema pravila i mogu se menjati kako ko hoce.

                Da ne pisem o malim kaznama za Zvezdu i Buducnost za poslednje dve sezone i medjusobne duele u finalima itd...

                Ima ljudi koji veruju da se ova liga igra samo zbog EL, sta onda ostalih 10timova rade ovde i B timovi.

                Kazne za sudjenje ne znam ni da li postoje.

                Od cetiri evropska klupska takmicenja, mi imamo dva kluba!!!!

                Ono sto je najgore, to je najbolja liga u svim sportovima na ex YU prostorima.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Da te pitam nešto... da li je prelazak Goge iz Mege u Budućnost na polusezoni utacio na regularnost takmičenja?

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Da je "dat", da, al posto smo ga posteno platili (citaj mnogo), onda ne [emoji1]


                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    O ova dva kluba pisem godinama. Kkp uopste nije bitan u ovoj prici. Pored ova dva kluba, problem je i shema o ispadanju poslednjih godina, menjanje pravila u toku sezone kad su napravili i tu B ligu.

                    Bukvalno nema pravila i mogu se menjati kako ko hoce.

                    Da ne pisem o malim kaznama za Zvezdu i Buducnost za poslednje dve sezone i medjusobne duele u finalima itd...

                    Ima ljudi koji veruju da se ova liga igra samo zbog EL, sta onda ostalih 10timova rade ovde i B timovi.

                    Kazne za sudjenje ne znam ni da li postoje.

                    Od cetiri evropska klupska takmicenja, mi imamo dva kluba!!!!

                    Ono sto je najgore, to je najbolja liga u svim sportovima na ex YU prostorima.
                    Moj post je prilično jasan... bar mislim da jeste.

                    U ovom zahtevu kkp da se fmp izbaci iz Aba nema ni malo peincipijelnosti niti borbe za regularnost takmičenja

                    O ostalim problemima u funkcionisanju Aba lige moglo bi se raspravljati i to baš ozbiljno

                    Zahtev jednog kluba da se izbaci fmp ne ide u pravcu rešavanja problema, naprotiv

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Da je "dat", da, al posto smo ga posteno platili (citaj mnogo), onda ne [emoji1]


                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Jasno [emoji4] Bar smo to rešili. Još samo da Lošmi shvati da principi i "borba za regularnost" važe samo kada su drugi u pitanju[emoji848]

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Moj post je poprilicno jasan i sam si ubacio kkp kao Sarac sad vec cuvenih 14.

                        Jos pise o platama a klub jednu platu nikad javno nije rekao. Jos mi natovario kuku i motiku na ledja.

                        Slazem se da njihova borba takva kakvu si je opisao.

                        Samo ti odgovori na pitanje da li FMP i KKCZ sukob interesa..i to sa da ili ne.

                        Mega je katastrofa na bazi regularnosti. Uvodjenjem npr 600-700k minimalnog budzeta i 100k depozita, vodilo bi ka poboljsanju lige.

                        Dok ne bude privatizacije, samo klubovi koji su deo diktatorskih rezima ce biti powerhouse a tu mislim na Buducnost, Zvezdu i partizane....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Oko statusa Fmp-a, primedbe ima samo jedan klub I to tek sada iako fmp igra Abu već nekoliko sezona

                          Mega se ne pominje uopšte

                          Prilično je jasno da tu nema nikakvih principa i borbe za regularnost lige, već loš pokušaj "borbe kroz institucije"

                          Sad ponovo pročitaj Frimena [emoji3]



                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          A mogao bi i Morgan Fimen da pročita ponovo, sa razumevanjem, a ne kao konzument propagandnih poruka.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nije ni Morgan Frimenu lako.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nisu FMP i Mega katastrofa za regularnost lige. Veći problem je financiranje pojedinih klubova državnim parama (Budućnost, Crvena Zvezda i Partizana).

                              Comment


                              • Originally posted by serbianhoops View Post
                                Nisu FMP i Mega katastrofa za regularnost lige. Veći problem je financiranje pojedinih klubova državnim parama (Budućnost, Crvena Zvezda i Partizana).
                                Samim tim je upitno i finansiranje FMOa i posebno Mege, koja igrom uticaja vrv nesto bedno placa igrace za neki dalji aganzman.

                                Ko objasni da izmedju FMPa i KKCZ nema sukoba interesa, dobija 100eura.

                                Podijum je vas
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X