Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mornar i Whitehead dogovorili produzetak saradnje

    https://twitter.com/Sportando/status...90088244854793

    Edit. Produzise i Pulena

    https://twitter.com/Sportando/status...30082532376579

    Edit 2. Produzise i Nidama

    https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...29721123233792
    Last edited by Borca; 01-05-20, 16:29.

    Comment


    • Produzen i Sehovic

      https://twitter.com/Sportando/status...09054761332737

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Dobar je Šehović.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Partizan, Budućnost i Mornar krenuli sa treninzima.

          Comment


          • Sto mislite da li je moguce naci dogovor o nastavku sezone? Cisto da cujem misljenje navijaca razlicitih klubova. Ako moze neki realni odgovori bez navijackih trzavica

            Comment


            • Фајнал 8 у Београду, реално је одржати се. Зашто Београд може организовати ЕЛ/ЕК турнир а не може АВА?

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Sto mislite da li je moguce naci dogovor o nastavku sezone? Cisto da cujem misljenje navijaca razlicitih klubova. Ako moze neki realni odgovori bez navijackih trzavica
                Ma kao da se ovih par mentola na celu klubova u regionu pitaju nesto. Uradice kako kaze Bartomeu.
                Nema sta, deluje da ce se igrati. Na sta ce to da lici, pitaj Boga...ali meni drago da gledam moj klub nakon 3 meseca Ionako sam u poslednjih par godina navikao na "bravure"

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ma kao da se ovih par mentola na celu klubova u regionu pitaju nesto. Uradice kako kaze Bartomeu.
                  Nema sta, deluje da ce se igrati. Na sta ce to da lici, pitaj Boga...ali meni drago da gledam moj klub nakon 3 meseca Ionako sam u poslednjih par godina navikao na "bravure"
                  Osim što vaš trener izjavljuje da veruje da se neće igrati.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Osim što vaš trener izjavljuje da veruje da se neće igrati.
                    Vas danas izlazi iz izolacije - cucemo i njegovo misljenje.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Osim što vaš trener izjavljuje da veruje da se neće igrati.
                      Pa on se pita koliko ti i ja.

                      Comment


                      • Ja ne vidim poentu da se igra na ovaj turnir ski način gdje su igrači rastrkani po cijelom svijetu pa još karantin pa pripreme zbog tih 20ak utakmica...
                        Treba to sve organizovati i sastaviti, nije jednostavno al vidim da države rade na tome da se što prije nastavi život il ode sve u qrac. Tako da verujem da silno žele da se igra

                        Comment


                        • Pa to se ne razlikuje od OI, SP ili EP.

                          Meni se sviđa želja da se zaokruži priča, da ne ostane rupa, sad kad se već situacija stabilizovala.
                          To je fer prema potrošenom novcu, platama, sponzorima, ljubiteljima sporta.

                          Za ABA me treba više od 1 nedelje, par treninga, 3 utakmice i vozi.
                          Vikend posle EL/EC i to je to.

                          4 hotela će dobiti svoje goste, ne više od 100 ljudi će koristiti halu u 4 termina i ne treba dramiti kao da je kuga u pitanju.

                          Što se tiče lokacije, pošto je bez publike, možda ne bi bila loša PG.
                          Lepo vreme, slab protok ljudi, najizolovaniji ex-yu grad, aerodrom.

                          Ni EC nije težak za organizaciju, ali EL će biti pakao zbog toliko timova.

                          Mada evo sledeće nedelje kreće fudbal, a tamo ima duplo više aktera.

                          Ako ima volje i ako ne bude politike ABA se završava za nekoliko dana.
                          Jedino je problem utakmica koja nije registrovana i tumačenje pravila.

                          Comment


                          • Timovi treba da igraju sa raspolozivim igracima - pa sta Bog dao.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Taylor Smith novo pojacanje Mornara

                              https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...67867109363712

                              Comment


                              • Nema ništa od ove sezone, svi su se okrenuli sledećoj
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X