Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nov je na 92, ali je prošao obuku na Hotsportu, to mu dođe kao FMP.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Vujičin je glavni u 92, zna se iz čije je to kuhinje.

      Pun ih je klinac tamo iz tog blendera, onaj pacijent Luka Nikolić, pa Kosta Vasić, pa Aleksa Gutović...

      Sve sa platnog spiska Legende od Železnika.

      Niko normalan nije pisao o višegodišnjem ugovoru preko 300k Parahuskog, ,čak ni moćni Strazbur koji je preuzeo platu do kraja sezone.
      A Saranovic je spoljni saradnik a Igor Vujcin se pita tamo koji ne radi vec 5 godina

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Trogododisnji ugovori se daju mladjim igracima kako bi prodali a ne gerijatriji.
        Pa da, u principu je tako, ali isto je tako normalno da stariji igraci potpisuju te dugotrajnije ugovore da bi uopste potpisali za nekog. Mislis da bi recimo mi mogli potpisati Gista da mu nismo ponudili visegodisnji ugovor?
        Ili jos besmisleniji primer da Milko Bjelica ne bi ni potpisao za nas da mu nije ponudjen visegodisnji ugovor.

        Uostalom Kuzmic ima verovatno tek 25-30% nizi ugovor od ovog a covek nije odigrao utakmicu bezmalo 2 godine, oporavlja se od teske povrede...pa sve to nije prepreka da se potpisuju astronomski ugovori. Centri su trazena roba i skupa.
        Last edited by Ivan9; 22-04-20, 13:19.

        Comment


        • Stvarno neko ubeđuje da tim koji ima budžet od oko 6m plaća skuplje igrače od tima koji ima budžet 9m?

          I da Gist ima manju platu od Parahuskog?

          Da su u EL manje plate nego u EC?

          Tu vam se i vaš Saša O. smejao pre par dana.

          I za Milka se ništa nije znalo dok nije zveknuo Batić.
          Last edited by Karamazov; 22-04-20, 13:41.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Stvarno neko ubeđuje da tim koji ima budžet od oko 6m plaća skuplje igrače od tima koji ima budžet 9m?

            I da Gist ima manju platu od Parahuskog?

            Da su u EL manje plate nego u EC?

            Tu vam se i vaš Saša O. smejao pre par dana.

            I za Milka se ništa nije znalo dok nije zveknuo Batić.
            Kako se nije znalo za Milka kada sam ja ovde ostavio sijaset upisa kolika je plata bila za Milka. Kada nama dodje Bat ono se podudari sa objavljenim platama.

            Vama kada dodje Klobucar, Muric, Milutinov ili Dulo onda odjednom nisu sarmice i kikiriki.

            #nismoisti srecom.
            Last edited by Karamazov; 22-04-20, 13:41.

            Comment


            • Lux kao izvor, Sarac brale ali trazeci vest naisao sam na Kurir

              https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3...no-belih-video

              Gde pisu da je ruski centar xD bic interesantno ko ce plakati na pocetku sledce EL sezone
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Lux kao izvor, Sarac brale ali trazeci vest naisao sam na Kurir

                https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3...no-belih-video

                Gde pisu da je ruski centar xD bic interesantno ko ce plakati na pocetku sledce EL sezone
                Au druze, pa nije on izmislio vest nego je B92 objavio 12 najvecih promasaja KKP.

                Prati na casu

                Ali ja sada ne mogu da nadjem tu vest na B92

                bilo je jos tu igraca Gordon, Robinskon, onaj australijanac iz perioda Mute, onaj masni sto nije prosao preglede.

                Izgleda da je neko zvao Saranovica da skine vest zbog Parahouskog.
                Last edited by Šarac; 22-04-20, 14:19.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Au druze, pa nije on izmislio vest nego je B92 objavio 12 najvecih promasaja KKP.

                  Prati na casu

                  Ali ja sada ne mogu da nadjem tu vest na B92

                  bilo je jos tu igraca Gordon, Robinskon, onaj australijanac iz perioda Mute, onaj masni sto nije prosao preglede.

                  Izgleda da je neko zvao Saranovica da skine vest zbog Parahouskog.
                  Sarac, postao si tracara, bez relevantnih izvora, ne mogu ovo da shvatim ozbiljno. Kao i ono za Dangubica i Markovica..
                  Last edited by LosmiSK; 22-04-20, 14:43.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Sarac, postao si tracara, bez relevantnih izvora, ne mogu ovo da shvatim ozbiljno. Kao i ono za Dangubica i Markovica..

                    Vazno je da ti baratas samo cinjenicama.


                    Sta bi mi bez tebe. Vidi tamo sa Copperom podelite jos neku bednu platu iz KKP i FC BAYERN. Sirotani pusti.

                    Comment


                    • Imao je pre ovog i 2 teksta o najboljim strancima u KKP i KKCZB, ali je slučajno izostavio 940k godišnje za MW I 60k koliko je primao jedan Aleks Marić.

                      Sigurno su mu tako šapnuli iz Železnika.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Imao je pre ovog i 2 teksta o najboljim strancima u KKP i KKCZB, ali je slučajno izostavio 940k godišnje za MW I 60k koliko je primao jedan Aleks Marić.

                        Sigurno su mu tako šapnuli iz Železnika.
                        Ako Ejsi Lou nije usao sa 500 .000 $ ni u najbolje ili najlosije KKP ne priznajem nijedan upis koji se pojavio na GTR92

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Imao je pre ovog i 2 teksta o najboljim strancima u KKP i KKCZB, ali je slučajno izostavio 940k godišnje za MW I 60k koliko je primao jedan Aleks Marić.

                          Sigurno su mu tako šapnuli iz Železnika.
                          Nema veze sa istinom da je Vilijams imao ovoliku platu.

                          Za Parahuskog sam ja čuo da je imao 450 'iljade.

                          Parahuski je uglavnom trčao za lovom. On je posle Nižnjeg mogao da bira neki tim iz samog vrha Evrolige.

                          Odabrao je Evrokup i Uniks zbog love.

                          Comment


                          • Pa ona Ritas i Partizan.

                            Comment


                            • Oba kluba su dobila nenormalne pare za nase uslove za oba takmicenja. Ako bih morao da licitiram,ne bih znao kako da sracunam. Jezivo ogromni budzeti za oba kluba koja su pod sapom sns-a, koji ce i odluciti ko ce u EL. Oba, sigurno prelaze 15m evra,baceo na gomilu Amerikanaca, koji ih je u oba kluba oko 20. Kad se tu dodaju domaci, jezive su to cifr, o trenrima i strucnom stabu da ne pricam. Da imam te par,bio bi prvi i sa Zitko basketom... Vozd c odluciti,videcemo ko je veci ljubimac..ako drzava kaze ima para za jednog, sve je tu jasno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Oba kluba su dobila nenormalne pare za nase uslove za oba takmicenja. Ako bih morao da licitiram,ne bih znao kako da sracunam. Jezivo ogromni budzeti za oba kluba koja su pod sapom sns-a, koji ce i odluciti ko ce u EL. Oba, sigurno prelaze 15m evra,baceo na gomilu Amerikanaca, koji ih je u oba kluba oko 20. Kad se tu dodaju domaci, jezive su to cifr, o trenrima i strucnom stabu da ne pricam. Da imam te par,bio bi prvi i sa Zitko basketom... Vozd c odluciti,videcemo ko je veci ljubimac..ako drzava kaze ima para za jednog, sve je tu jasno..
                                Vozd moze da kaze nijedan klub nece igrati kao pokojini Tijanic kada nije zeleo nijednu pesmu na Evroviziju da posalje dok smo bili sa CG u zajednici.

                                Moze da kaze zbog problema sa finansijama prekidamo bilo kakvo finansiranje sporta u Srbiji, ovako i onako je rekao pre par godina da sa 2019 prestaje sa finansiranjem CZ i Partizana ali rekao je da ce pruga Bg Budimpesta biti gotova 2018 ali smo juce saznali da ces tek sledece godine moci da nam dolazis na utakmice za 25 minuta iz NSADa.

                                Da li stvarno mislis da on moze Djordiju da nametne ko ce igrati u El.

                                Moze samo da kaze ne moze nijedan, ali sada koliko mu je to pametno sto se tice PR i predstojecih izbora videcemo.

                                Ja sam uvek za ovu varijantu, nema drzavnog novca da se raspisu izbori u svim klubovima nova rukovodstva i da se pojave privatnici koji ce preuzeti klubove bez drzavne pomoci i neka krenu od kls liga i fiba eurochalenga.

                                Pa da onda vidimo ko ce igrati i za koje pare. Jedna tema manje onda na forumima da li je neki igrac uzeo 100 ili 1 miliona eur za godinu dana igranja kosarke u Srbiji.
                                Last edited by Šarac; 22-04-20, 16:23.

                                Comment

                                Working...
                                X