Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle jucerasnjeg rastanka sa Stipanovicem, Cirbesom i Kruslinom Cedevita-Olimpija je aktivna i danas, otisli Artis i Bratoz

    https://twitter.com/Sportando/status...72468849201157

    Comment


    • Da budem iskren, slazem se sa Bokanovim predlogom.

      Apsolutno je svejedno gde bi mogao da bude F4 bez publike, a Crna Gora je najmanje pogodjena koronom. Tako i da moj glas ide za Podgoricu.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Da budem iskren, slazem se sa Bokanovim predlogom.

        Apsolutno je svejedno gde bi mogao da bude F4 bez publike, a Crna Gora je najmanje pogodjena koronom. Tako i da moj glas ide za Podgoricu.
        I nase su sudije i nema tv prenosa

        Comment


        • Ako bude moglo da se igra onda treba odigrati i poslednje kolo da se vidi ko ispada i ko je 4-ti tim za plej-of i naravno treba igrati plej-of serije a ne F4 format ako su vec sigurni da ce EL dati pozivnicu sampionu ABA.

          Comment


          • Ако могу шпанци да наставе можемо и ми

            Comment


            • Apsolutno sam protiv bilo kakvog nastavka, jer kao i promovisanje prvaka bez igre tako i ovaj nastavak je pun besmisla. Timovi su raspušteni, igrači van takmičarskog ritma, klubovi (ionako slabog materijalnog stanja) bi se doveli u bankrot jer su potrebne mini pripreme i dodatno ugovaranje igrača za mesec - dva što ionako nategnute budžete dovodi do pucanja. Isključivo sam za to da se ova sezona zbog više sile poništi i da se klubovi okrenu novoj sezoni (sa najverovatnije manjim budžetima).
              Last edited by nebitan; 21-04-20, 09:18.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Apsolutno sam protiv bilo kakvog nastavka, jer kao i promovisanje prvaka bez igre tako i ovaj nastavak je pun besmisla. Timovi su raspušteni, igrači van takmičarskog ritma, klubovi (ionako slabog materijalnog stanja) bi se doveli u bankrot jer su potrebne mini pripreme i dodatno ugovaranje igrača za mesec - dva što ionako nategnute budžete dovodi do pucanja. Isključivo sam za to da se ova sezona zbog više sile poništi i da se klubovi okrenu novoj sezoni (sa najverovatnije manjim budžetima).
                Јеси ти све у праву Ганац али по том твом онда најреалније је преписати учеснике и из Ел и из Ек.
                Ту би Партизан био апсолутни губитник, али није Партизан велико име и утицајан да би се његов глас поштовао и чуо даље од Аба регије.
                Ја сам мислио са оне спортске стране да би било ваљано решити све.

                Comment


                • Gubitnici su svi, gledaoci, navijači, sponzori...privreda (pa evo šta se desi sa cenom barela sirove nafte)najpoštenioje je da se sve potre i najesen krene iznova.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Triple View Post
                    Јеси ти све у праву Ганац али по том твом онда најреалније је преписати учеснике и из Ел и из Ек.
                    Ту би Партизан био апсолутни губитник, али није Партизан велико име и утицајан да би се његов глас поштовао и чуо даље од Аба регије.
                    Ја сам мислио са оне спортске стране да би било ваљано решити све.
                    Klub koji ima titulu prvaka Evrope i pored toga dva F4, sigurno jeste uticajan i da se glas cuje dalje od ABA lige. Ako se odigra F8 EL i F8 EC, od reseta nema apsolutno nista.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Данас је дефинитивно јасно да КК Партизан неће бити шампион ACB лиге, јер га нема у распоређене две групе.
                      Last edited by nebitan; 21-04-20, 13:24.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Данас је дефинитивно јасно да КК Партизан неће бити шампион ACB лиге, јер га нема у распоређене две групе.
                        Partizan i ne igra u ACB ligi, lomso.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Najnovije informacije iz vrha EL a u vezi ABA LIGE:

                          1. Zavrsetak prvenstva u skladu sa zdravstvenim uslovima u svakoj zemlji, zdravlje igraca na prvom mestu, Playoff
                          2. F4
                          3. Ponistenje sezone bez pobednika.
                          4. Ucesnik EL bice onaj koga board ABA lige odluci, ako nema jedinstvenog stava, ucesnik EL bice onaj tim koji je poslednji igrao sezonu,
                          Last edited by Karamazov; 21-04-20, 19:17.

                          Comment


                          • Gde si procitao te podatke? Zeleznik expres?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Gde si procitao te podatke? Zeleznik expres?

                              Sa istog izvora odakle i @ Cooper dobija, samo meni se javljaju ovi iz main office ( EL ) a on ima komunikaciju sa ovima iz donjeg nivoa , da ne kazem menze gde se 7 days kifle peku.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Klub koji ima titulu prvaka Evrope i pored toga dva F4, sigurno jeste uticajan i da se glas cuje dalje od ABA lige. Ako se odigra F8 EL i F8 EC, od reseta nema apsolutno nista.
                                Толико је утицајан, да поред силних резултата, ЕЛ дао лиценцу Бајерну који је стао на ноге 2010 исте те 2010 када је славни клуб играо Ф4. Исто тако Цибона је још славнији клуб од Партизана.
                                Немој Лошми те приче даље од АБА једино до Румуније и до Жоцовог фенера ако буде затребало опет да их пусти.

                                Comment

                                Working...
                                X