Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bre nema veze da li virus hara ili ne, bitno je da Partizan bude šampion.
    To naviklo da osvaja titule na nesportski način. Srećom pa se posle vrate pravom šampionu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dobro sad smo krenuli sa istim pričama samo sa drugog kraja. Ne vredi, bolje je vatati san.

      A ni link nisi umeo lepo da postaviš.

      Comment


      • Pa nismo se mi radovali virusu, nego vi.
        Nemoj da vam citiram sad postove.
        Last edited by Karamazov; 16-03-20, 22:13.

        Comment


        • Aj leba vam ne spustajte se na nivo jebenog Ostoje. Koga briga ko ce dogodine mozda u EL da bude 13o mesto i skoro pa kanta za napucavanje.
          Ruzno je.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Pa nismo se mi radovali virusu, nego vi.
            Nemoj da vam citiram sad postove.
            Nemoj ovakve komentare da ne bude posle jao kuku Karamazov je diktator briše komentare.

            To su možda pojedinci radili, ja se svakako nisam radovao.

            Comment


            • Ja nisam ni rekao da jesi.
              Ko se radovao setiće se.

              Zanimljiva su vam razmišljanja i etike.

              Treba napraviti presedan, poništiti ligu, košarku, ugasiti sport samo da šta?
              -Partizan ne bude šampion.

              Zvezda u oba slučaja nema ništa.
              Last edited by Chiwwi; 16-03-20, 22:17.

              Comment


              • Nisi izgleda shvatio moje razmišljanje, potpuno pogrešno tumačenje, al nije ni važno.

                Ostavljam vas same i vodite računa na način koji pišete, sledeći ban vam je mesec dana.

                Upozorio sam vas. Ćao, laku noć.

                Comment


                • Kako sad da pišemo pod ovakvim pritiskom?

                  Deki jesi li još tu?

                  Comment


                  • Kažu da je jutro pametnije od večeri i

                    Zato - u pamet se forumaši.
                    Mislim da će ABA liga (svi oni koji odlučuju u okviru ABA lige) da sačekaju kao pametni ljudi da vide kakvu će odluku doneti Đordi i bord EL i na osnovu toga će se i postupšiti dalje.
                    Ako bude imalo vremena igraće se a ako ne biće u skladu sa odlukama EL.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ne verujem da Bokan misli da ne može do EL. On je garant u tripu, "smuljao sam jednom što ne bih mogao još jednom?", tako da mu ne odgovara sadašnji poredak.
                      Bokan

                      “Potpuno je jasno da trenutni plasman ne može da se proglasi konačnim, jer je ostalo da se odigra još jedno kolo u ligaškom delu, plus plej-of. Ne bih da ulazim u to da li bi posle mogao da se umesto plej-ofa igra finalni turnir, jer u uvom trenutku ne znamo da li će se liga nastaviti za 15 dana, mesec, dva meseca. Kada bude nešto jasnija slika oko zdravstvene situacije, treba svi zajedno da sednemo i vidimo kako dalje, ali siguran sam da se klubovi neće složiti sa idejom da prekid lige bude proglašen krajem sezone”, naglasio je predsednik Budućnosti Dragan Bokan.

                      Đorđije Pavićević, predsednik Mornara

                      “Ako bude bilo uslova, da odigramo još jedno kolo, a potom finalni turnir, s obzirom da je Partizan prvi, najpoštenije bi bilo da završni turnir bude u njegovoj organizaciji. Verujem da će se stvoriti uslovi, jer ne zaboravite ABA ligu čine klubovi iz šest zemalja koje različito tretiraju aktuelnu situaciju. Nadam se da će kada dođe vreme, u svakoj zemlji biti redovno stanje”, rekao je Đorđije Pavićević i nastavio:

                      “Da nije toliko veliki takmičarski ulog, možda bi bilo moguće da se završi sada. Iz sportskog ugla uvek je važno da se sve odluči na terenu, kako je i planirano, odnosno plej-ofu, ali ne znam da li ćemo imati vremenskog prostora, a ne verujem da mi, kao liga, imamo finansijskih mogućnosti poput NBA liga da ulazimu duboko u leto s kalendarom. Sportski je i da se ne gleda samo lični interes”.

                      Comment


                      • I told you so po n-ti put, pri čemu n teži beskonačnosti.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • https://twitter.com/Sportski_Zurnal/...626661891?s=09

                          Pitam se sto nisu dodali i NBA prsten o jednom trosku.

                          Za moderaciju pitanje zasto mi je obrisan post od pre neki dan na Kuperovo trolovanje o dodeli titule i igranju bez publike. Sada bi svi potpisali da se igra bez publike osim KKP nijma samo za zelenim stolom odgovora.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            https://twitter.com/Sportski_Zurnal/...626661891?s=09

                            Pitam se sto nisu dodali i NBA prsten o jednom trosku.

                            Za moderaciju pitanje zasto mi je obrisan post od pre neki dan na Kuperovo trolovanje o dodeli titule i igranju bez publike. Sada bi svi potpisali da se igra bez publike osim KKP nijma samo za zelenim stolom odgovora.
                            Nema sta timovi da odlucuju dok je ovakva situacija. Pomerili su EP u fudbalu i situacija za sad nije ni malo naivna. Drzave su uvele vandredno stanje a vama je do kosarke pred praznim tribinama...

                            Ko ima interes da igra, taj ce igrati...sve je tu jasno. Bokanovo vidjenje stvari je debilno, cuj za 2meseca. Najbolje zapazanje kao i uvek je dao Pavicije..

                            partizan ce gledati pred publikom ili nista,posto im prazna Arena ili Pionir nista ne bi donele...da se sampionat nastavi, sanse su 5%
                            Last edited by Karamazov; 17-03-20, 13:05.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Mislim da ga nisi dobro shvatio: ako treba da se odlučuje o prvaku ABA, EL, NBA, Marsa onda se odlučuje na terenu, ako nije to moguće, kao što izgleda da nije, onda se suspenduje sezona.
                              Ne bi bio prvi put, očigledno neće biti ni poslednji.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Partizan pristaje na pun plejof pred uz prednost domaćeg terena za kuju se borio 6 meseci.

                                Sad što su se neki obradovali praznim tribinama u ovim teškim uslovima, njima na čast.

                                Ako ne bude punog plejofa, neko mora da bude oštećen, ili prvi na tabeli, ili ostali.
                                Pa sad sve zavisi iz kog ugla gledate, šta je sportskije, a šta ne.

                                Najvažnije je na vreme početi sledeću sezonu, oporavak i pripreme igrača KKP za EL je jako bitan.

                                Comment

                                Working...
                                X