Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Definitivno ,za sada, u Moracu bez publike. Mislim da ce i Srb isto da uradi za nekoliko dana. Jednostavno, koliko god se odje pisalo da nema sanse da dodje do toga, to su zakonitosti.
    Zatvaranje hala znači i otkazivanje predizbornih skupova, što bi značilo i otkazivanje izbora.

    Svako normalan bi to uradio ali ovde se radi o AV-u.[emoji34][emoji34][emoji34]

    Do PO ima 20-ak dana i teško da bilo ko može da predvidi šta će se do tada dešavati...





    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Zbog toga ce i odloziti izbore, jer nema sta da izgubi.... moja procena

      Comment


      • Predjosmo na politiku ali ima od malopre vest sa juga Srbije da su otkazali miting u Vranju cini mi se koji je trebao da bude u subotu i da ce otkazati sve mitinge koje su planirali za Mart mesec (mislim na vladajucu stranku).

        Comment


        • Originally posted by Borca View Post
          Predjosmo na politiku ali ima od malopre vest sa juga Srbije da su otkazali miting u Vranju cini mi se koji je trebao da bude u subotu i da ce otkazati sve mitinge koje su planirali za Mart mesec (mislim na vladajucu stranku).

          "Djilas , Jeremic , Obradovic, Solak i ostali tajkuni su doneli virus kako bi sprecili sve mitinge u Srbiji i odlozili izbore jer nemaju politiku nego samo rusenje" ...............glasom bilo koga iz SNSA


          Pirejci ne zele da putuju u Milano, ako odu po povratku moraju u karantin 14 dana, pa da vidimo koliko mi to bodova mozemo uzeti , Armani ne moze doci kod nas jer nasa drzava zabranjuje ulazak iz Italije.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            "Djilas , Jeremic , Obradovic, Solak i ostali tajkuni su doneli virus kako bi sprecili sve mitinge u Srbiji i odlozili izbore jer nemaju politiku nego samo rusenje" ...............glasom bilo koga iz SNSA


            Pirejci ne zele da putuju u Milano, ako odu po povratku moraju u karantin 14 dana, pa da vidimo koliko mi to bodova mozemo uzeti , Armani ne moze doci kod nas jer nasa drzava zabranjuje ulazak iz Italije.
            Vrlo moguce da ce biti jos ovakvih slucajeva i u EL i u EK posebno posto tamo igraju i Venecija i Virtus u 1/4, Djordi za sad sve odbija odmah ali mislim da ce morati malo da razmisli bolje sta mu je od koristi.

            Comment


            • Sta ocekivati drugo od Djordija nego bahatost i amaterizam.

              U NBA su se vec dogovorili da menjaju gradove odigravanja utakmica....

              Comment


              • Pa sto cemo momci...hahahhahaha dajte predloge...evo Ostoja predlaze ili da se odlozi ili da se partizan kao prvi proglasi pobjednikom?

                edit: evo i Covke odgovara da je zdravlje ispred interesa pojedinaca hahahahhahaha komedija
                Last edited by Nemam_ti_kad; 11-03-20, 14:03.

                Comment


                • Situacija se menja konstanto, za sada na gore (tako da se ne bi zezao ni smejao).

                  Prvi slucajevi zaraze kod kosarkasa, Italija je u pitanju
                  https://twitter.com/Carchia/status/1237744437767352322
                  Last edited by Borca; 11-03-20, 14:36.

                  Comment


                  • Neka to, sam znas da se ne smijem tome.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Neka to, sam znas da se ne smijem tome.
                      Znam da je na temu "blata" ABA lige ali ipak bi trebali to da ostavimo po strani, posebno sto znamo kako i koliko su sposobni vrsioci vlasti ovde po regionu.
                      Italijani su "lelemudi" i izrazenog "lako cemo" pristupa pa vidimo dokle su dosli, a ovde je to isto samo jos na kvadrat (ili kub).

                      Comment


                      • S obzirom da ce krenuti uskoro suspenzija sportskih takmicenja, ABA liga ce isto pratiti trendove. Barem cemo imati kompletnu regularnu sezonu.

                        Okidac je ovo za fudbalera Juventusa Ruganija, koji je trenirao sa ekipom i bio u protokolu za mec sa Interom.

                        Comment


                        • NBA liga prekinuta, Gober pozitivan!

                          Meni se sve nekako cini da ce se Beograd za 2 nedelje pretvoriti Milano....nek nam je bog u pomoci.

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • E sad nek i svima nama suspenduju nase poslove (placeno naravno)...

                              Comment


                              • ABA liga mesec dana bez aktivnosti

                                https://www.mozzartsport.com/kosarka...ivnosti/352953

                                Comment

                                Working...
                                X