Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Aba ligi jos od prosle sezone vlada jos opasniji virus besnila pa to ne bi ni bilo lose.....mada se time ostecuju oni koji imaju prednost domaceg terena.

    Comment


    • Htjedoh to da napisem jos prije nedelju dana, jer sam pratio kako se ponasaju drzave u svijetu povodom toga, ali rekoh da ne baksuziram. Sad sam siguran da u PO aba lige nece biti publike zbog korona virusa. Ceka se samo da se potvrdi da su izuzeli slucaj i u CG i zabranjuju se sva masovna okupljanja. Jos 20 dana je do PO.

      Comment


      • Ne može ABA ništa tu da zabrani, na nivou države se odlučuje.
        U Srbiji nema trika da zabrane zbog aprilskih izbora.

        Comment


        • od toga nem NISTA ,ALI ZATO SAM UBEDJEN DA POLUFINALA NECE BITI UOPSTE AKO SE NE ODIGRA UTAKMICA bud-CZ!

          Comment


          • Raštimovani i Cedevita i Budućnost na početku utakmice.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Raštimovani i Cedevita i Budućnost na početku utakmice.
              Lose to izgleda za sada, doduse i dvorana je prazna tako da i to sigurno utice na igrace obe ekipe.

              Comment


              • Originally posted by miloje View Post
                od toga nem NISTA ,ALI ZATO SAM UBEDJEN DA POLUFINALA NECE BITI UOPSTE AKO SE NE ODIGRA UTAKMICA bud-CZ!
                Kad gostujete u Moraci?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Razigravamo omladince i vodimo, top je ovo, samo da izdrze

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Крушлин преокренуо, искористио неискуство Жугића, и ова тројка где лопта није смела да изађе.

                    Comment


                    • Neverovatna su ova pomraćenja Blažiča.

                      Često mu se to dešavalo i u Zvezdi.

                      Comment


                      • Bravo Mekintajer!

                        Comment


                        • Trenerska klinika Golemca, a malo i Bokana..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Budućnost je izgubila utakmicu onog trenutka kada je mislila da je zatvorila utakmicu (čak je i trener to učinio uvođenjem Žugića) i na kraju se videlo.
                            CedOli je igrala očajno, pre svega Kodi Miler i Jaka, pridružio im se i Edo. To ipak ništa ne menja u redosledu za prve četiri pozicije.
                            I da, ako ABA liga donese odluku da se plej of igra bez prisustva navijača, tako će se odigrati ili će ekipa koja ne sluša biti kažnjena službenim rezultatom. Ne vezano za to, svaka država za sebe može doneti uredbu o zabrani okupljanja dok traje pandemija (ili kako je već karakterišu).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Posteno smo odigrali ovo i ono sa Mornarom. Nije trener niti niko mislio da je dobijena utakmica, greske igraca se desavaju , nije on nista pogrijesio. Dao je sansu mladom igracu ne samo u nebitnom dijelu utakmice nego i u vaznim prelomnim momentima. Igraci mladi moraju da dobiju minute kad se lomi, da sticu iskustvo. Ja bih mu dao do kraja utakmice ili dok ga ne izbace licne greske. Zadovoljan sam karakterom ekipe. Fina je ovo ekipa casti mi. Zadovoljan sam trenerom. O PO cemo kasnije pricati.

                              Comment


                              • I možda ključan detalj je pomračenje uma Nikole Ivanovića kada je napravio svoju 5 ličnu a nesportsku uprkos tome da je do kraja bilo 34'' (ako se ne varam).
                                Meni je sasvim Ok da ti imaš svoje mišljenje koje se ne podudara sa mojim, ali vi ste imal utakmicu u sigurnim rukama sve do trenutka uvođenja Žugića (koji jeste talenat) i po meni je to greška trenera jer ste tu izgubili i prednost i moment, takođe je kontraproduktivno bilo uvođenje Alekse Ilića (kojeg izuzetno gotivim zbog njegovih atletskih sposobnosti) a izvođenje Dače.
                                Nisam video da igra vaš možda najpouzdaniji igrač (da nije povređen) Šehović, pouzdan u odbrani i siguran na šutu za tri poena, vidim da nije bio u protokolu da li ga odmarate ili je povređen?.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X