Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vi prvo Cedevitu da pobedite, jer ako izgubite nema potrebe da se cimate.

    Apropo trenera, mislim da bi vam najbolje legao Sale Djordjević. On je baš gotivio Zvezdine igraće, a i hazarder je. Jedini je sposoban za instant bum i budjenje autoritetom. Nije za duge staze ali za vaš slučaj je pravi.

    A i skoro će otkaz da dobije, pa će biti slobodan.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Da ova Igokea posteno odigra protiv Mege, pa da se Miskovi puleni regrutuju protiv Slobode iz Tuzle, Splita i ostalih.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Ništa od toga, Dodikovcima je premija i čast uopšte da budu u elitnom društvu regionalnih velikana predvođenih učesnikom EL.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Vi prvo Cedevitu da pobedite, jer ako izgubite nema potrebe da se cimate.

        Apropo trenera, mislim da bi vam najbolje legao Sale Djordjević. On je baš gotivio Zvezdine igraće, a i hazarder je. Jedini je sposoban za instant bum i budjenje autoritetom. Nije za duge staze ali za vaš slučaj je pravi.

        A i skoro će otkaz da dobije, pa će biti slobodan.
        On bi bio najbolji za Igokeu, u prvom delu sezone bi bili u cetiri, na kraju bi u barazu ispali od Slobode iz Tuzle. ...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ako Cedevita pobedi Zvezdu a vi pustite Mornare, Zvezda ne ide na Partizan, nego u repasaž na Primorsku..
          Slabo ti se dosad ostvarivala očekivanja, ali ne daj se omesti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ma ja to ne očekujem, nego Stefi Grobar hoće da olakša Partizanu i da Zvezdu pošalje na Partizan, a da Futuri namesti Cedevitu, pa mu samo kažem da to tako ne može.

            Ako Zvezda izgubi od Olimpije, a Budućnost pusti Mornar, onda je Mornar četvrti a Zvezda peta. Mora Budućnost da ih dobije ako želi sudar Partizan-Zvezda u PO.

            A što se očekivanja tiče, očekujem da Zvezda rasturi Olimpiju bar 17 razlike.
            Last edited by Chiwwi; 01-03-20, 15:02.

            Comment


            • Al si me razocarao sad [emoji1] Nista onda, dobijamo Barane.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Ma samo da vam javim da ne pogrešite..

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ma ja to ne očekujem, nego Stefi Grobar hoće da olakša Partizanu i da Zvezdu pošalje na Partizan, a da Futuri namesti Cedevitu, pa mu samo kažem da to tako ne može.

                  Ako Zvezda izgubi od Olimpije, a Budućnost pusti Mornar, onda je Mornar četvrti a Zvezda peta. Mora Budućnost da ih dobije ako želi sudar Partizan-Zvezda u PO.

                  A što se očekivanja tiče, očekujem da Zvezda rasturi Olimpiju bar 17 razlike.
                  Mislim da će obe ekipe, i Partizan i Futura, da se olakšaju momentalno, istog trenutka ako se budu ukrstile sa Zvezdom.
                  Što se tiče naših prijatelja i našeg, pored Zvezde, najgospodstvenijeg kluba očekujem pravu borbu i da pobedi najbolji, razlika nije bitna. Utakmice između Zvezde i CedOlija je je nešto najlepše što je ova regionalna liga iznedrila.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • @Chiwwi & StefanPG, zanimljivi su vaši proračuni kao i želje, čestitke i pozdravi...ipak se i mi nešto pitamo, tako da izi malku.
                    Što se tiče CedOli, podržavam njihov pokušaj da isteraju pravdu i nadam se da će im KK CZv izaći u susret (ukoliko večeras ne izađu na parket) da se na terenu izbore oni ili mi za bodove. Mislim da je to sportski i korektno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ajde posle ćemo o Olimpiji i Zvezdi i leptirićima u stomaku koje ta dva tima proizvode u regionu, a sad da skoknemo na najomiljeniji sport fucu..

                      Comment


                      • 18 razlike poluvrijeme....fudbalskim recnikom..ovo je najopasniji rezultat za domacine.

                        Comment


                        • Cibona... šta su prokockali...
                          Marko Luković sa 3/4 terena pogađa za pobedu i nadu Primorske za play off

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Auuh sto bi ovo..

                              Comment


                              • Da upitam ove forumske kalkulator,e šta treba da se desi sledeće, ima li šanse da nas izbegnete i zašto ste tužni?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X