Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odličan meč u Baru. Bolje za Zvezdu da nije otišla ni ovoga puta.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Boriša ima šmekersku bradicu.

      Comment


      • Punter je verovatno najbolji Amerikanac u ligi posle Lorenza. Nestvarna partija. Sam drži Zvezdu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ako bude +23 ko ima prednost?

          Comment


          • Idu braca Pavicevic jako

            Comment


            • Čović je kriv.....jedini smo klub na planeti koji igra utakmicu bez pleja ili celu sezonu sa 1 i 1/18 plejmejkera.

              Comment


              • Punter za mjesec dana dobio kljuceve u ruke i slobodu neogranicenu.

                Comment


                • Originally posted by jozef k. View Post
                  Punter je verovatno najbolji Amerikanac u ligi posle Lorenza. Nestvarna partija. Sam drži Zvezdu.
                  Koji post
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Punter za mjesec dana dobio kljuceve u ruke i slobodu neogranicenu.
                    Pa kad nam je to ostala izgleda jedina opcija kada Braun ne igra ili igra kao u zadnjih par utakmica, igraj izolacije Pantere i sibaj Berone pri izlasku iz blokova, pa dokle stignemo sa tom igrom.

                    Comment


                    • Da to su dvije vrlo opasne opcije, ali lik ne vidi nikoga. Ja sam siguran da je on jedan od krivaca. Lik uzima po 15-20 suteva po utakmici. Na roster koji je pun kvaliteta. I to bih razumio da je istek napada itd itd situacije u kojima mora da se digne na sut, ali nisu, kako dobije loptu bas je rijetko rijetko nekome doda. Jos ako se udje u zadnjih 7-8 sekundi napada gotovo, mogu ostali slobodno da se pozdrave.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Da to su dvije vrlo opasne opcije, ali lik ne vidi nikoga. Ja sam siguran da je on jedan od krivaca. Lik uzima po 15-20 suteva po utakmici. Na roster koji je pun kvaliteta. I to bih razumio da je istek napada itd itd situacije u kojima mora da se digne na sut, ali nisu, kako dobije loptu bas je rijetko rijetko nekome doda. Jos ako se udje u zadnjih 7-8 sekundi napada gotovo, mogu ostali slobodno da se pozdrave.
                        Sve si napisao. Takvi nikad ne ostanu duze od sezene u klubu. Kulperter i ekipa.....baja roka li roka.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Da to su dvije vrlo opasne opcije, ali lik ne vidi nikoga. Ja sam siguran da je on jedan od krivaca. Lik uzima po 15-20 suteva po utakmici. Na roster koji je pun kvaliteta. I to bih razumio da je istek napada itd itd situacije u kojima mora da se digne na sut, ali nisu, kako dobije loptu bas je rijetko rijetko nekome doda. Jos ako se udje u zadnjih 7-8 sekundi napada gotovo, mogu ostali slobodno da se pozdrave.
                          Ovo jeste na papiru, ali ne bas i na terenu kako vidimo cele sezone.
                          Vidimo svi na sta lice Kuzmic (jedva se izvukao letos), Gist, Perperoglu, svakako ni priblizno na igrace kakvi su bili kroz karijeru, razlozi za to su raznoliki ali kvalitet definitivno vise nije onaj koji njihova imena nose sa sobom.
                          Mislim i vi dovedoste pre neki dan Tilija, odlican igrac barem na ABA nivou ako bi gledali njegovo ime i karijeru. Ako pogledamo poslednje 2 sezone (ovu trenutnu posebno) to bas i ne deluje obecavajuce.

                          Comment


                          • Kuzmic je bas los, mislim da je to to od njega sto se ozbiljnije kosarke tice.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Kuzmic je bas los, mislim da je to to od njega sto se ozbiljnije kosarke tice.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Pa prognoze su isle da on pre 2020-te nece biti spreman da udje u trenazni proces ja mislim, cini se da je njegov neverovatno brz oporavak posle izlaska iz kome doveo do ideje da to moze i pre da se ostvari. Mozda je bilo i njegove zelje da se sto pre vrati ali se vidi da to nije bas tako. Covek nema snage da izdrzi u igri dugo, a tu je jos i ludacki ritam utakmica kada se igra EL i vidimo kako to izgleda.

                              Comment


                              • Evo reprize Partizan-Budućnost. Kako divna tekma.

                                Comment

                                Working...
                                X