Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači Zvezda u polufinalu na Budućnost, sanse nema da dobijemo u Podgorici.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Znači Zvezda u polufinalu na Budućnost, sanse nema da dobijemo u Podgorici.
      Zvezda može da bude i druga. Ako i bude treća nikakva drama.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne mora da se gleda, imate pobedu više, a igrate sa Krkom, Megom i Cibonom.
        Jos uvek se ne zna rezultat BUD-CZV,
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Šanse uvek postoje smo treba prvo otići u Podgoricu a mi smo sami sebi ove sezone pucali i u kolena i u stopala, tako da me ne bi čudilo bilo šta i bilo kakav ishod. Postoje pravila o terenu kao neprikosnovenom prostoru i to treba poštovati u slučaju problema uputiš se u svlačionicu i kraj. Ako sve ostane na verbalnom ja ne vidim razlog neigranja niti da ne postoji mogućnost pobede u Morači.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Jos uvek se ne zna rezultat BUD-CZV,
            Istina.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Napred Krka!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by poacher View Post
                Aleksa Ilić je Boriša Simanić za podgoričko tržište
                Crveno beli da se zahvale Bokanu što je uzeo Kilpetrika
                Mi bismo mu se zahvalili, ali znacio bi nam vise zdrav Kilpatrik nego skrljani Reding. Covek se samo sporije aklimatizovao pa nije imao nikakav uticaj, a ovo mu je prva losa utakmica nakon duzeg vremena. Desava se...

                Mi gostujemo Krki, a Buducnost kolo nakon toga Cedeviti. Tu ce se lomiti prvo mesto.

                Cibona ce da bude odvaljena od zivota ako Partizan bude imao pobedu vise u odnosu na Buducnost.

                Comment


                • Ne može se bez Cosey-a.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Rashad Waughn sa 34 poena vodi Igokeu ka sigurnoj zoni.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Mi bismo mu se zahvalili, ali znacio bi nam vise zdrav Kilpatrik nego skrljani Reding. Covek se samo sporije aklimatizovao pa nije imao nikakav uticaj, a ovo mu je prva losa utakmica nakon duzeg vremena. Desava se...

                      Mi gostujemo Krki, a Buducnost kolo nakon toga Cedeviti. Tu ce se lomiti prvo mesto.

                      Cibona ce da bude odvaljena od zivota ako Partizan bude imao pobedu vise u odnosu na Buducnost.
                      Nikome teoretski nije zagarantovana pozicija. Zvezda ima 5 utakmica da odigra, Partizan tri, Futura četiri.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Dobar mec, a ?

                        Comment


                        • A mozda mi pikiramo 4 poziciju pa gubimo namerno ....

                          Comment


                          • Gledajte onda da ne bude više od 23 pts prednosti za Mornar..
                            Skocentrišite se..

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Gledajte onda da ne bude više od 23 pts prednosti za Mornar..
                              Skocentrišite se..
                              bice na ivici ....

                              Comment


                              • Dobro igra Zvezda iz ugla navijača Partizana.

                                Comment

                                Working...
                                X