Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diskusija o navijanju za NBA timove

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

    Melo, stavljaj odmah Ljubu medju navijace Majamija inace ce T da ga vrbuje da navija za Bullse $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • #62
      Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

      kakav je to trejsi kad navija za bulse


      iskreno svejedno mi je ko ce da uzme titulu-nba gledam zato sto je svaka ekipa zanimljiva i prica za sebe...svako svakog moze da pobedi,ali eto ako moram da biram onda cu za majami

      Comment


      • #63
        Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2838.msg215722#msg215722 date=1292682173]
        toronto
        [/quote]

        &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

        tooo care

        vopi odmah za Ljubu!
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • #64
          Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

          Samo za Kingse,jos od Stojakovica,Divca,Bibbya,Christiea,Webbera.Vidim ovdje niko za Kingse ne navija &*(@W6

          Comment


          • #65
            Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

            Ma verujem da je za Kraljeve navijalo 90% nas dok su Djape i Vlade igrali... @(*6sd$%
            Ona ekipa je imala srce, ali su ih Lakers-i i jos neke vise sile sprecile da dodju do prstena...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #66
              Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

              [quote author=T-Mac link=topic=2838.msg215799#msg215799 date=1292694039]
              Ma verujem da je za Kraljeve navijalo 90% nas dok su Djape i Vlade igrali... @(*6sd$%
              Ona ekipa je imala srce, ali su ih Lakers-i i jos neke vise sile sprecile da dodju do prstena...
              [/quote]Upravo to,izgleda da sam jedini ja ostao vjeran ali ne mogu da vjerujem da su Kingsi ovoliko losi danas.

              Comment


              • #67
                Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                Pazi, ja za Chicago navijam oduvek, ali u to vreme smo bili maltene dno dna i PO je bio samo misaona imenica, tako da se u nedostatku kvalitetnog rostera navijalo za nase tada heroje i ludog C-Webb-a.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #68
                  Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                  [quote author=Sindikalac link=topic=2838.msg215802#msg215802 date=1292694135]

                  Upravo to,izgleda da sam jedini ja ostao vjeran ali ne mogu da vjerujem da su Kingsi ovoliko losi danas.
                  [/quote]

                  ne brini se nista, ni reptorsi nisu nesto pa ni dan danas ih se ne odricem $#^%RT
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • #69
                    Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                    [quote author=Popaj77 link=topic=2838.msg215805#msg215805 date=1292694380]
                    [quote author=Sindikalac link=topic=2838.msg215802#msg215802 date=1292694135]

                    Upravo to,izgleda da sam jedini ja ostao vjeran ali ne mogu da vjerujem da su Kingsi ovoliko losi danas.
                    [/quote]

                    ne brini se nista, ni reptorsi nisu nesto pa ni dan danas ih se ne odricem $#^%RT
                    [/quote]To se postuje

                    Comment


                    • #70
                      Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=2838.msg215722#msg215722 date=1292682173]
                      ja sam nov ovde pa ne znam nista o tom spisku navijaca


                      ali evo navijam za 3 jake i 3 prosecne ekipe


                      lakers,knicks,miami


                      minesota,toronto,washington.


                      ako moram da izaberem jedne-biram vrelinu(jbg,lebronov dresam kupio pre nego sto je odigrao prvu zvanicnu utakmicu za clevlend,bio sam mali )
                      [/quote]


                      Drago mi je da su ti Knicks-i jedan od 6 najomiljenih timova $#^%RT
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #71
                        Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                        [quote author=Krle link=topic=2838.msg215879#msg215879 date=1292701773]
                        Drago mi je da su ti Knicks-i jedan od 6 najomiljenih timova $#^%RT
                        [/quote]

                        Ma nije bre, lepo je chovek reko Toronto! $#^%RT
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • #72
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #73
                            Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                            Ne znate vi sta je dobro $8#a
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #74
                              Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                              [quote author=-dacha- link=topic=2838.msg215891#msg215891 date=1292702581]
                              Ne znate vi sta je dobro $8#a
                              [/quote]
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #75
                                Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                                Mi se ne palimo na njih,mi ih volimo a to sto se ti palis na Amarea je druga stvar h5g6k8 h5g6k8
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X