Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Ti napisa' da se ovde pisalo o Arkanima, kriminalu, Obilićima i ostalim stvarima kojima nije ovde mesto,
    jer je ovde mesto košarci, a onda si samo nekoliko redova niže ti napisao:


    Potpuno suprotno od onoga što si na početku kritikovao kao skretanje sa teme na ovoj "svetoj strani"
    Usao sam u blato,priznajem da sam kriv.

    Pljuju na Kalinica,ali nemaju onu stvar da pljuju na sns i pickoustog... Ej, Kalina im je simobol neceg loseg, a ne ovaj otpad sto sam naveo sa njihovim glasacima itd..

    Pokusavam da ne ulazim u pricu oko politike na ovaj sveti forum, sem naravno ako se ne radi o ovim sportskim krimosima tipa covic, ostojic, terzic, vazura itd...ali ovo je Srbija...Usao sam u kolo ...

    Kalina je rekao ISTINU,a istina boli one sto se prepoznaju u njoj...
    Last edited by LosmiSK; 12-09-19, 15:59.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Hahhahahaha Losmi opet masi i spinuje sve sto moze
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Hahhahahaha Losmi opet masi i spinuje sve sto moze
        Predugacka je ovo recenica za konstruktivnu raspravu. Se neko kladio sa Indigom oko profilne slike Mislim da jeste Dekki valjda...


        Nisam ljut na Djordjevica,ni na igrace.Ipak je dokazana tema da je NBA drugaciji sport, Bogdanovic je za klasu trenutno bolji igrac od Jokica i korisniji na obe strane terena..

        Sto se mene tice neka ostane Djordjevic selektor i neka zavrsi ciklus sa Olimpijadom..i naravno izvini se Kalinicu i Nedovicu i da ih pozove u reprezentaciju za kvalifkacije za OI
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Predugacka je ovo recenica za konstruktivnu raspravu. Se neko kladio sa Indigom oko profilne slike Mislim da jeste Dekki valjda...


            Nisam ljut na Djordjevica,ni na igrace.Ipak je dokazana tema da je NBA drugaciji sport, Bogdanovic je za klasu trenutno bolji igrac od Jokica i korisniji na obe strane terena..

            Sto se mene tice neka ostane Djordjevic selektor i neka zavrsi ciklus sa Olimpijadom..i naravno izvini se Kalinicu i Nedovicu i da ih pozove u reprezentaciju za kvalifkacije za OI
            Dovoljno samo pogledati tvoj post:

            Pljuju Kalinica, ne pljuju Vucica i SNS - spin, netacno

            Kalina im je simbol neceg lose, a nije Vucic - spin, opet netacno

            Kalina je rekao ISTINU - netacno, ali tvoje misljenje

            Da ga je zvao u 12, niko ne bi spominjao Ajfelov toranj, osim mozda desnicara - spin, netacno

            I naravno omiljeni argument za koju se uvek uhvate pojedini ko za poslednju slamku - "istina uvek boli one sto se prepoznaju"


            Od 2017. si na forumu, samo u Pricaonici si mogao bezbroj puta da citas pljuvanje po smradu zvanom Vucic i SNS sekti. Ali opet, ne znam zasto to ubacujes u slucaj "Kalinic". Ispada da ne sme niko da se kritikuje, a da nakon toga ne bude "A STO TAKO NE KRITIKUJETE VUCICA?"

            Kalinino ponasanje je primer kakav ne treba biti covek, ISTO TAKO KAO STO JE I VUCIC PRIMER kakav ne treba biti covek, svako na svoj nacin, znaci NE, ne izjednacavam njega sa Vucicem, ali zbog razlicitih stvari smatram da su i jedan i drugi los primer za coveka, naravno Vucic je mnogo gori primer, ali ovde ne pricamo o Vucicu kog ubacujes u svaku jebenu raspravu kad krenes sa spinovanjem. Pricamo o Kalinicu koji na jako bezobrazan i klosarksi nacin pljuje po svom narodu.

            Ako je tebi istina, da su Srbi ti koji povracaju po ulicama, pljackaju prodavnice, tuku se itd, itd, a da to nikad Kalina nije video kod Amera, Engleza i drugih, onda hajde odmah da stanemo sa ovom smesnom diskusijom. Covek jedino ako za sve godine svog zivota nikad nije isao dalje od najblize prodavnice, nikad nije izlazio, nikad nije bio medju strancima ili u drugoj zemlji, nikad nije sto drugih stvari radio, nikad nije u eri interneta procitao neki clanak ili video neki klip gde stranci rade sve isto sto je nabrojao, pa i mnogo gore stvari. Bas na tome se vidi njegov bezobrazluk i sramota.

            Opet radis istu stvar, cim neko ima drugacije misljenje od tvog, ti ga odmah svrstavas u neku kategoriju, u ovom slucaju - desnicari. To je kao ono na Pricaonici kad je bilo kakav komentar protiv onog izlapelog akademika, ti odmah kreces sa "vama sigurno smetaju demokrate ili zuti, vi ste prikriveni sns-ovce bla bla bla" i sve u tom fazonu. I da, nije istina da se ne bi spominjao Ajfelov toranj i kasniji bezobrazluk i klosarizam, i te kako bi se spominjao, jedina razlika bi bila u tome sto bi Kalinic bio u 12, i to je to.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Hahahaha Djordjevic da se izvini Kalinicu sto ga nije stavio na spisak,mozda recenicom izvini Dzordane nisam te prepoznao. Ne dozivljavam licno sve Kaliniceve gluposti po internetu,jasno mi je da mu je lova udarila u glavu i da misli da kad ima lovu ima i pamet,ali zbog tih drugara iz reprezentacije treba malo da se spusti na zemlju,da ih ne proziva posle poraza od Argentine,kako njih tako i selektora koji ga je zvao kad je bio sesti,sedmi igrac u Radnickom kod Mute.

              Comment


              • Volim kada iz coveka izvucem maksimum, kada secovek potrudi da odbrani svoj stav. Zanemarimo sad politku i vratimo se na reprezentativca.

                Nije on popljuvao svoj narod https://www.blic.rs/vesti/drustvo/ni...cka-na/hqebx35 evo kako covek lepo prica,to sto je lajkovao neke stvari, lajkovao je i ranije...

                Ovaj tekst
                Хајде да решимо више тај проблем, извучемо шта можемо и наставимо даље“, каже Калинић и додаје да је косовски бој био пре 600 година, а већ доста деценија то није „наша“ територија, нека ме, каже, исправе старији и паметнији ако грешим.

                „Нико не живи од прошлости и што се пре помиримо са садашњошћу и наставимо даље, боље ће нам бити. Нисмо небески народ, нити смо икада били, имали смо светлих момената у прошлости, али морамо да се помиримо с тим да смо сада мала и небитна тачка на огромној мапи света“, поручује Калинић.

                Npr i ja sam sreo jednog Peruanca u Andaluzicji prosle godine i lik nije cuo za Srbiju, doduse ni za Novaka Djokovica npr...Putujem slodino i u kontaktu sam sastrancima i ima razlicitih sucajeva...ali da smo nesto cenjeni..diskutabilno je to reci..


                Istina jeda smo takvi kakvi smo,nikakvi... prvo sebi..Vidis ti sta se sve radi i koliko se to podrzava i trpi, da ljudi beze odavde..i kad vam neko nesto kaze...vi odmah skacete...Njegovo misljenje morada se postuje..

                Djordjevic je npr rekao..donecu zlato peske na Kosovo ako ga uzmemo... lozenje, lozenje, lozenje.. bajke..itd.. istina je kljucna stvar od koje ovde ljudi beze.

                Mozete vi ovde filozofirati kako jei sta je.. ali onako je uvek kako ti vecina kaze da je tako... to je jednostavno tako..tu mislim na opste tekme.. Ako npr njih 3m kaze da voli Zadrugu a 1m kaze da ne voli..mi smo narod koji voli Zadrugu... i to je jednostavno tako...

                Ako3m kaze davoli vucica... a 1m kaze da ga ne voli... Ovaj narod voli vucica i glup je...prosot je tako..

                Potpis je tacan.. Bucan je isto igrao na dva centra..doduse bar je prosli put uzeo zlato...Bogdanovic jeste pokazao da je bolji igrac u turnirskom formatu sto bi rekao gospodin Chiwwi.
                Last edited by LosmiSK; 12-09-19, 16:53.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Hahahaha Djordjevic da se izvini Kalinicu sto ga nije stavio na spisak,mozda recenicom izvini Dzordane nisam te prepoznao. Ne dozivljavam licno sve Kaliniceve gluposti po internetu,jasno mi je da mu je lova udarila u glavu i da misli da kad ima lovu ima i pamet,ali zbog tih drugara iz reprezentacije treba malo da se spusti na zemlju,da ih ne proziva posle poraza od Argentine,kako njih tako i selektora koji ga je zvao kad je bio sesti,sedmi igrac u Radnickom kod Mute.
                  Kako znas da ih Kalina nije nazvao... nije selektora, ali igrace sigurno jeste..kao I Neda. To nema veze sa situacijom,da sam ja on...Guzio bi selektora do kraja zivota..tacno ne igrao vise kosarku..
                  Last edited by LosmiSK; 12-09-19, 16:47.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Stavio si intervju koji nisam ni spomenuo, a ne ono na sta sam i mislio, bezobrazluk na tviteru. I plus nisi uopste ni pokusao da odbranis ostale stavke koje sam naveo kao netacne i spin.

                    Ali neka, ja stajem ovde sa raspravom, vrtecemo se u krug.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Nadovezujem se na ono sa live teme....

                      A mogli su prosto da stave Kosjerinu samu u studio da bude odmor za oci i dusu pre, tokom pauze i nakon utakmica.
                      RTS je odavno sto se tih stvari tice u kurcu, sad samo probijaju novi nivo
                      Last edited by Mr. Wolf; 12-09-19, 16:58.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Olja, jedan od primera

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Kakav god da je, pojam je za Strajnića, Dendu i ostale pacijente tamo..
                          Last edited by Lord Aleksoni; 12-09-19, 17:48.

                          Comment


                          • To svakako. RTS nema nikog normalnog ko bi mogao da ga zameni.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Olja, jedan od primera

                              Ovo sam cula na kraju
                              Pa dobro, mnoge ljude nervira primetila sam odavno, doduse svakom bi i nasli manu rukh na srce, niko nije dovoljno dobar za nas, kod mene nije dostigao taj nivo, valjda kad pomislim na ove ostale, on mi dodje kao melem.
                              E sad ziv prenos, svasta se kaze. Kao i kada je izasao Bobi usao Jokic i on u prvom skoku, odbranili smo kos, kaze: skok Marjanovica
                              Ali ukapirao i ispravio se.
                              Cesto se nasali na svoj racun kada lupi nesto. Ok je Sareni.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Šareni je meni i dalje gotivan lik. Ulenjio se, retko kad prenosi, deluje da košarku prati samo kad su SP i EP.

                                Comment

                                Working...
                                X