Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam gde vi vidite da Jokic nema loptu u rukama,jednostavno druga pravila,ne mogu te asistencije u toj meri ovde da mu prolaze kao u NBA a i nema saigrace,ubitacne sutere kao u Denveru. Da li je dobro da igra na cetvorci,sta ja znam nisam trener,znam da on to moze da igra kao u Denveru sto igra u tandemu sa Plamlijem,uostalom mi s njim mozemo da igramo u raznim kombinacijama moze i s Bjelicom da igra centra a moze i s Milutinovim cetvorku u zavisnosti od protivnika jer napadacki sve zna. Moj je utisak da smo do sada premalo koristili pik s Jokicem,mozda krijemo karte za ove eliminacione utakmice.

    Comment


    • Losmi, volis da budes sam protiv svih. To ti je dusevna hrana. Radonja je najbolji trener na svetu, a Bogdanovic je bolji igrac od Jokica i Janisa. Boli te kurac kakav si poznavalac i kosarkaski guru.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Losmi, volis da budes sam protiv svih. To ti je dusevna hrana. Radonja je najbolji trener na svetu, a Bogdanovic je bolji igrac od Jokica i Janisa. Boli te kurac kakav si poznavalac i kosarkaski guru.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ja ne znam gde vi vidite da Jokic nema loptu u rukama,jednostavno druga pravila,ne mogu te asistencije u toj meri ovde da mu prolaze kao u NBA a i nema saigrace,ubitacne sutere kao u Denveru. Da li je dobro da igra na cetvorci,sta ja znam nisam trener,znam da on to moze da igra kao u Denveru sto igra u tandemu sa Plamlijem,uostalom mi s njim mozemo da igramo u raznim kombinacijama moze i s Bjelicom da igra centra a moze i s Milutinovim cetvorku u zavisnosti od protivnika jer napadacki sve zna. Moj je utisak da smo do sada premalo koristili pik s Jokicem,mozda krijemo karte za ove eliminacione utakmice.
          Plamli kad je u petorci sa Jokićem igra na 4. Jokić ni u jednoj varijanti u Denveru ne igra na 4. Poslednji put je to pokušano još dok je Nurkić bio u Nuggetsima i bilo je loše. Kada mu se oslobodila pozicija na pet i kad mu je dat prostor da igra svoju igru kreće procvat Denvera.
          On je najbolji centar NBA. Pročitati ovu rečenicu koliko god puta bude trebalo. Samo teški košarkaški analfabeta može da ga tera nešto drugo da igra. Naši igrači ne poseduju brzinu kao Denverovi, ali imaju dovoljnu da isprate Jokićevu igru na ovom nivou košarke. Tu prvenstveno mislim na Vasu, Bogdana, Lučića i Bjelicu i to bi trebala da bude naša udarna petorka uz Jokića. Problem su izmene na tri i četiri koje su praktično nepostojeće.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da Plamli igra u napadu cetvorku nikad kos ne bi videli s te pozicije,Jokic je taj koji napada ledjima sa pozicije cetiri ili licem ka kosu,nikad to ne radi Plamli,u odbrani je druga prica,Plamli brani cetvorku,Jokic peticu. Sere mi se od te price kako je Djordjevic kosarkaski analfabeta a covek tri srebra uzeo na tri najvaznija reprezentativna takmicenja,da ne pricamo o igrackoj karijeri sta je sve osvojio. Ako neko ima kosarku u malom prstu i pobednicki mentalitet to je onda Djordjevic,ne moze neki Dekkard sa foruma koji nije loptu ubacio u kos da zna vise o kosarci od Djordjevica. Pre Djordjevica nismo videli medalju 5 godina,uzeli jednu medalju za 13 godina i dodje covek uzme na cetiri takmicenja tri medalje sa reprezentacijom ali ni to nije dovoljno da ga neki anonimusi s foruma ne pljuju.

            Comment


            • X faktor četvrtfinala sa Argentincima mogla bi da bude i svežina. Tu ćemo biti na ozbiljnom ispitu pošto je srpska delegacija provela u putu više od osam sati do Donguana, poprište borbe.

              Argentina je zadnji meč igrala u Fošanu koji je udaljen samo 100 km od Donguana.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Da Plamli igra u napadu cetvorku nikad kos ne bi videli s te pozicije,Jokic je taj koji napada ledjima sa pozicije cetiri ili licem ka kosu,nikad to ne radi Plamli,u odbrani je druga prica,Plamli brani cetvorku,Jokic peticu. Sere mi se od te price kako je Djordjevic kosarkaski analfabeta a covek tri srebra uzeo na tri najvaznija reprezentativna takmicenja,da ne pricamo o igrackoj karijeri sta je sve osvojio. Ako neko ima kosarku u malom prstu i pobednicki mentalitet to je onda Djordjevic,ne moze neki Dekkard sa foruma koji nije loptu ubacio u kos da zna vise o kosarci od Djordjevica. Pre Djordjevica nismo videli medalju 5 godina,uzeli jednu medalju za 13 godina i dodje covek uzme na cetiri takmicenja tri medalje sa reprezentacijom ali ni to nije dovoljno da ga neki anonimusi s foruma ne pljuju.
                Dekkard sa foruma je trenirao 15 godina košarku. Saša Đorđević koliko je bio veliki igrač toliko je sad ispodprosečan trener, upoređujem ga sa Dudom, Karijem i Robijom, svi oni su osvajali ZLATA.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ljudi da nas Argentina pobedi, bilo bi realno sramota.
                  Ne može da te pobedi ekipa koja ima čoveka od 40 godina u timu.
                  Scola je ratovao protiv Divca, Đorđevića, Danilovića....
                  Ovi košarku ne igraju sto godina.
                  Campazzo, Deck, Delia, Brussino .... to nije nešto od čega ti drhte noge.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 10-09-19, 09:08.

                  Comment


                  • Mislim da cemo lako da resimo Argentinu. Mnogo smo kvalitetniji. Klupa nam je jaca od njihove. Nadam se podizanju nivoa igre.
                    Srecno momci

                    Comment


                    • Sta mislite, kakve su sanse da Birac bude u startnih 5?

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Sta mislite, kakve su sanse da Birac bude u startnih 5?
                        99,99%
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Argentina će danas vrteti "pik" do besvesti. Kampaco će svaki napad, ukoliko ne šutne za tri, iznova i iznova ponavljati akciju sa Skolom i Delijom. Prioritet svih prioriteta otuđiti im takav način igre, bez njega su ranjivi jer se snalaze ko riba na suvom.

                          Comment


                          • Dobijamo, lako.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Sta mislite, kakve su sanse da Birac bude u startnih 5?
                              Jović, Bogdanović, Lučić, Bjelica, Jokić.

                              Mislim da će Sale sa ovom petrokom krenuti.

                              Nema više prostora za Birčevića. Sad je svaki poen bitan.

                              Ne treba nam da odmah u početku budemo u zaostatku i ojačamo samopouzdanje protivniku.

                              Comment


                              • Jovic Bogdan Lucic Birca i Milutinov, to je nesto sto ocekujem od pocetka.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X