Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ipak nije samo selektor kriv,Micic je uzas,Gudura isto ,njima ni Greg Popovic ne pomaze!Lucic izgleda jos oseća povredu. . .

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      To je sve tačno, ali ne znači da ne navijam za reprezentaciju. Navijam da moja reprezentacija osvoji zlato, ne zadovoljavam se prosečnošću, jer se samo šampion pamti.
      Navijam da za moju reprezentaciju igraju najbolji igrači a ne neke izduvane lule i da igra bude najlepša. Sve to sada nemamo.
      upravo to,ne igraju nam najboji! i to greskom selektora

      Comment


      • Ovde nema defanzivne tri sekunde kao u NBA,skupe se,dvojica,trojica oko njega,video si danas,to nije udvajanje,nego trojica mu zuje oko glave,napadaju loptu,udaraju gde stignu,zato je i popizdeo,sudije to nista ne vide. Lakse mu je u NBA da deli asistencije nego ovde a realno ima i daleko bolje sutere u Denveru. Volim kako igra Jokic,gledam ga kako igra u Denveru ali ne moze se ocekivati da covek sam dobije utakmicu,das mu loptu i sad ce Jokic cuda da napravi,tesko cemo tako nesto uraditi,svi moraju da igraju,da pogadjaju otvorene suteve,igraju mnogo vise pik s njim. Vasa recimo mrcvari loptu a treba samo da pozove Jokica da odigraju pik,gledam ga u Denveru,on svaki napad postavi po dva tri bloka saigracima,ovde se to malo koristi a ne verujem da je Djordjevic rekao Micicu i Jovicu ne igrajte pik s Jokicem,deluje mi da posebno Micic hoce da se istakne igrom 1 na 1 a nema potrebe za tim.

        Comment


        • Situacija gde mi dobijamo sa 30, 40 razlike i setamo se do zavrsnice nama nije poznata. Potrebno je da nas neko i unizi, pobedi, i pokaze kako izgledaju stvari ako se ne udje stoprocentno u mec. Takve stvari bude inat kod nasih koji se onda pretvara u pokretacku energiju koja onda radja veci fokus i kvalitet u mecevima. To jednostavno ne moze da se predupredi nikakvom pricom taktikom ili slicno, moras da udaris glavom u zid. Koliko nam se to puta desavalo? Dva puta... prvi put na proslom SPu, drugi put u Riu. Nadam se samo da ce se ovaj Ego Nikole Jokica srediti i da on nece pokvariti hemiju i zajednistvo.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            To je sve tačno, ali ne znači da ne navijam za reprezentaciju. Navijam da moja reprezentacija osvoji zlato, ne zadovoljavam se prosečnošću, jer se samo šampion pamti.
            Navijam da za moju reprezentaciju igraju najbolji igrači a ne neke izduvane lule i da igra bude najlepša. Sve to sada nemamo.
            To nije navijanje nego mrsomudjenje.

            Comment


            • I još nešto. Odgledao sam celu konferenciju za štampu i Skariola koji ne može da nahvali igru Bogdanovića.
              U životu ako sam nešto naučio je da se čuvaš kad te protivnik hvali. Uljujkuje te, d jedne strane, s druge strane, on je pravilno procenio da će lopta biti puno kod njega, da će dati dosta poena, ali da, kao svaki put do sada njegov performans neće biti presudan za konačni rezultat. Sve se tako i desilo.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                To nije navijanje nego mrsomudjenje.
                Navijam za reprezentaciju, ne za čoveka. Nemam 15 godina i nisam idolopoklonik. Takav sam kad je i klub u pitanju.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ili navijaš da na parketu budu sve same delije i sa klupe iz predvodi Deja Radonjić.
                  Nemoj okolišati već reci kako jeste.
                  Ko prizna pola mu se prašta.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Navijam za reprezentaciju.
                    Nikako to da vidimo.

                    Comment


                    • Sampion Dekkarde moze biti samo jedan,to sto ti mislis da je normalno bez 6-7 standardnih igraca oduvati Dragica,Doncica,Rendolfa,Prepelica...nema veze sa realnoscu,posebno jos ako tome pridodas povrede Jovica,Lazica,Micica na prvenstvu. Ili ako mislis da je trebalo Amerikance pobediti opet nema veze sa realnoscu. Ni poraz od Litvanije u polufinalu nije los rezultat jer je to zemlja kosarke,izgubili smo od vrhunske reprezentacije. Do zlata nije uopste lako stici kako ti mislis,nije ovo vise ni SFRJ,ni SRJ,ni SCG,ostala je samo Srbija.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ili navijaš da na parketu budu sve same delije i sa klupe iz predvodi Deja Radonjić.
                        Nemoj okolišati već reci kako jeste.
                        Ko prizna pola mu se prašta.
                        Ne, volim kako igra Bogdanović, Lučić, Milutinov samo im se ne daje prava uloga. Na Bogdanovića se konstantno vrši preveliki pritisak. NE MORA da on daje 20+ poena svaku utakmicu. Mnogo je bolje da mu se kaže "matori ne moraš da uzimaš toliko šuteva, pusti i druge da igraju". CILJ je pobeda kroz timski igru, a ne da on i njegov selektor mlate mlitavim kurcem protiv Filipina, Angole, Aboridžina.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pa ko im brani da sutiraju,svi su danas imali svoje suteve,samo je Bogdanovic pogadjao,neki nisu imali muda ni da uzmu sut,Lucic recimo.

                          Comment


                          • 12.5 poena samo favoriti po kladionicama protiv Argentine. Danas smo bili 9.5 npr..

                            Po meni cebiti tesno,dugosu u takmicarskoj formi, igrali su Pan Americke igre sa ovim sastavom, to se igralo pocetkom Avgusta mislim. Deluju dobro,bice bitno da se ustopaju Kampaco i Skola da se neutralise. Imaju oni dobar tim,solidno i odbranu igraju, agresivni su dosta..90% tima igraju u Spaniji...atmosfera im je odlicna..opet sve sem nase pobede je ravno velikom iznenadjenju
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Pa ko im brani da sutiraju,svi su danas imali svoje suteve,samo je Bogdanovic pogadjao,neki nisu imali muda ni da uzmu sut,Lucic recimo.
                              Ne ide to tako brale kao što ti misliš, ne igraju oni na košu ispred škole. Postoji stručni štab, selektor, osmišljava se čitav niz akcija za svakog igrača, a u toku utakmice selektor odlučuje šta se igra u napadu i odbrani. Tako da ako je Bogdan uzeo toliko šuteva to je zato što je selektor tako odredio. Zato ga ja i kritikujem a ne zato što je ćelav.
                              Bogdanović postigao skoro triple double a mi izgubili. To je kao da voziš Rolls Royce sa kojim padaš u provaliju. Lepo ti je, komforno, koža, mahagoni svuda oko tebe ali ćeš na kraju biti spljeskan kao buba.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ne, volim kako igra Bogdanović, Lučić, Milutinov samo im se ne daje prava uloga. Na Bogdanovića se konstantno vrši preveliki pritisak. NE MORA da on daje 20+ poena svaku utakmicu. Mnogo je bolje da mu se kaže "matori ne moraš da uzimaš toliko šuteva, pusti i druge da igraju". CILJ je pobeda kroz timski igru, a ne da on i njegov selektor mlate mlitavim kurcem protiv Filipina, Angole, Aboridžina.
                                A čime je mlatio Jokara onim potezom? Za to imaš opravdanje i strelicu krivnje prebacuješ na selektora a kriviš Bogdana što je uzimao povremene šuteve koje nije fulao već pogađao u visokom procentu.
                                Pokušavas ti da nam dokučiš nešto a i sam znaš da ne misliš tako. Znamo tvoju "istoriju bolesti" ka Bogdanu.
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-09-19, 20:01.

                                Comment

                                Working...
                                X