Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva ozbiljna ekipa na koju smo naletili nas je imala +20 razlike. I ne bi tu ni bilo problema da naša očekivanja nisu bila da mi njih lagano dobijemo +20.
    U suštini nas od realnosti dijeli 40 poena.

    Ova matematika važi za košarku, ali bi se mogla primjeniti i na sve druge aspekte našeg društva.

    Comment


    • prvi ozbiljan protivnik i dobijamo po ušima lagano!
      nema sistema,akcija,izmena ,nemamo trenera koji zna sta radi! selektor brljavi i joj jednom pokazuje kako veze nema! Bobija ne ume da koristi,Bjelicu forsira a ovaj u kanalu,Bogdanu svaka čast a Gudura i Beli usima da se pokriju! Bice borbe grcevite za bronzu!

      Comment


      • jokic u nba ubaci 20ak poena, podeli 10ak asistencija i uhvati 10ak lopti. Dakle, ti imas masinu za mlevenje protivnika. Sve sto treba da uradis je da ga iskoristis na pravi nacin. Ali to ne moze ako ga koristis na 4 i ne moze sa igracima koji carine loptu i srljaju iz greske u gresku umesto da loptu daju Jokicu, a oni se krecu na adekvatan nacin i cekaju pas. To bi uigravao i trazio svaki trener na zemaljskoj kugli sem jednog... Sad ce jos Jokic ispasti kriv sto nije Lebron Dzejms da igra sam i da moze da trenira sam sebe. Decko je atipican igrac i igru baziras oko njega. Ako neces, ne moras. Ali nema ljutis. Dobijes kurac Spance i Amere.
        Last edited by Storm; 08-09-19, 18:45.

        Comment


        • Nema mesta takvoj malodušnosti.
          Nije ta Argentina nepremostiva prepreka.
          Upaljeni su alarmi, ego je malo prizemljen.
          Očekujem laganu pobedu protiv Argentine.
          Mi imamo kvalitet koji oni nemaju.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Evo ja iniciram klubaštvo.
            Želim kompletnu Zvezdu u reprezentaciji.
            Ja sam Grobar sa severa.
            Evo ja pisem da je Jokic trebao da bude tata, a ne Bogdan. Mi megabermaksovci smo teska djubrad.

            Comment


            • Ovde izgleda retko ko navija za reprezentaciju. Vise vole da ispadnu u pravu po cenu i da izgubimo, na zalost.

              Cujte Srbi.

              Comment


              • Ja ne znam sta vi mislite da je Jokic Medzik Dzonson pa on sad treba da uhvati loptu i da glumi pleja,centra,beka,jedan je Medzik Dzonson. Ovde ga bre odmah udvajaju,cim spusti loptu ovaj Rudi Fernandez ko osica skace da mu je otme,ne dozvoljavaju mu da igra 1 na 1,on decko radi ono sto moze,pronalazi otvorene saigrace,sad oni sto danas nista nisu mogli da ubace je druga stvar. Igrao 4 ili 5,oni ce istu stvar da mu rade,da ga konstantno udvajaju,problem je jedino u odbrani da igra na 4 ako ga protivnik izvlaci spolja i ima dobar sut,zato je tu Bjelica pa i ovaj Bircevic,mada u buducnosti ocekujem Smailagica na toj poziciji. Danas jedino zameram Djordjevicu sto nije vise Milutinova koristio,bio je stvarno dobar ali ga Djordjevic sekao izmenama,no dobro on je selektor,hteo je najbolje,zna sigurno bolje od mene.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Ja ne znam sta vi mislite da je Jokic Medzik Dzonson pa on sad treba da uhvati loptu i da glumi pleja,centra,beka,jedan je Medzik Dzonson. Ovde ga bre odmah udvajaju,cim spusti loptu ovaj Rudi Fernandez ko osica skace da mu je otme,ne dozvoljavaju mu da igra 1 na 1,on decko radi ono sto moze,pronalazi otvorene saigrace,sad oni sto danas nista nisu mogli da ubace je druga stvar. Igrao 4 ili 5,oni ce istu stvar da mu rade,da ga konstantno udvajaju,problem je jedino u odbrani da igra na 4 ako ga protivnik izvlaci spolja i ima dobar sut,zato je tu Bjelica pa i ovaj Bircevic,mada u buducnosti ocekujem Smailagica na toj poziciji. Danas jedino zameram Djordjevicu sto nije vise Milutinova koristio,bio je stvarno dobar ali ga Djordjevic sekao izmenama,no dobro on je selektor,hteo je najbolje,zna sigurno bolje od mene.
                  Hoces da kazes da je Skariolo izmislio udvajanje na Jokicu? Da su Fernandez i Oriola najbolji defanzivci lrotiv kojih je Jokic igrao?
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ovde izgleda retko ko navija za reprezentaciju. Vise vole da ispadnu u pravu po cenu i da izgubimo, na zalost.

                    Cujte Srbi.
                    Zamena teza. Navijamo za reprezentaciju, a ne za selektora po svaku cenu. SVI su podložni kritici, tim pre kada je ona osnovana.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      .
                      Ipak ću početi sa šablonskim izmenama Đorđevića krajem prve četvrtine gde on kompletnu petorku menja za nepun minut i gubi na igri. Izvodi Bogija i uvodi Guduru, izvidi Jovića i uvodi Vasu, izvodi (prva izmena) Milutinova i uvodi Bobija a zatim Birču menja Jokićem sa jasnom idejom da Joka igra na 4.
                      Totalno van ritma Vasa pravi niz grešaka, Gudura ne zna gde bije .
                      Jedina alternativa je da Jovke, Bogdan i Milutinov igraju po 40 minuta, inace ako to necemo onda moraju da udju zamene... kad to i kad da krenu da hvataju ritam ako ne u prvoj cetvrtini... nece valjda u trecoj?

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Zamena teza. Navijamo za reprezentaciju, a ne za selektora po svaku cenu. SVI su podložni kritici, tim pre kada je ona osnovana.
                        Ma kakvi, ne navijas ti za reprezentaciju... ti prvi koristis svaku priliku da pljucnes ili po takmicenju ili po reprezentaciji... a ako se slucajno ostvari neki uspeh onda se on omalovazava sa smesnom pricom kako je to takmicenje nizeg ranga. To je barem jasno, nema potrebe da demantujes kada ovo svi znamo.

                        Comment


                        • od Argentine smo boji 20 razlike ali sa ovim strucnjakom na klupi sve je upitno!

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Pa i pojedini klubaški botovi su botovi samo dok je sve OK, dok cveta med i mleko, ne daj Bože da krene nešto po zlu, tek tada sledi pljuvanje i negodovanje ali na drugu stranu.
                            I ovo je tacno... navijaju samo kad se dobija, cim krene da se gubi krece pljuvanje sa opravdanjem da je to kritika a u stvari je manjak vere u svoj tim za koji se toboze navija. To je uglavnom navijanje za sopstvenu sujetu koja je ugravirana u taj neki klub, pa se on podrzava samo kada se dobija... jer ako se gubi onda se to shvata kao poraz sopstvenog identiteta i ega.

                            Comment


                            • Spanci su nas unakazili odbranom, udvajali sta su trebali i zavrsili posao poprilicno rutinski. Takticki jeselektor bio na slabom nivou, nikad on i nije bio takticar,on je uvek bio otivator a ovaj put ni to nije uspeo.

                              Ne gledam Denver, ali Jokicevo ponasanje zabrinjava. Prvo sto je nabio Heketa bez razloga, sad ovde, bracamu luduju itd..skroz cudan lik. Bjelicaima tu neku spot up ulogu iz NBA i to je to od njega, malo odbranice ako moze.. Luca nemapodrsku na tri, da deli minutazu sa Kalinicem,ovako lose...

                              Guduric lose igra i slaba je rezerva Bogdanu, dok plejevi rade posao ali mogu dosta bolje.

                              Svakako bi ih dobili da se sastanemo opet,ali jako bitan mec..poslali su nas na mnogo tezi zreb i sad ako su nas ovako Spanci defanzivnournisali, sta ce nam USA uraditi kojij e po meni strogo defanzivni tim.

                              Jovic/Micic-Bogdan-Lucic-Bjelica-Jokic a on filozofira sa Bircevicemi Bradljucom..koji je igrao zadnju ozbiljnu kosarku 2019..Bogdana menjas sa Gudurom 5minuta,on menja i Lucu 5 min, SImon 5min...Bjelicu ludi Birca 5min i Luca na 5 5min...Milutinov i Bobi menjaju 10-5 minuta Jokica.. Sva filofoija zavrsena...

                              On igra sa Jovic/Bogdan/Bjelica/Jokic/Milutinov...

                              Ali ajde,borimo sepa sta bude, nece biti lako ni sa Argentinicima..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • To je sve tačno, ali ne znači da ne navijam za reprezentaciju. Navijam da moja reprezentacija osvoji zlato, ne zadovoljavam se prosečnošću, jer se samo šampion pamti.
                                Navijam da za moju reprezentaciju igraju najbolji igrači a ne neke izduvane lule i da igra bude najlepša. Sve to sada nemamo.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X