Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • https://www.mozzartsport.com/kosarka...-brzine/337003

      Comment


      • Ono što je simptomatično a meni važnije od promašenih šuteva (koji su uzgred bili otvoreni, ziceri i etc) jeste ponašanje naših igrača u odbrani u prvom poluvremenu a onda se teško vratiti.
        Ipak ću početi sa šablonskim izmenama Đorđevića krajem prve četvrtine gde on kompletnu petorku menja za nepun minut i gubi na igri. Izvodi Bogija i uvodi Guduru, izvidi Jovića i uvodi Vasu, izvodi (prva izmena) Milutinova i uvodi Bobija a zatim Birču menja Jokićem sa jasnom idejom da Joka igra na 4.
        Totalno van ritma Vasa pravi niz grešaka, Gudura ne zna gde bije i on uvodi umesto Bobija (kada su Špancio već okrenuli) Bjelicu koji se još nije probudio, prilog toj tezi je u jednom trenutku u odbrani on okreće glavu prema nekom iza koša a nama (mislim) Hernangomez lagano uzima loptu i poentira (posle se videlo da se pravda da ga je neko zvao...čuj zove te neko Nemanja a ti jebeti se za tekmu okreneš se i tražiš pogledom ko te zove).
        U tim trenucima i sudije dozvoljavaju kontakt igru što naše hvata nespremne i jbg. Jović pušta Rubija samog za tri i to dva puta jer pretpostavljam da ga je mrzelo da se cima. Vasa se kasno trgo ali i on je promašio neke zicere. Očajna postavka igre našeg selektora i ne samo to jako loše reaguje na neočekivane, nepripremljene stvari.
        Gotovo će biti kada se odigra finale a nakon toga treba analizirati igru i uspeh/neuspeh, dotle....
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ono što je simptomatično a meni važnije od promašenih šuteva (koji su uzgred bili otvoreni, ziceri i etc) jeste ponašanje naših igrača u odbrani u prvom poluvremenu a onda se teško vratiti.
          Ipak ću početi sa šablonskim izmenama Đorđevića krajem prve četvrtine gde on kompletnu petorku menja za nepun minut i gubi na igri. Izvodi Bogija i uvodi Guduru, izvidi Jovića i uvodi Vasu, izvodi (prva izmena) Milutinova i uvodi Bobija a zatim Birču menja Jokićem sa jasnom idejom da Joka igra na 4.
          Totalno van ritma Vasa pravi niz grešaka, Gudura ne zna gde bije i on uvodi umesto Bobija (kada su Špancio već okrenuli) Bjelicu koji se još nije probudio, prilog toj tezi je u jednom trenutku u odbrani on okreće glavu prema nekom iza koša a nama (mislim) Hernangomez lagano uzima loptu i poentira (posle se videlo da se pravda da ga je neko zvao...čuj zove te neko Nemanja a ti jebeti se za tekmu okreneš se i tražiš pogledom ko te zove).
          U tim trenucima i sudije dozvoljavaju kontakt igru što naše hvata nespremne i jbg. Jović pušta Rubija samog za tri i to dva puta jer pretpostavljam da ga je mrzelo da se cima. Vasa se kasno trgo ali i on je promašio neke zicere. Očajna postavka igre našeg selektora i ne samo to jako loše reaguje na neočekivane, nepripremljene stvari.
          Gotovo će biti kada se odigra finale a nakon toga treba analizirati igru i uspeh/neuspeh, dotle....
          Prvo je zamenio Birčevića, posle 4 kretenske greške zaredom. Ej da počneš sa Birčevićem i Milutinovim u petorci., bez Jokića i Bjelice. Vrhunski idiotizam.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Realno i ja bih pustio Rubija,samo mu je trebalo podici ruku,on moze sam na sutu da pogodi,ali cim mu neko malo smeta on baca kamen na kos,najgori je suter spanske reprezentacije bez dileme. Previse prostora su mu dali,mora neko da mu digne ruku kad sutira. Otprilike kao i nasi Jovic i Vasa,taj suterski nivo je Rubio.Los dan,bice to mnogo bolje,uopste se ne bih iznenadio i te Amere da preskocimo ako se opuste Micic,Lucic i Guduric i pocnu da igraju kako znaju.

            Comment


            • Opustice se u polufinalu svetskog. Treba proci i Argentince...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Naravno,opasni su Argentinci,mali Kampaco podjednako brz kao Rubio samo jos ima i odlican sut,iskusni vrhunski igrac Skola a ima tu i dobrih sutera Brusino,Garino,pa i Delia sa cetvorke moze da bode trojke. Ipak deluje mi da smo kvalitetniji,jedino da opet svi zabaguju sem Bogdanovica kao danas.

                Comment


                • Argentina nas dobija.
                  Navijam za to.

                  Želim Sašu Obradovića za trenera, može i Radonja.
                  Hoću Joku da vidim na 5.
                  Ako ga uopšte vidim.

                  Bogdan da se ne gura gde mu nije mesto i da pusti Guduru da igra malo, a ne da mu uzima loptu iz ruke.

                  Jeste da je sve ovo nebitno takmičenje ali kad ga već igramo onda da to bude ovako:

                  1.Radonja trener ili Saša Obradović.
                  Analiziraćemo ko je gori od njih pa ćemo njega za trenera jer samo loši treneri vode reprezentacije.

                  2.Ključevi reprezentacije da se daju Guduri, Bobiju i Bjelici.
                  Boriša Simanić da se pozove na 4 umesto Birčevića.
                  Šta bi Boriša radio da je tu, ju,ju,ju..

                  3.Kalina ne može i dalje da se zove, Vučić je i dalje tu, jbg. Tako je kako je. Zvezda, Srbija nikad Kalina.

                  4. E da, Čović legenda da zameni Danilovića alkoholičara i da nam dresovi budu crveno-beli.
                  Ovi plavi nas samo vraćaju u ružnu prošlost.

                  Idemo gaučosi!!!

                  Svim srcem uz vas, nebitna je reprezentacija i FIBA, bitne su boje i klubovi.

                  U mom slučaju crno-bele..

                  Comment


                  • Djordjevic ne ume da koristi Jokica i to je to. Mi smo od Spanaca jaci taman za tog Jokica. Ostalih 11 igraca su sasvim prosecna reprezentacija na nivou Spanije, Litvanije, Australije... Ne znam zasto se mi lozimo da smo neka klasa iznad.

                    Comment


                    • E da, Bjelica i Gudura u toj novoj reprezentaciji kad ubace nula poena okrivićemo Djilasa.

                      Comment


                      • Moguće je da si u pravu Storm.
                        Uglavnom bez njega kao glavnog protagoniste neće nam biti dovoljan Bogdan.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Argentina nas dobija.
                          Navijam za to.

                          Želim Sašu Obradovića za trenera, može i Radonja.
                          Hoću Joku da vidim na 5.
                          Ako ga uopšte vidim.

                          Bogdan da se ne gura gde mu nije mesto i da pusti Guduru da igra malo, a ne da mu uzima loptu iz ruke.

                          Jeste da je sve ovo nebitno takmičenje ali kad ga već igramo onda da to bude ovako:

                          1.Radonja trener ili Saša Obradović.
                          Analiziraćemo ko je gori od njih pa ćemo njega za trenera jer samo loši treneri vode reprezentacije.

                          2.Ključevi reprezentacije da se daju Guduri, Bobiju i Bjelici.
                          Boriša Simanić da se pozove na 4 umesto Birčevića.
                          Šta bi Boriša radio da je tu, ju,ju,ju..

                          3.Kalina ne može i dalje da se zove, Vučić je i dalje tu, jbg. Tako je kako je. Zvezda, Srbija nikad Kalina.

                          4. E da, Čović legenda da zameni Danilovića alkoholičara i da nam dresovi budu crveno-beli.
                          Ovi plavi nas samo vraćaju u ružnu prošlost.

                          Idemo gaučosi!!!

                          Svim srcem uz vas, nebitna je reprezentacija i FIBA, bitne su boje i klubovi.

                          U mom slučaju crno-bele..
                          To isto moze da se napise za ove sto tvrde da je Birca igrac, a da je Bogdan mamojeb kakav Jokic nikad biti nece. Samo sto kad je Jokic lider boris se za nba prsten, a kad Bogdanu das kljuceve izgubis od drugog tima Spanije.

                          Comment


                          • Gudura je lider.

                            Comment


                            • Ko se raspravlja sa Chiwwiem? Ili on to tako, sam sa sobom?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Sam sa sobom.

                                Želim crveno-belu reprezentaciju komplet.

                                Navijaću protiv nje, zato što sam Grobar, a kad Gudura i Bjelica kombinovano ubace nula poena onda ću okriviti Djilasa Deliju.

                                Comment

                                Working...
                                X