Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    A i Bobi je trebao da ulazi protiv Španaca da ih progutamo na piku..
    Uverili bi se lično zašto ga zovu Bobi prvi pik.
    Što Bobi, zna se ko je prvi centar reprezentacije i kapiten. Zmaj u odbrani, troglava aždaja u napadu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ahaha... kakva nebuloza

      Inace, Skariolo se pokazao kao odlican klupski trener.
      Prvo ko prica o Skariolu ? On je isto sarlatan ,ali bolje koristi svoje igrace.Ne fantazira sa nekim idejama ..

      Drugo klupski trener je Vujosevic ,Radonjic ,Sasa Obradovic,Trinkijeri da ne idem za ove bolje klupske trenere.Ova cetvorica bi isto bili losi kao selektori jer su klupski treneri kojima treba vremena da ukomponuju ono sto zele.
      Zato za selektore se i postavljaju treneri koji su ipak malo vise dobri motivatori ,koji za kratak vremenski period mogu da te motivisu i budes bolji nego sto jesi u tih 15/20 dana.

      Nije svako Z.Obradovic,Pesic ili Duda Ivkovic pa da mogu da se presaltaju sa klupske kosarke na reprezentativnu u tako brzom vremenskom roku ,prevashodno jer njihovo kosarkasko,trenersko znanje nijedan nas trener ne poseduje.



      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Leb te Jebo Sale je kriv što je Beli danas donosio sve pogrešne poteze. Sale je kriv što Gudura ceo Šampionat vola ne ubode. Sale je kriv i što nas Jokara ostavio na cedilu. Udrimo po našima to je onako srpski.
      Ko je kriv ako Bjelica donosi pogresne poteze a ti na klupi pogledas i vidis, imas kao njegovu zamenu Bircevica ?
      Ko je kriv ako Gudura ceo sampionat na minornu gresku dobije klupu ,i samim tim gubi samopouzdanje?
      Ko je kriv sto Jokic mora da igra na poziciji 4 (a najbolji centar u svetu) ,i dodje do nervoze sto rezultuje tehnickim greskama ?

      Jer su igraci krivi ,ili trener nema nikakav uticaj ,na sam tok igre ,kako se igraci ponasaju ?
      Igraci igraju ono sto trener zahteva od njih .

      Comment


      • Mmajstore, gledaj maskotu.
        To je NBA tamo se ne igra odbrana do playoffa.


        Ohhh wait, protiv Popa.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by blanco View Post
          Prvo ko prica o Skariolu ? On je isto sarlatan ,ali bolje koristi svoje igrace.Ne fantazira sa nekim idejama .. .
          Zato sto ne fantazira je prosao kao sto je prosao na zadnja 2 velika takmicenja. Ostatak je interesantno povrsno sagledavanje dogadjaja.

          Comment


          • Pokazaće nam Joka kad ga stavimo strogo na 5.
            Kad izadje na perimetar kao danas, valjda petice to rade, ne znam za četvorke, pa prebaci celu zonu, Denver stajl, a Lučić iz ćoška pokupi taj no luking pas i zakuca preko Gasola u finalu..

            Da, da.. tako je to kad se oblačići razviju iznad glave..
            A u realnosti tamo gde se igra odbrana i taktika on i Janis izazivaju igrače na ferku jer nonšalancija ne prolazi..

            Comment


            • Spanija nas takticki pregazila a za to moze biti samo trener kriv.

              Nadam se da ce svi iz ovog izvuci pouke i izaci samo jaci. Nije jos nista izgubljeno, i dalje imamo sve u svojim rukama. Napred SRBIJA.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Nisi mi odgovorio na konkretno postavljeno pitanje. Mani ponasanje, nego reci da li je Gasol bio cetvorka danas?

                Kazi da si pogresio i ja cu prestati sa ovim. Kazi da je to vuceno licnim animozitetom prema Jokicu pa necu vise ulaziti u diskusiju oko toga.
                Mi igramo sa dve petice, ne sa 4 i 5. Gasol je igrao peticu.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Sada kada smo sagledati kakve su reprezentacije na prvenstvu i kako igraju sve ispod finala je neuspeh.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Pokazaće nam Joka kad ga stavimo strogo na 5.
                    Kad izadje na perimetar kao danas, valjda petice to rade, ne znam za četvorke, pa prebaci celu zonu, Denver stajl, a Lučić iz ćoška pokupi taj no luking pas i zakuca preko Gasola u finalu..

                    Da, da.. tako je to kad se oblačići razviju iznad glave..
                    A u realnosti tamo gde se igra odbrana i taktika on i Janis izazivaju igrače na ferku jer nonšalancija ne prolazi..
                    Ti hoces da kazes da se na ovom svetskom igra bolja odbrana nego u NBA? Da neki Orlando bez odbrane ne bi sprcao ove Spance sa dvadeset razlike.

                    Ljudi sta se pise ovde? Jesu li ovo istine???
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Zato sto ne fantazira je prosao kao sto je prosao na zadnja 2 velika takmicenja. Ostatak je interesantno povrsno sagledavanje dogadjaja.
                      Pa na danasnjem mecu nije fantazirao ,a ovaj nas jeste ,mi pukli oni dobili .

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Što Bobi, zna se ko je prvi centar reprezentacije i kapiten. Zmaj u odbrani, troglava aždaja u napadu.
                        Pa Bobi, zvani prvi pik, kako što?
                        Pa zbog koga smo onomad pred Olimpijadu suze lili što ga se nije čekalo da overi kod notara NBA ugovor?

                        Kolko se sećam Radulju nikad nismo čekali.
                        Ne kasni ni kad iz daleke Kine dolazi.

                        Ali neko je Bobi SNS a neko Radulja roker drogirant.
                        Last edited by Chiwwi; 08-09-19, 16:23.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Mi igramo sa dve petice, ne sa 4 i 5. Gasol je igrao peticu.
                          Ne igramo sa dve petice nego jedna petica uvek izigrava 4. Kada je jedna od te dve petice Jokić on igra na 4.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Sad smo napravili problem amerimada gube ili idu na nas.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ti hoces da kazes da se na ovom svetskom igra bolja odbrana nego u NBA? Da neki Orlando bez odbrane ne bi sprcao ove Spance sa dvadeset razlike.

                              Ljudi sta se pise ovde? Jesu li ovo istine???
                              Ne ja hoću da kažem da se ne mešaju babe i žabe.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ne igramo sa dve petice nego jedna petica uvek izigrava 4. Kada je jedna od te dve petice Jokić on igra na 4.
                                U napadu je petica u odbrani cetvorka .
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X