Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OSTAVKA!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ne treba sada streljati igrače.

      Sale je birao, pravio taktiku (samo nznm koju) i on je sa svojim asistentima jedini merodovan da odgovara pred sudom javnosti.

      Jbg mnogo se poremetilo i sa povredama Tea i Gagija, al koga nema bez njega se mora. Bez njih smo morali ovakve Argentince poraziti. Što nismo? Nadam se analizi onoga ko treba to raditi.

      Comment


      • Nista od balkona.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Znate sta,Djordjevic jeste kriv zbog izbora igraca za ovo takmicenje,ali ima ogroman kredit,ovo mu je prvi kiks na pet takmicenja koliko nas vodio,ali nije ni tragedija ni katastrofa,Argentina je jako dobar tim. Ako ima bolji neka dodje i postigne bolje rezultate od Djordjevica,nikakav problem. Ja sam mu zahvalan za sve sto je uradio kao igrac i selektor,drugi smo u Evropi,na olimpijadi i do sada bili i na svetu. Argentina me odusevila,prelepu kosarku ljudi igraju ali to nije iznenadjenje.
          Scola igrao kad je Djordjevic igrao, daj molim te

          I sigurno ima boljeg od Djordjevica, ne bi on otkaze dobijaju u svim zivim klubovima koje je vodio, a valjda ima dovoljno obraza da se sad sam skloni
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Evo i Čiča je zapazio lošu atmosferu u ekipi.

            Pogodio je i sa ovim da je Skola odučio naše centre i da treba da ih bude sramota.

            Comment


            • Какав је Чича идол из детињства, чим га видим улепша ми дан.

              Comment


              • Od koga smo mi izgubili u 1/4f, u pm!
                EEEEJJJJ U PM!!!!!!!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To je tako kad između budućnosti i prošlosti biraš prošlost. Teško da ćemo imati priliku opet Kokoškova da uzmemo

                  Dobar je Gurović, sve fino rekao. Školuje ih Scola, čovek iz njegovog vremena, krv ti jbm.

                  Comment


                  • Да видимо ко ће да плаче сада.

                    Кокошков и Ђорћевић, Астон Мартин и Дачија Логан

                    Comment


                    • Kaže Šarenac naša odbrana je dobro delovala u jednom delu meča

                      Comment


                      • Bravooo Čiča na zapažanju.

                        Nikada ne može jedan čovek doneti svetsko zlato i veliki uspeh. Nije se trebalo sve slomiti na Bogdanova leđa. Morao se razigravati Gudura i naći neko ko će još da povuče.

                        Sale to očito nije prepoznao ili nije znao rešiti takav rebus.

                        Comment


                        • Ко зна шта ће све сад испливати и који глиб. Одјава од мене, пенис ме боли за ове кловнове.

                          Comment


                          • Dok je trajala utakmica nisam reč napisao.
                            Jutros sam rekao ovde negde, da je sramota da te pobedi ekipa koja
                            ima igrača od 40 godina.
                            On nam uvalio 20 poena????
                            Kako vas bre nije sramota, da se nosite u qrc svi redom.
                            Campazzo, Deck, Delia i ti slepci da te dobiju.

                            Mi počeli formu da obaramo u finišu šampionata kada se odlučuje o medaljama.

                            Žao mi je ovog momka, Bogdanovića.

                            Naravno da je Đorđević kriv, ali bih voleo da vidim koji će se to majčin sin
                            uhvatiti sada ovog posla.
                            Ko će sve te sujete da ukomponuje.

                            Sad nam je isti kurac da l' smo 5 ili 8.

                            Comment


                            • Gudura je pokazao da ne može da igra ni protiv Filipina, a kamoli da nosi tim u važnim utakmicama. Ni C od Cojones. Obila nam se o glavu selektorova taktika sa ovoliko visokih igrača, od koijh ni samim Raduljici i Birčeviću nije jasno kako su se našli u 12, a ni Nedoviću i Kaliniću kako se nisu našli u 12. Zašto je Milutinov onoliko dugo sedeo na klupi? Zašto je Raduljica bio starter? Zašto neko nije uzeo loptu jebenom Bjelici??? Sale, idi i izvini se naciji, kapa dole kao najvećoj igračkoj legendi, kao treneru - ne znam šta bih ti rekao osim "idi sam, molim te, nemoj da te teramo".

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Sad nam je isti kurac da l' smo 5 ili 8.
                                Nije bas svejedno. Prvih sedam ide na OI.

                                Comment

                                Working...
                                X