Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada necu ovo prezaliti iskreno. Sale usrao si nam se u zivot.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Ја га кривим од почетка него не схваташ иронију.
      Kakva ironija, tvrdis da je Sale sveta krava, svi ga psuju na forumu i to odavno, ne samo danas
      mozda ja ne pisem na kosarci, ali pratim
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Okreni Bogdane i tetoviram te
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ја причам о јавном мњењу пре свега коментари по порталима. Није форум репрезент јавног мњења. Знам како су људи пљували Сергеја нико се није сетио мртвог Крстајића. Тако ће сада и Јокића вређати.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Okreni Bogdane i tetoviram te
            Da igra sam, mozda bi i uspeo, ali ova cetvorica nasih mu smetaju
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Mogu igracima da zamerim,al najvise selektoru,on je birao sve,postavljao igru itd itd..Sale hvala za sve,al aj cao
              sigpic

              Comment


              • Ko je najbolji? Srbija.

                Comment


                • Bogdana svi da mole za oprost. Bjelica je kod mene zavrsio...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ok. Ovo je najveca sramota od kako ja pratim basket.
                    Ma da, izgubiš od ljudi koji igraju na a bre u bre, neku pasiju i požrtvovanost, a razlika u kvalitetu 20 razlike minimum. Svaka njima čast, ali čim dođeš u situaciju da se oni bilo šta pitaju, ti si već usrao utakmicu... dobiju te Campazzo i Scola

                    Comment


                    • Ма Срби све најбоље знају. Шта знају ови из Денвера, Сале је најпаметнији. Могао је повести још 3 центра, Гагића, Варду и Рашка.

                      Comment


                      • Skola održao čas košarke našim centrima.

                        Comment


                        • Sad nam ostaje borba za OI igre.

                          Comment


                          • Znate sta,Djordjevic jeste kriv zbog izbora igraca za ovo takmicenje,ali ima ogroman kredit,ovo mu je prvi kiks na pet takmicenja koliko nas vodio,ali nije ni tragedija ni katastrofa,Argentina je jako dobar tim. Ako ima bolji neka dodje i postigne bolje rezultate od Djordjevica,nikakav problem. Ja sam mu zahvalan za sve sto je uradio kao igrac i selektor,drugi smo u Evropi,na olimpijadi i do sada bili i na svetu. Argentina me odusevila,prelepu kosarku ljudi igraju ali to nije iznenadjenje.

                            Comment


                            • Mora da da otkaz iz svlacionice. Osecao sam da ce da usere, al sam mislio da ce ga igraci izvuci. Nazalost Bogdan nije Jordan.

                              Comment


                              • Ма каква Аргентина шта ми играмо? Мртви Јовић преводи лопту и држи до 13те секунде напада. Која је то кошарка и из 1970тих

                                Comment

                                Working...
                                X