Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    jokari i bogdanu kapa dole,selektor nula,pleja dva totalno neupotrebljiva!
    Kratko i jasno

    Comment


    • Uopšte ne delujemo kao tim, raštrkani smo.

      Mora i Bjelica, Gudurić, Lučić, Jović da se uključe u napadu i da od njih imamo koristi.

      A i u odbrani vala, pogotovo to važi za Bjelicu.

      Comment


      • Pa dobro, daleko od toga da su sve bili otvoreni šutevi, ispogadjali su sve i svašta, par puta preko ruke uz dobru odbranu. Očekujem da ih stane šut i da onda ovo ode u +10 za nas.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Oni pogađaju otvorene trojke mi ne.

          Comment


          • Teodosic je za nas bitan kao Barseloni sto je u fudbalu Mesi,tacno se vidi da nemamo ideje u napadu,soliranje.

            Comment


            • Ni Jovke ne postoji u odbrani.

              Comment


              • Bjelica

                Comment


                • Sram te bilo Bjelice

                  Comment


                  • izbaci vise ovog Bjelicu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Lepu kosarku igra Argentina zahvaljujuci Kampacu,deluje da je turbo brz u odnosu na ove nase,cak ni Jovic ne moze da ga cuva.

                      Comment


                      • Bjelica nas prodao kao niko nikada da ja pamtim...

                        Comment


                        • Легенда српске кошарке на клупи који не зна да води утакмице. Не зна човек али хвала му за враћање репрезентације и култа исте.

                          Comment


                          • Polovina 3/4 oni 18 faulova, mi 10...sve jasno.
                            Ne valja.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • kako god da se zavrsi oterati neznalicu selektora i nika vise na klupu!

                              Comment


                              • Nikako da spustimo ispod 5 razliku

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X