Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Sabonis ni bleda senka svoga oca.
    Malo je gl*p

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Ameri su spolja unikat.
      Maksimalne fizikalije, opaka defanziva, duge ruke, dribling, eksplozivnost, odličan šut.

      Ali, u reketu su smeh.
      Ranije su uvek bili dominantni na skoku, nisu njima centri ni tad donosili pobede ali su bekovi mogli da prangijaju do prekosutra jer su im centri zaključavali skok.

      Sad to nije slučaj, u reketu su slabi.
      Skupljaju se petorica na Janisa jer Grci ne mogu vola da ubodu, kad bi to uradili protiv nas utrpali bismo im 135 poena i to bez da se guramo.

      E zato će oni protiv nas da igraju jak pritisak na bekovsku liniju što u odbrani što u napadu.
      Niti će ih Vasa i Jović zadržati, niti će se naigrati u napadu.

      E zato imamo 4 centra i tu ćemo krv da im popijemo.

      Naravno, ovo je sve pretpostavka ako do tog meča uopšte dodje.
      Dobro si ovo izanalizirao... nije mi to palo na pamet. Mada ce i nas skupljati zbog Jokica a spolja izlaziti samo na Bogdanovica. Dal ce ih Jovic, Micic, Lucic, Bjelica zasuti trojkama nisam bas siguran.

      Comment


      • iskreno...Jović i Vasilije ima dupe da oljušte da sačuvaju loptu od amera...
        skratiće nam pritiskom svaki napad za desetak sekundi.

        Slukas u par napada za redom ne zna gde da gleda mukica...pod dres bi je najradije.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kakvog uroka... pa ispali ti Nemci?
          Ne navijam za Nemacku, vec za Bayern Munchen. Mislim da se dobro secas tog kluba.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Možemo mi na Amere da bacimo i Lučića i Simonovića da brane šut npr. i da ih teramo na ulaz u poludistancu, pa onda u drugom poluvremenu npr. obrnemo ćurak pa im se Jović i Micić zalepe i teraju ih na šut koji bi bio zardjao u teoriji ali to su sve teorije.

            Teško ćemo ih odbranom zaustaviti, tvrdim da moramo da ubacimo koš više a to može da inicira samo centarska linija što direktno kroz skoring, što sa dve petice i teranje na faul, što kroz povratne pasove..

            Comment


            • Ma Grci mase otvorene suteve, nemaju of skok, mi to imamo..
              Last edited by LosmiSK; 07-09-19, 14:40.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne navijam za Nemacku, vec za Bayern Munchen. Mislim da se dobro secas tog kluba.
                Secam se da si sa navijacima reprezentacije Srbije koristio drugo lice mnozine, sto znaci da ne pripadas toj skupini. Ne znam koja je to repka ako nije Nemacka... Spanija?

                A kladionica se ne pravi protiv uroka nego kao u subjectu - who is the best. Jel su ameri prvi favoriti za zlato ili su smehotres?

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ma Grci mase otvorene suteve, nemaju of skok, mi to imamo..
                  Npr...

                  Ali to je sve teorija.
                  Možda Ameri u finalu ubace 15 trojki preko ruke, oni su jedini sposobni na turniru za tako nešto, i onda ti preostaje samo da gledaš i ništa više..

                  O fizičkoj spremi da ne govorim, juriš se ti sa njima 2 i po četvrtine i onda te zatrpaju za dva minuta i kraj..

                  No, ovakvi, mogu se eksploatisati i pobediti.
                  Last edited by Chiwwi; 07-09-19, 14:44.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Secam se da si sa navijacima reprezentacije Srbije koristio drugo lice mnozine, sto znaci da ne pripadas toj skupini. Ne znam koja je to repka ako nije Nemacka... Spanija?

                    A kladionica se ne pravi protiv uroka nego kao u subjectu - who is the best. Jel su ameri prvi favoriti za zlato ili su smehotres?
                    Opa, vidi momka sto je porastao i osamostalio se Navijam za Nemce, provalio si me svojim detektiviskim sposobnostima..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Francuzi ne zajebavajte se,oderite Litvance,njih se najvise plasim,njih i kad dobijamo to uvek bude na silu,jedva.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Francuzi ne zajebavajte se,oderite Litvance,njih se najvise plasim,njih i kad dobijamo to uvek bude na silu,jedva.
                        Ako dobiju litvanci tesko ce se ukrstiti sa nama nego Australija. Australija ili Francuska? Ja bi pre Australiju tako da navijam za Litvaniju.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Npr...

                          Ali to je sve teorija.
                          Možda Ameri u finalu ubace 15 trojki preko ruke, oni su jedini sposobni na turniru za tako nešto, i onda ti preostaje samo da gledaš i ništa više..

                          O fizičkoj spremi da ne govorim, juriš se ti sa njima 2 i po četvrtine i onda te zatrpaju za dva minuta i kraj..

                          No, mogu se eksploatisati.
                          Mozda i mi pogodimo..Nisu oni meni neki suteri,posebno ako nema Tatuma a i sa njim. Grci sami sebe biju,ne mogu da ubace nista..a 12 je razlike,omasili su 10 otvorenih trojki..

                          Videcemo sta i kako, ali ima reprezentacija Srbije sanse protiv USA..Naravno ako im bude dan oni ce dobiti, sto je valjda i normalno..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Opa, vidi momka sto je porastao i osamostalio se Navijam za Nemce, provalio si me svojim detektiviskim sposobnostima..
                            Ne trebaju tu neke detektivske sposobnosti.... sad da ameri oderu 30 razlike nekog jakog ti bi rekao kako su najveci favoriti, a ako su manje ubedljivi onda su smehotres. Bukvalno okreces curak kako vetar duva.

                            Comment


                            • Fali Moerman ko lebac Francuzima.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Francuzi ne zajebavajte se,oderite Litvance,njih se najvise plasim,njih i kad dobijamo to uvek bude na silu,jedva.
                                Da, da..
                                Pobeda Francuske bi bila jako poželjna..

                                Comment

                                Working...
                                X