Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odma šaltanje na SK2 gde Kinezi hvataju zadnji voz.

    Comment


    • I onda me neko pita sto neces da ides u Italiju? Pa jer su cigansture najobicnije pogane.

      Bogdan je postao ozbiljna zverka

      Comment


      • Comment


        • Bila greška na Sofi. Sledeća je u petak.

          Comment


          • Kinezi nemaju bele veze.
            Imali su grupu da su je sami birali zajebali bi se negde.
            Ovde ih Venecuela rutinira ceo meč.

            Sa druge strane, Venecuela većinu napada nema nikakvu ideju šta da radi sa loptom i kretnjom u napadu,
            i pored toga Kinezi im nisu nijednom pripretili.
            Smejurija.

            Comment


            • FIBA je pukla sa ovom SP. Mislim da se nece oporaviti. Sledece prvenstvo ce svi poslati druge timove.

              Comment


              • Trećerazredno takmičenje. Sledeće godine Olimpijada, nije čudo što Ameri došli sa 5im timom. Jokić neće moći da igra i dogodine, mnogo je dva leta za redom bacati na nebitnu stavku zvanu reprezentacija. A i Bogdanu je bolje da poradi na sebi, može da igra mnogo bolje nego u mrtvim Kingsima.

                Comment


                • Ma razmazili se svi. Od kako je basnoslovna zarada u košarci neće niko da grebe i kopa za nacionalni dres. Lakše im je kriti se pod raznoraznim izgovorima i otkazati nego "trošiti vreme" i uveseljavati sopstveni narod.
                  Da sam neki mudonja u FIBA-i uveo bi zakon i kažnjavao one koji nemaju dobar razlog za otkazivanje.

                  Comment


                  • Serem se na nacionalni dres ja prvi. Ako mi dozvolite.

                    Ima dece gladne nemaju hleba da jedu, idu na lečenje, sad treba da budem opsednut nacionalnim dresom. Ja bi ih dočekao na balkonu kao svemirske šampione da su svi dali mesečne plate za lečenje klinaca, tu medalju ne bi zamenilo 50 sp i olimpijada.

                    Ako smo spali na to da je nacionalni dres najveća vrednost, treba da nestanemo sa lica zemlje.

                    Comment


                    • Izvini UNICEF.
                      Govorim sa sportskog aspekta. Samo što oni kada otkažu i odjebu reprezentaciju ne rade humanitarne akcije niti daju gladnoj deci već se brčkaju i provode po svetskim destinacijama i karaju najbolje cice.

                      Comment


                      • Bolje i to nego za reprezentaciju. Bar neće uzeti nacionalne penzije. Neka daju majci sa troje dece. Nisam UNICEF nego smo mi svi odlutali u pm. Isto ću ti reći i za agrobanku i bespovratne kredite. Fuj fuj fuj

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Bolje priča srpski od našeg prestolonaslednika.
                          On pričaju srpsko-hrvatski, pogotovo Trinkijeri.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Mislis Memphis Hustle.
                            Ne misli, Memphis Grizzlies. Kod svih igra samo kod Đorđevića ne, kad bude opet dovoljno daleko od njega proigraće. Slično kao Vasa i Bobi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ma razmazili se svi. Od kako je basnoslovna zarada u košarci neće niko da grebe i kopa za nacionalni dres. Lakše im je kriti se pod raznoraznim izgovorima i otkazati nego "trošiti vreme" i uveseljavati sopstveni narod.
                              Da sam neki mudonja u FIBA-i uveo bi zakon i kažnjavao one koji nemaju dobar razlog za otkazivanje.
                              FIBA treba da umre, kancer košarkaški.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kolika je kvota da će Bogdan da bude MVP? Sutra plata, kontam da prebacim. Nema greške.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X