Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od svih prelomio Albisi, tako je momce..dve trojke i asistencija Goberu u clutch time
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Bogutova zona sumraka.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Albicy clutcher..nema tu sta da se prica...Francuska uzela bronzuu
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Da sam Gober sad bi u lice vrisnuo Inglsu da se do petog kontinenta čuje.

          Comment


          • Ovaj Lošmi je neverovatan lik, od toga da (Albisi ti na beku, najgore je završiti četvrti do toga Albisi je klačer, nema tu šta da se priča) hahahahaha

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Ovaj Lošmi je neverovatan lik, od toga da (Albisi ti na beku, najgore je završiti četvrti do toga Albisi je klačer, nema tu šta da se priča) hahahahaha
              Tako svaki put... na jednom mestu popljuje, na drugom pohvali, i onda na kraju... pa el sam vam reko, video sam ja to vec ranije.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Ovaj Lošmi je neverovatan lik, od toga da (Albisi ti na beku, najgore je završiti četvrti do toga Albisi je klačer, nema tu šta da se priča) hahahahaha
                To sto je bio clutcher ne znaci nista. Igrao je 27minuta i sve sto je dao, dao je u zadnjih pet minuta i to je sve stoje uradio na tuniru..U polufinalu je igrao 20m i nista nije uradio,bio stalak i izivljavali se na njemu..Ono sto jeste dobro uradio jeste da je ustopovao Milsa na kraju..ali to njegovo sa njimje toliko slabo da kad im se otvorilo za titulu on je bio uzasan..nije taj kapacitet

                Dobra pobeda, ali imali su priliku za zlato a juce je bio sramotan,kao i vecinu prvenstva u tim jacim utakmicama nista nije uradio, nije kreirao nista pa su ovi skoro pa igrali jedan na jedan..Kako je guroGoberu mislim iz pika,amozda i ne..to je trebao da radi..a ne da mu centar prima loptu na 4 metra od kosa itd...

                Dam ti primer nas npr..mi nismo izgubili sto se nije pojavio Jokic u dve utakmice ili ne znam ko,vec sto se nisu pojavili nasi plejevi..Rubio i Kampaco su bili najbolji igraci Argentine i Francuske protiv nas...sa tim da je i napadacki ucinak Jovica i Micica bio kriminalan,ali odbrana jog gora..

                Tako je i Albisi, odigrao zadnjih 5minuta na prvenstvu..treba i organizovati igru, on i Nikita nisu mogli da iznesu ovo da se uzme zlato..bukvalni nikakav doprinos nije imao...ovo na kraju mu se otvorilo i to je to..a nije se otvorilo njemu,nego i tebi da konacno probas da kazes nesto pametno na ovom topiku
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • https://www.instagram.com/p/B2bUJ1Ih...d=k6clwp2oickx

                  Jel realno ovo ������

                  Ako ništa drugo bar je naš Bogdan prvi košgeter turnira.
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 15-09-19, 11:31.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Tako svaki put... na jednom mestu popljuje, na drugom pohvali, i onda na kraju... pa el sam vam reko, video sam ja to vec ranije.
                    Pa igrali su lose, celo prvenstvo je lose odigrao..na kraju mu se otvorilo i to je to..nisam ga pohvalio vec samnapisao da je bio clutch. Naravno da pohvalis kad neko odigra dobro i da kritikujes kad odigra lose..to je jednostavno tako..neces sigurno hvaliti kad odigra lose..

                    Napisao sam da ce kod nas 1/2 biti uspeh npr..ali nije bilo polufinala..i da je Bogdanovic bolji od Jokica,od mene dovoljno
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Tako svaki put... na jednom mestu popljuje, na drugom pohvali, i onda na kraju... pa el sam vam reko, video sam ja to vec ranije.
                      Znamo mi jednog forumasa sa fudbala koji pokrije i X opciju i onda se hvali koji god ishod bio. Jedino cesto odabere na kladionici bas onaj pogresan, a njih nikako da ubedi da je znao i "lepo rekao" da ce biti onako kako je ispalo.

                      Comment


                      • Lik je imao za 24 min 0 poena i 1 as..zadnja 3 min igre svoje je dao 3 trojke i dobar pas, naravno da cu da pohvalim. Nisam debil ako sam nesto napisao da lik igra jadno da necu pohvaliti ako odigra dobro. Pohvalio bi ja i selektora da je uzeo medalju.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          . Nisam debil ako sam nesto napisao da lik igra jadno da necu pohvaliti ako odigra dobro. Pohvalio bi ja i selektora da je uzeo medalju.
                          To nije istina sto pricas. Uzeo je covek 3 medalje pa nisam primetio da si ga pohvalio... bas naprotiv, govorio si da je imao srecu.

                          Mogli smo svi da pljujemo dok traje bilo koje takmicenje jer se jos uvek ne zna konacan rezultat, pa ako ispadnemo ranije da kazemo - eto jel sam vam rekao, a ako kojim slucajem uzmemo medalju onda da sve zaboravimo i pocnemo da hvalimo. To je bar najlakse, i zato sto je najlakse 90 posto navijaca se tako ponasa ukljucujuci i tebe (stim sto si tezak kod pohvale i hvalis samo ako ti se licno dopada trener).

                          Comment


                          • Losmi, je l' Kole na kraju dobar selektor ili nije. Zbunio si nas prekjuce.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pisao sam pre da mi je Kole bio omiljen trener sa krvavim kolenima, ali polufinale ide njemu na dushu. Propustio je sansu karijere, trokirao je skroz. Bio je jeziv.

                              Pa i imao je srece, ali sam i to pohvalio mmajstore..Da je usao u 1/2 rekao bih da su ispunili moja ocekivanja...

                              Sad cemo videti hoces li menjati avatar. Pa ovde sam jedini pisao da mi je top evropski plej ikada, ne mrzim coveka. ..Samo kazem da je takticki na slabom nivou, tu negde ko Alimpijevic..U klubovima ne zna da tempira formu..itd..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                To nije istina sto pricas. Uzeo je covek 3 medalje pa nisam primetio da si ga pohvalio... bas naprotiv, govorio si da je imao srecu.
                                Za Saleta ne moze da se kaze da je neuspesan trener. Dobro je sto si rekao da je uzeo 3 medalje a ne tri srebra jer da smo naletili na Spance na EP igrali bi za bronzu, isto vazi i da smo naletili na Amere u polufinalu na SP i OI. Uzeo je srebro na SP 2014 sa cak tri poraza u grupi, 4. mesto na EP 2015, srebro 2016 na OI, ponovo srebro na EP 2017, 5. mesto na SP 2019. Najgori plasman mu je ovo SP i to 5. mesto. Mozda se moglo i vise na nekim prvenstvima ali moglo se i manje. U svakom slucaju podigao je lestvicu visoko tako da onaj ko ga zameni mora da juri iskljucivo zlato jer Sale je kralj srebra. To smo vec apsolvirali.
                                Last edited by skeptik; 15-09-19, 12:47.

                                Comment

                                Working...
                                X