Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Svaka čast Crnoj Gori , dobro je da se ima šta dobro čuti večeras . Mada mi je i najdraži onaj remi Albanije i BiH (bratski su podjelili bodove) !
    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

    Comment


    • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      Spanci 0:0 na poluvremenu &*#GI(]
      sigpic

      Comment


      • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        Neka, drago mi zbog Litve . Inače , više volim slabije ekipe!
        FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

        Comment


        • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          Spanija-Litvanija 1:1 #$&+|r
          sigpic

          Comment


          • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            Kratko je trajalo,Ljorente za 2:1 7&@%q
            sigpic

            Comment


            • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              Bogami se i Ljorente raspucao (jao sada sam toliko podjeljen #%d* )!
              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

              Comment


              • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                CRNA GORA NIJE NORMALNA!!!
                kao nio mirko vucinic, ona proslava, pa ono kidanje glave cici kranjcaru u proslavi lud je 100 na sat *T_*@SR

                Comment


                • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wV_WAJ7W7z0[/youtube]

                  jel to ovo? hahahhah kakav kralj!! &*#GI(] &*#GI(]

                  Comment


                  • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    [quote author=Melo link=topic=2830.msg176758#msg176758 date=1286576961]
                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wV_WAJ7W7z0[/youtube]

                    jel to ovo? hahahhah kakav kralj!! &*#GI(] &*#GI(]
                    [/quote]

                    da, da HAHAHA

                    crna gora prva u skupini!
                    zanimljivo imaju samo 8 utakmica, tako da ce im protiv engleske biti vec pola kvala
                    prva utakmica poslije engleske im je tek u 6. mjesecu protiv bugarske doma
                    do tad ce biti spreman i jovetic. poslije toga idu u 9. na noge walesu. i onda pakleni 10. sa engleskom doma i svicarskom u gostima. mogu oni proc. bjeze velikih 6 bodova bugarima a 9 svicarscima i walesu koji imaju utakmicu manje

                    zna li neko kakav je ovaj mladic iz slovenije, tim matavz? decko ima 21. godinu i u debiju je zabio 3 komada!!! igra u groningenu. jesu to farski otoci ali opet..

                    ustvari ovo mu je 3. utakmica za repku. ima 3 gola i 3 asista u 8 kola nizozemske lige i jedan gol u kupu. visok 188 cm. dobar je ocito. neka slovenci konacno imaju jednog pravog igraca

                    Comment


                    • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      i ovdje se vidi da je lud:

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RrhcGoo5p8E[/youtube]


                      HAHAHAHA

                      Comment


                      • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        4 posta zaredom
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          Ovo utakmicu protiv Albanije smo morali dobiti,ipak Susic nije kvalitet za trenera,svaka mu cast kakav je igrac bio,ali kao trener je nula.Da smo protiv Francuza uzeli bod i dobili Albance vec bismo jednom nogom bili na Euru,jer je ova grupa preluda,svako svakog izgleda dobije,veceras je Luksemburg sa Bjelorusijom igrao 0-0.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            Ovo je nevjerovatan uspijeh za nas. Bez Stevana i Drinčića malo se ko nadao pobjedi u bilo kojem meču a kamoli ovome. U utorak opušteno na Engleze pa i da nas pregaze sa 4+ nema veze. Baraž je sada realnost! Bravo momci! Srbiji i svima iz regiona osim Albancima želim puno sreće u nastavku kvalifikacija

                            Comment


                            • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              Drago mi je da ste pobjedili Svicarce i mislim da ste vrlo blizu baraza jer tesko da mozete preko Engleske.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                1:0 ALLEZ!
                                Strasan gol Remy-a 7@$**
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X