Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Benzema i 0:1 za Francusku
    sigpic

    Comment


    • #92
      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      skoti u 97 minutu za 2-1 protiv linhestajna

      Comment


      • #93
        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        Nisam gledao Bosnu,nego zadnjih 20.minuta,ali komentator rece da su dobro prosli koliko su golova mogli primiti.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #94
          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          [quote author=manda link=topic=2830.msg165488#msg165488 date=1283894077]
          Nisam gledao Bosnu,nego zadnjih 20.minuta,ali komentator rece da su dobro prosli koliko su golova mogli primiti.
          [/quote]

          ja sam danas toliko bio ubedjen da ce bosna dobiti ovu utakmicu stavio i neke pare ali kad sam gledao malo..znaci francuzi su se shetali po terenu i ispred gola i svuda.. razocarao sam se jako, imao sam visoko misljenje o bosanskoj reprezentaciji +-*^%*

          Comment


          • #95
            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            [quote author=Melo link=topic=2830.msg165490#msg165490 date=1283894166]
            ja sam danas toliko bio ubedjen da ce bosna dobiti ovu utakmicu stavio i neke pare ali kad sam gledao malo..znaci francuzi su se shetali po terenu i ispred gola i svuda.. razocarao sam se jako, imao sam visoko misljenje o bosanskoj reprezentaciji +-*^%*
            [/quote]
            Ja sam gledao Srbiju,i kada je zavrsila,onda prebacio na Bosnu,i taman pade prvi gol,i onda drugi gol,i mogao je jos koji gol da padne do kraja.
            A komentator je to rekao,da je cudno kako su samo dva primili,i nemocna je Bosna bila tih 20.minuta.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #96
              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              Norveska-Portugal 1-0
              Poslije remija sa Kiprom 4-4,Portugal je izgubio u Norveskoj. $JS}|
              Jednom rijeci,briljiraju.

              Ceska-litvanije 0-1
              I Cesi sve gori i gori.

              Rusija-Slovacka 0-1
              Poslije pobjede nad Makedonijom 1-0 u 90.minuti gol,Slovacka nastavlja dobre partije.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #97
                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                Veceras smo katastrofalno odigrali da je ovaj rezultat od 2-0 odlican.Safete molim te napusti klupu.U 90 min imali smo samo jedan sut u okvir gola.Prosle kvalifikacije smo obje izgubili od Spanije,ali su se makar momci trudili.Susic u pocetnih 11 izvodi i Dzeku,Ibisevic,Pjanica,Misimovica,Ibricica,pa nije Francuska Luksemburg da ovako ofanzivno igras.I jos sta su nam Benzema i Malouda radili to je perverzija.Otkako pratim BiH ovo je daleko najgora utakmica.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #98
                  Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  Stvarno smo igrali jako lose . Kad je sudija svirao kraj prvog poluvremena , bio sam sretan , jer je ostalo 0-0 i nadao sam se da cemo u 2. poluvremenu igrati bolje ... Nismo lose ni poceli, imao je Pjanic ( Juninho ) strasan sut sa 40 metara , poslije toga Miske , i jos par poluprilika , ali poslije toga raspad sistema ... Kao sto rekoste primili smo 2 , mogli smo i vise, na srecu nismo ..

                  Nadam se da cemo u TIrani slaviti i tako popraviti utisak iz ove utakmice ..

                  btw .

                  84' Argentina 3 - 0 Spain

                  Sta reci ?
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    Kakva igra Francuske,odusevljen sam posle onog blijedog izdanja protiv Bjelorusije.
                    Bice Bosna druga,imaju kvalitet i izuzetno snaznu reprezentaciju!
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      Realno mi trebali biti drugi bez puno problema,ali sta imamo od tog drugog mjesta,ponovo ce doci baraz i ponovo neka ekipa slicna Portugalu i ponovo cemo reci bili smo blizu.Mi smo zadnjih 10 godina blizu nekog prvenstva,ali nam ocigledno nesto fali.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        #%d* #%d* Francuzi nakon 150 utakmica se razigraju bas protiv nas. #%d* Dobro smo se drzali,onaj 2 gol.3 igraca samq u petercu,nidje Bosanski igraca. #%d*


                        Jeste da su ocekivanja bila velika,posto je Frankcuska bila stvarno losa,ali nije sramota izgubiti od Francuza.Ne smijemo kiksati protiv ovih slabih. %QWT&amp;W

                        Comment


                        • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          Slazem se FC,treba dobijati ostale i sigurno ste drugi,kvalitet je neosporan %QWT&amp;W
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            I da se mozda Francuzima ponovi jedna Bjelorusija,ne bih bilo lose. +*@WT*48*

                            Comment


                            • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              U Parizu po automatizmu ocajno igraju,to vam je sansa h5g6k8
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                [quote author=dallee link=topic=2830.msg165505#msg165505 date=1283895781]
                                Stvarno smo igrali jako lose . Kad je sudija svirao kraj prvog poluvremena , bio sam sretan , jer je ostalo 0-0 i nadao sam se da cemo u 2. poluvremenu igrati bolje ... Nismo lose ni poceli, imao je Pjanic ( Juninho ) strasan sut sa 40 metara , poslije toga Miske , i jos par poluprilika , ali poslije toga raspad sistema ... Kao sto rekoste primili smo 2 , mogli smo i vise, na srecu nismo ..

                                Nadam se da cemo u TIrani slaviti i tako popraviti utisak iz ove utakmice ..

                                btw .

                                84&#039; Argentina 3 - 0 Spain

                                Sta reci ?
                                [/quote]

                                Argentina 4 - 1 Spain,prijateljska,nisu igrali svi....
                                Ali Messi opet lobovao golmana(Reinu)... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                Kako se samo igrao sa Spancima...

                                Comment

                                Working...
                                X