Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja naravno kao i uvek svim srcem uz Holandiju na EURU i da se osvetimo Spancima za svetsko ,
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Njemci osvajaju ;) ............... al pod uslovom da zaobiđu španiju na putu ka tituli, sa njima im nikako neide u posljednje vrijeme

      Comment


      • Koliko duhovitih momaka... Zao mi je sto nisam bio dok su sale bile friske... Njemci osvajaju LOL...

        Comment


        • Kao što sam rekao pred svetsko, tako i sad ... Španija, Nemačka ili Holandija ...
          Navijam za Švedsku ...

          Comment


          • Za braću Ruse.

            Očekujem da Španci odbrane titulu (mada ne bih voleo), ipak su najuigraniji, tehnički najsuperiorniji.

            Comment


            • Danska,Srbija,Portugal,Francuska i sad opet Portugal,nazalost i dalje ostajemo samo simpaticna reprezentacija.

              Sto se tice drzave i grada,mi smo za njih Europa.Gledaju kako ce te prevariti,na glavnom trgu jedno 10 puta dnevno su me nudili hasisom i kokainom,u restoran ulaze za tobom i nude.Grad je lijep,ali su ciganija kakve nema.Da se zna drogu nisam uzeo .

              Na ulazu ispred stadiona bilo je policije ko da ce nas 100000 doci i ponasali su se prema nama skoro kao da smo u logoru.Bilo je nas oko 1500 do 2000 na stadionu i sto se tice navijanja igraci su imali podrsku.Sto se tice utakmice nisam ni zadovoljan ni nezadovoljan.Jasno je da je Portugal velesila ali moglo se igrati sa njima.Kod rezultata 2-1 Ibisevic je jednostavno morao uci i to je ogromna greska Susica.Ronaldo je pokazao da je igracina kao i Nani i tesko ko ima krila ko Portugal ali su ranjivi u odbrani.Dzeko je bio jedini isturen gore i slomio se,cuvali su ga po dvojica,trojica igraca morao je biti tu da ga neko rastereti.Lulic je izgleda bio napusen jer meni stvarno nije jasno da neko normalan ono moze uraditi,prije svega izdao je svoje kolege a onda i navijace koji su dosli radi njih.Begovic,Spahic i Dzeko su zadovoljili a ovo ostalo vrlo blijedo.Pjanic je igrao kao balerina,kao da je dosao na odsluzivanje smrtne kazne.Kvalitet smo digli na jedan vise nivo nego ranije,ali treba nam jos toga da bismo bili rame uz rame sa onim najjacim i ono najbitnije je da nam fali taj pobjednicki mentalitet.Portugalcima svaka cast zasluzeno su prosli.Sa nama su na tribini bili i 3 covjeka iz Srbije koji su dosli navijati za Bosnu i rekli su vec kad im je Srbija ispala da su dosli za nas navijati.Kakvih ljudi jos ima u savezu govori da je jedan djelatnik saveza nakon zavrsene utakmice u hotelu rekao oni nama mislili 7 golova dati (ovo je valjda kao sala trebala biti )
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Velika nesreće Bosne opet Portugal da im se pao... Da je bio neki drugi rival Bosna bi sada slavila...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Navikli smo mi da se tjesimo imaju iduce kvalifikacije

                  Sigurno da smo izvukli nekog drugog imali bismo u najmanju ruku podjednake sanse,ali sta je tu je.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ma pusti priče, daj fotke.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Evo nekih slika iz Lisabona i sa utakmice

                      DSC01989.jpg
                      DSC01993.jpgDSC01997.jpgDSC02003.jpgDSC02032.jpgDSC02073.jpg
                      DSC02081.jpgDSC02090.jpgDSC02120.jpgDSC02129.jpgDSC02142.jpg
                      DSC02143.jpgDSC02147.jpgDSC02150.jpgDSC02172.jpgDSC02174.jpg
                      DSC02180.jpgDSC02183.jpgDSC02185.jpgDSC02187.jpg
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • E vala, vredelo je čekati ovoliko ove tvoje fotke...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Lutka sa Ronaldovim dresom je pobedila
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Olja ko ceka taj i doceka

                            Ovaj crnac je rekao da Mumija pozdravim
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Dobro dočekah, vidi koji je datum i koliko je sati
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Cisto da napomenem da je u 18h zreb.

                                Comment

                                Working...
                                X