Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Ja sam napisao kako ja mislim da je najbolje,nas 20 sad da pise sastav svaki bi vjerovatno drukciji napravio,jer svako ima svoje misljenje.To da nisam objektivan,pogledaj koliko je igraca iz Srbije u tom mom najjacem sastavu,a koliko iz BiH.Glupo je sad da se oko ovog raspravljamo jer normalno je da se necemo sloziti jer kao i sto si sam rekao o ukusima ne treba raspravljati.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • #77
      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      [quote author=dallee link=topic=2830.msg164547#msg164547 date=1283682520]
      rossoner , jednostavno reci da niko iz BiH ne bi trebao igrati prema tvom misljenju ..


      Dzeko ne bi trebao biti u prvoj ?

      Pjanic ne bi trebao biti u prvoj ?

      I ja se ne slzaem za par igraca, ali covjek je napisao ono sto njemu odgovara i kako on misli da je najbolje ..
      [/quote]
      Pa ne bi , kad nisu dovoljno dobri i kad u (skoro) svim drugim reprezentacijama ima po nekoliko boljih igrača na toj poziciji .
      FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

      Comment


      • #78
        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        Mozes li mi nabrojati tih nekoliko boljih igraca od Dzeke?
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #79
          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          Dzeko je najbolji jugoslovenski napadach trenutno &+I}\

          Comment


          • #80
            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            Ja se ne slazem s tom tvojom nekakvom tezom $#^%RT
            Vucinic je bolji,a Jovetic ce biti najbolji!
            sigpic

            Comment


            • #81
              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2830.msg164576#msg164576 date=1283686330]
              Mozes li mi nabrojati tih nekoliko boljih igraca od Dzeke?
              [/quote]Rekao si igrača , njih ima koliko hoćeš , ali ja bih samo radije o napadačima .

              Vučinić , Jovetić , Olić , Petrić (ako se računa , jer nije klasični špic , ali mislim da i on može proći) , Goran Pandev ... 7@$**
              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

              Comment


              • #82
                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                Tesko je to odrediti ko je bolji,kada Olic igra u Bajernu gigatu,a Dzeko u omanjoj ekipi Wolzburg,jos svi se razlikuju po stilu igre.
                Tesko je to,pa bolje da zavrsimo sa ovom zapocetom raspravom,koja nema veze sa stvarnoscu. @(*6sd$%
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #83
                  Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  Ovo ce biti moj zadnji odgovor na ovu raspravu,ali meni reci da nisam objektivan i onda staviti da su Petric,Olic,Pandev bolji od Dzeke je stvarno smjesno.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    Moje mišljenje je da je Džeko najkvalitetniji napadač na ovim prostorima. Igračina ipo &+I}\

                    Potom slede:

                    2. Vučinić
                    3. Olić
                    4. Pandev
                    5. Jovetić
                    6. Eduardo
                    7. Ibišević
                    8. Petrić
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      E moj rossoner , i ti nekom kazes da nije objektivan ..

                      Vucinic, Petric, Olic , Jovetic , Pandev , svi bolji od Dzeke ...

                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        [quote author=Vladan link=topic=2830.msg164579#msg164579 date=1283687189]
                        Ja se ne slazem s tom tvojom nekakvom tezom $#^%RT
                        Vucinic je bolji,a Jovetic ce biti najbolji!
                        [/quote]

                        Realno. $#^%RT $#^%RT

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          [quote author=dallee link=topic=2830.msg164657#msg164657 date=1283696021]
                          E moj rossoner , i ti nekom kazes da nije objektivan ..

                          Vucinic, Petric, Olic , Jovetic , Pandev , svi bolji od Dzeke ...
                          [/quote] Jesu , i to ću da tvrdim sve dok oni budu bili bolji !
                          FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            Sta se ubjedjujete,svako ima svoj subjektivni ukus i procjenu, ja mislim da je Dennis Bergkamp najbolji igrac svih vremena i vi mozete pricati do sutra sta hocete,ja cu i dalje misliti isto. &amp;+I}\

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              Slovaci pobedili Ruse u gostima &amp;8@^J

                              Svaka im čast, nastavljaju fantastičnu seriju iz prethodnih kvalifikacija i SP. U ovim kvalifikacijama imaju maksimalnih 6 bodova.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                Ni najveci optimisti nisu ocekivali da ce Crna Gora posle dva kola imati dvije pobjede,odnosno 6 bodova.Pali su danas i Bugari.Disciplinovana igra prije svega,sjajni Bozovic na golu,Vucinic kapitenski,a izvanredan gol je dao Zverotic.
                                Sa ovakvom igrom moze se i do drugog mjesta!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X