Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i sesiri za grupe:

    1. sesir: Ukrajina, Poljska, Spanija, Holandija
    2. sesir: Nemacka, Engleska, Italija, Rusija
    3. sesir: Portugal, Hrvatska, Grcka, Svedska
    4. sesir: Danska, Francuska, Ceska, Irska

    Smem da se kladim da ce jedan od domacina izvuci grupu sa Rusijom, Grckom i Ceskom.
    sigpic

    Comment


    • UH, kad bi bila jedna grupica Holandija, Španija, Portugal i Francuska ..

      Comment


      • Steta za Crnu Goru, sta su sve omasili, pogadjali precke i na kraju prime gol.... Sta je tu je, bila je to velika sansa da se plasiraju, nisu uspeli velika steta.... Sto se tice Bosne, veoma neobicna utakmica, Portugal dosta bolji, dosta glup crveni karton koji je Lulic dobio, ne znam sta mu je to trebalo, bila bi druga prica, ovako na kraju katastrofa i velika steta za ovu ekipu...

        Bice ovo veoma zanimljiv Evropski sampionat, Nemacka glavni favorit, igraju najbolji fudbal u Evropi sada, Spanci ako odigraju kako treba, mada ne verujem ja u njih preterano, Francuzi ce da kiksnu, Englezi imaju dobru ekipu, bez Runija prve tri, ali mogu oni bez njega grupnu fazu pregurati,Holandjani imaju odlicnu ekipu i oni su medju glavnim konkurentima za osvajanje, a tu su i Italijani i Portugalci... Od ovih ostalih, mislim da Danska ima neverovatnu ekipu, predvodjenu mladim Eriksenem i daleko mogu dogurati...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ja bih u velike favorite svrstao i Italijane posle Nemaca i Spanaca, prosetali se nasom grupom, odigrali su netipicne kvalifikacije za njih i mogli bi se nadati na osnovu tih igara polufinalu.Holanadjani ce da kako tako odigraju prvu fazu i puci ce u cetvrtfinalu.Pricacu vise o dometima ostalih reprezentacija kada bude obavljen zreb.
          Jedino sto me malo raduje je to sto su Spanci gube na prijateljskim od jacih ekipa i ne verujem da ce osvojiti Euro 2012.Ono prethodno su ipak tek posle penala savladali Italijane koji su im bili najveca prepreka.

          @Nash:
          Poljska je u Grupi A, a Ukrajina u Grupi D.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Ja bih u velike favorite svrstao i Italijane posle Nemaca i Spanaca, prosetali se nasom grupom, odigrali su netipicne kvalifikacije za njih i mogli bi se nadati na osnovu tih igara polufinalu.Holanadjani ce da kako tako odigraju prvu fazu i puci ce u cetvrtfinalu.Pricacu vise o dometima ostalih reprezentacija kada bude obavljen zreb.
            Jedino sto me malo raduje je to sto su Spanci gube na prijateljskim od jacih ekipa i ne verujem da ce osvojiti Euro 2012.Ono prethodno su ipak tek posle penala savladali Italijane koji su im bili najveca prepreka.

            @Nash:
            Poljska je u Grupi A, a Ukrajina u Grupi D.
            Italijani su proslo EP poceli lose,ispali u 1/4 finalu,ali su bili najblizi da izbace Spance.
            Nepredvidivi su,a ja sam siguran da ce igrati najmanje polufinale.
            Od Engleza nista ne ocekujem,ako dodju do polufinala trebaju biti zadovoljni.
            sigpic

            Comment


            • Forza Italia! Super Mario najbolji igrac prvenstva i caaaaaao

              Comment


              • Portugal, Spanija, Engleska, Francuska, Njemacka, Italija, Holandija - mislim da ce neko od njih uzeti EP.

                Glavni favoriti bez ikakvih dilema su Njemacka i Spanija. Spanci imaju takav tim da Mata, Silva i Fabregas nemaju uvijek zagarantovano mjestu u startnih 11, sta dalje reci... S druge strane Njemci su Njemci, mlada reprezentacija sa dosta uspjeha, odlican trener, igraju sjajan fudbal a mentalitet je posebna prica, i iskreno bih volio da oni uzmu ovo prvenstvo.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • MVP brate, Nemci imaju dva Super Maria...

                  Ja bi voleo da Nemacka osvoji, jednostavno igraju najlepse i po meni su oni glavni favoriti, dok sa druge strane Spanija igra ocajno...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kad god nasa repka ne bi igrala,ja sam navijao za Nemce...tako ce biti i ovaj put

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      MVP brate, Nemci imaju dva Super Maria...

                      Ja bi voleo da Nemacka osvoji, jednostavno igraju najlepse i po meni su oni glavni favoriti, dok sa druge strane Spanija igra ocajno...
                      Nijedan od njih nije genije kao pravi Super Mario

                      Comment


                      • Ja cu navijati za Holandiju.
                        Kada je zreb?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Navijam za Nemacku naravno.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Ne mozemo nista pricati do zreba, koji je 2. decembra. Onda mogu neke analize i kalkulacije.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja cu navijati za Nemacku.
                              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                              Comment


                              • Idem na taktiku koju primenjujem od 2000 godine, prvo za Engleze pa dokle oni doguraju, pa za Italijane.
                                Znam i sam da ce Italijani dalje dogurati.

                                Comment

                                Working...
                                X