Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ekipa iz BiH, radi li Marjan prenos veceras na nekoj televiziji i gleda li ko? Mogu da ga zamislim samo, kralj najveci!

    Verovatno je bilo nesto ovako posle Misimovicevog penala:

    sigpic

    Comment


    • Dobro se drzala Bosna, odlicno.

      Comment


      • Sta je na kraju uradio Lulic, nisam video?

        Strasna lopta Mutinja!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Sta je na kraju uradio Lulic, nisam video?

          Strasna lopta Mutinja!
          Valjda prigovor
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Svemirski fudbal , 3-2 Ludo,ludo
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Jao ako BiH prodje, bice svasta ej

              Comment


              • 4-5 izglednih prilika propusteno do 80. minuta,od toga 2 100% prvo Damjanovic precku,potom Vucinic prebaca go sa 2 metra glavom!Onda totalna ofanziva i Jiracek je to kaznio,mislim da je to bio 1. i jedini sut Ceha u okvir gola.Propustena velika prilika,posebno je steta za 1. utakmicu kad je glupo primljen 2. go ali sto da se cini...
                Atmosfera nevjerovatna i posle primljenog gola cijeli stadion pjeva!

                Ajde Bosanci,uvalite jos jedan
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  E ekipa iz BiH, radi li Marjan prenos veceras na nekoj televiziji i gleda li ko? Mogu da ga zamislim samo, kralj najveci!

                  Verovatno je bilo nesto ovako posle Misimovicevog penala:

                  Ne verujem da on radi,tu su Zoran Suko,Igor Kristic ili Velid Spaho.
                  BHT ima daleko najbolje fudbalske komentatore na prostoru ex-Yu...sve ove sa RTS-a bih dao za jednog od njih.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovo vec Bosna nije zasluzila
                    sigpic

                    Comment


                    • A sta hoces reci Vladane...da je Bosna zasluzila da prodje dalje. Pa to bi bilo nepravda za fufbal.

                      Comment


                      • Mijajlovic radi na nekoj znj televiziji u BiH , gledao sam nedavno , da nije RTV Slon ili tako nesto i prenosi sportski pregled
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Dell Boy View Post
                          A sta hoces reci Vladane...da je Bosna zasluzila da prodje dalje. Pa to bi bilo nepravda za fufbal.
                          Ovakav rezultat sigurno nije zasluzila.Nisam gledao prvu utakmicu,a ni mnogo ove druge ali ono u pregledu sto sam vidio BiH je bila mnogo bolja u Zenici,danas je Portugal i to je jasno kao dan bio bolji ali ne znam sto je Lulic dobio crveni i da nije sigurno ne bi primili 6 golova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Portugal u svakom aspektu bolji i zasluzeno odlaze na EP. Mora se reci da je Ronaldo odigrao po meni odlicno, on i Coentrao su haos pravili po levoj strani. Bosna nije imala sansu, penal i gol iz ofsajda...Bila bi ipak nepravda da su otisli dalje, a Vladane, ruku na srce, Bosna nije bila bolja ni u prvoj tekmi, Portugal je imao vise i bolje sanse od njih. Barem po meni. Jednostavno je Portugal bolji, sta da se radi...

                            Mogao je Portugal dati jos golova, ali bilo bi previse...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Jeste portugal bio bolji ali daj, 6 golova
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ne zelim da me pogresno razumes. Ja sam navijao za Bosnu, ali cinjenica je da Portugalu nisu svirali dva penala a da su Bosni priznali drugi pogodak iz ofsajda. Nema tu puno price dalje je otisla bolja ekipa i to je to. A da je sudjenje bilo cudno i to je takodje tacno.

                                Comment

                                Working...
                                X