Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne utrči na teren.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Projektil Ronalda i steta sto je Bosna ovako rano primila gol. Ali kao sto sam rekao i remi ih vodi dalje, tako da ovdje nije nista gotovo.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ako Stark ovako nastavi suditi, Bosna bi mogla ostati sa igracem manje...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Igracki kvalitet Portugala je proradio kad je najvise trebalo. To bi bilo to sto se tice ovog dvomeca, svaka cast Bosni na igrama u kvalifikacijama i vec su trebali da odu umesto Francuza ali to je to.
          sigpic

          Comment


          • Kazem ja hendikep kec, nema emocija na kladzi.

            Comment


            • Tako je bre ima nade
              btw eno Dzoa mućka kolu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Igracki kvalitet Portugala je proradio kad je najvise trebalo. To bi bilo to sto se tice ovog dvomeca, svaka cast Bosni na igrama u kvalifikacijama i vec su trebali da odu umesto Francuza ali to je to.
                A mozda sam ja poranio.

                Voleo bih da jesam, ne volim ove reprezentacije ciganske i gotivim dosta igraca iz BiH(sve zbog Marjana legende i Bundesa na SK ). Svakako bih vise voleo da Bosna prodje.

                @MVP, buraz nema kod tebe emocija nigde, nije samo kladza u pitanju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  A mozda sam ja poranio.

                  Voleo bih da jesam, ne volim ove reprezentacije ciganske i gotivim dosta igraca iz BiH(sve zbog Marjana legende i Bundesa na SK ). Svakako bih vise voleo da Bosna prodje.

                  @MVP, buraz nema kod tebe emocija nigde, nije samo kladza u pitanju.
                  Joj sto si lupio sunce ti

                  Comment


                  • Zakuva se u Portugalu...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Generalno je Portugal dosta bolji bio, Bosna na kraju dobi penal i gol. Mogao je Portugal ovo vec resiti, moglo bi da im se obije o glavu. Kakvi projektili Ronalda i Nania, svaka cast za golove.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ja sam seljak , uvek se navijacki kladim xD ... Pa prvo poluvreme vrlo solidno , Ronaldov projetkil za 1-0 , Naniev za 2-0 , Miske rutinski za 2-1...
                        E sada , ja sam primetio dosta greski Starka , prvih 20 minuta je sudio za Portugal drugih 25 za BiH , smesno do zla Boga ...
                        Prvo , svaki korner koji je Portugal izveo , izvodjac je loptu drzao van kruga za izvodjenje , niko nista ... Onda onaj korner sto Bosni nije sviran cist k'o suza , prvih 20 minuta dosta ostetio BiH , dao i Spahicu zuti ... E sada penal za Portugal koji je trebao biti , Zahirovic je isao na loptu ali Postiga se izmakao i preletio preko njega , moglo se svirati i to bi ucinilo 90 posto sudija ali Stark je tada krenuo za BiH malo gurati i nije svirao + dao zuti Postigi. Penal cist kao suza , svaka cast onome ko je vidio i svidja mi se odluka Susica da prebaci Lulica levo , Coentrao je dosta dosta nesiguran , imao je par greski + ruka , mislim da ga treba Bento izvaditi ...

                        E sada , cim sam video taktiku dosta je to lose izgledalo od Susica , igra sa 3 ofanzivna vezna , znaci ta 3 + Dzeko nikako nece biti u Bosninom sesnaestercu ili bar u 80 posto slucaja i automatski igra sa 7 igraca u polju a Portugal sa 8-9 jer stoperi ne idu osim na prekidima , ako se vec planirao braniti trebao je 3 povuci nazad a 2 isturiti po krilima i Dzeku ... Sada ako sme neka tera Rahimica napolje neka ubaci Ibisevica , Rahimic je kiksara dobice crveni kao dobar dan ako ne izadje i ubaciti Maletica umesto nekoga , mozda umesto beka a Lulica na beka pa da se to dodatno pojaca , po mom misljenju da Papac izadje ... Bice rotacija , jos ako BiH izjednaci na 2-2 bice zanimljivo...

                        Uglavnom najcudnije sudjenje koje sam video u zadnje vreme
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Bas su nas ubili u prvom...strasan pritisak vrse...valjda ce malo ofaliti sto se snage tice...rezultat je fenomenalan u odnosu na igru koja je vidjena...ima nade jos

                          Comment


                          • Miko prijavi se za selektora Srbije čovek sa takvim znanjem i razumevanjem u fudbal nebi trebao da propada na ovom forumu potpisaćemo peticiju ako treba ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Miko prijavi se za selektora Srbije čovek sa takvim znanjem i razumevanjem u fudbal nebi trebao da propada na ovom forumu potpisaćemo peticiju ako treba ...
                              Generalno bih vodio bolje reprezentaciju i od Curcica i od Petrovica zajedno Oni su nas zajedno i odveli u propast
                              Nema kod mene kalkuliranja , ili napadas ili igras bunker
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Tako je Miko najjači si .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X