Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braco, je l' dobijamo Portugalce veceras?



    Idem sad da brebnem 1000 dinara na Bosnu i da gledam kako mi Dzeko donosi 100 evra sa pola snage...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Braco, je l' dobijamo Portugalce veceras?



      Idem sad da brebnem 1000 dinara na Bosnu i da gledam kako mi Dzeko donosi 100 evra sa pola snage...
      Ja hendikep keca bez da mislim.

      Comment


      • Bosna i sa bilo kakvim remijem odlazi, dok Portugalci moraju pobjediti.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ja hendikep keca bez da mislim.

          Ma kakvi to, kad im Dzeko stavi 3 komada, moci ce samo da jaucu.
          Mora pasti osveta za proslu godinu, ima Kristina da place nasred terena. Samo jos da skontam da li cu prolaz ili cistu dvojku.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ma kakvi to, kad im Dzeko stavi 3 komada, moci ce samo da jaucu.
            Mora pasti osveta za proslu godinu, ima Kristina da place nasred terena. Samo jos da skontam da li cu prolaz ili cistu dvojku.
            Zajebi to trebaju mi pare

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ma kakvi to, kad im Dzeko stavi 3 komada, moci ce samo da jaucu.
              Mora pasti osveta za proslu godinu, ima Kristina da place nasred terena. Samo jos da skontam da li cu prolaz ili cistu dvojku.
              Zasto ovo svi govorite

              Fanovi neka se vesele ...

              Dzeko uno Portugalija , due komada
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Bar cu veceras vidjeti dobru utakmicu. I vidjecu kako se bori za dres zemlje za koju nastupas a ne kao neki...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ja nikako ne mogu zamisliti da mi večeras prođemo i to iz razloga šta bi poslije utakmice bilo. Ako prođemo vijesti iz BiH koje budu dolazile će biti tipa 100 ljudi umrlo od infarkta. Stvarno mi je ovo sve nestvarno, ali ipak imamo neke šanse. Najbolje je je rekao Meho Kodro Portugal nema igru bez lopte. Znači bitno je dvije najveće igračine u Portugalu zaustaviti i većina posla je riješena. Nadam se dosta boljoj igri Misimovića, Medunjanina i Pjanića jer naša veza je ključ uspjeha.

                  I hvala na podršci od navijača reprezentacije Srbije .
                  Last edited by danijelkr; 15-11-11, 16:56.

                  Comment


                  • Slusajte , ovde postoje dve teorije igre i dve sanse , uglavnom Bosnine su rizik i srecna sigurica

                    1) Rizik

                    Rizik bi bio da se krene sa formacijom 4-1-2-1-2 tj popularnije 4-4-2 diamond , da izadje sa Dzekom i Ibisevicem , da igraju mec kao zadnjih 20 minuta protiv Portugala , sa takvom taktiku garantujem da bi Bosna imala sanse da da gol pa mozda i dva ali sigurno da bi i Portugal imao itekako dosta dosta sansi , ali po meni ovde je sansa veca ipak.

                    2) Srecna Sigurica

                    Zatvorena taktika sa 4-2-3-1 bi mozda bila resenje ako planiraju ici na 0-0 a pokusavati sa kontrom dati gol i ako nekim ludim slucajem povedu 0-1 da se totalno zatvore sa taktikom 4-3-2-1 i naprave bunker , svi iza lopte i da se drze do kraja meca i prodju.
                    U svakom slucaju na Susicu je da odluci
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Bosna i sa bilo kakvim remijem odlazi, dok Portugalci moraju pobjediti.
                      I da je 0:0 prolazi BiH?

                      Comment


                      • Hehehe ... Ja se nadam da će biti 1:1 ...

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          I da je 0:0 prolazi BiH?
                          Pa podrazumijeva se na svaki remi sa golovima, to znas i sam.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • I ja sam uz Bosnu,ali ako Portugal pobjedi,neka pobjedi posteno,ne da se ona balerina saplete o svoje noge i sviraju penal,a to ce i biti bojim se,i onda jebo fer play i fudbal i fifu i uefu,Francuzima je pomagano u dva zadnja ciklusa(Irci i penal na silu protiv Bosne).
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              I ja sam uz Bosnu,ali ako Portugal pobjedi,neka pobjedi posteno,ne da se ona balerina saplete o svoje noge i sviraju penal,a to ce i biti bojim se,i onda jebo fer play i fudbal i fifu i uefu,Francuzima je pomagano u dva zadnja ciklusa(Irci i penal na silu protiv Bosne).
                              Nema brate Nani jos taj uticaj kod sudija.

                              Bosna samo da ne primi gol u prvih 20. minuta i imaju dobre sanse....Kod kuce su umalo na pocetku primili gol, a primili bi ga da lopta nije odskocila ispred Ronalda. Moraju od pocetka da paze...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Jeste culi da je lik uzeo onaj kako se vec zove dio od trave sto ga je Ronaldo bacio kad ga je uzeo i prodao za 4000 eura
                                Dzekos bosanceros , napravice lom , za sve Portugalce on je pravi nervni slom
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X