Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoo bre Crnogorci,pa gde ovaj primiste...
    Pih...tesko ce biti u revansu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Moglo je bolje generalno,posebno BIH,ali dobro,sta je tu je.Bice sve to otvoreno u revansima,jedino su Hrvati mirni,mada ne bi se ni oni smeli opustati.

      Evo CG upravo prima gol,i plasim se da je ovo prevelik zalogaj za revans.Naravno,nece Crnogorci odustati,kad su uspeli 2 gola da daju Englezima,mogu i Cesima,ali ovaj gol im nikako nije trebao.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Bosna se realno zajebala sama. Po meni su im sanse da prođu minimalne, em ce teren biti na vrhunskom nivou, za razliku od ovog, a i prednost domaceg terena ce biti velika prednost za Portugala. Znamo svi da se protiv takvih zemalja tesko moze provuci a da te sudija ne zakine, kao sto je to bio slucaj sa Francuskom. Ne kazem da Bosna nema sanse, ali su po meni minimalne, i moram priznati da su odigrali dosta slabije nego sto sam ja ocekivao.
        Last edited by D-Wade; 11-11-11, 21:13.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Los teren u Zenici bas..ali onaj Ibisevic sta je izmasio ,jaooo...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • E da,teren je posebna prica.Da teren nije bio ovakav,verovatno bi Vedad zabio barem jedan gol iz one dve sanse.Mislim da je greska sto je izabrano Bilino Polje,ali ok,sta da se radi.U revansu na sve ili nista.Ja se plasim sudjenja vise nego Portugalaca.Oni su bez Ronalda jedna sasvim prosecna ekipa slobodno mogu reci.Imaju zvucna imena,ali uopste ne igraju nista posebno.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Najbitnije je da nismo primili gol,ne treba zaboraviti da smo igrali sa samo 1 klasicnim odbrambenim igrace,pritisak je sad na njima,nek se oni malo brinu o tome da li ce primiti gol kuci ;)
              3 stative prosli put u portugalu,sad 2 100% sanse...morat ce ga jednom primiti ja sam zadovoljan
              Portugal mi je los skroz,pa oni nisu u stanju bili probiti kako treba po bokovima danas,Nani se nije vidio,nema tu nikakvog sistema igre

              Comment


              • Maletic i Ibisevic obavezno u prvu.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Sta promasi Ibisevic. Prepao se covjek...
                  I ja sam primetio da su na poluvremenu iskljucili , ali bilo je i na ARENA 1 i na ARENA 3

                  BiH - Portugal - 0:0

                  Dva poluvremena , dve razlicite slike , dva razlicita tima... Tako je izgledao ovaj mec. Prvo poluvreme dominacija Portugala , jednostavno BiH golu Portugala nije prisla , imao je Portugal par sansi, izdvajam Ronaldovu koju je odbranio Begovice nesto oko 10 minute. Do kraja prvog dela , Portugal imao pritisak ali BiH znalacki se sacuvalo i jednim mrtvim i losim fudbalom se otislo na poluvreme. Drugo poluvreme , druga slika, BiH od prve minute napada ,igra ofanzivno i tu Portugal staje , tu Portugal vise ne stvara sanse kao u prvom delu , BiH ima dominaciju , napada , Dzeko prvi pokusava sa 40-ak metara ali pored gola. Portugal je imao 2-3 solidne sanse , kasnije i ona Ronaldova koju sam ja video u golu ali Maletic izblokirao. Ulaskom Ibisevica i Maletica dosta se igra promenila , za razliku od Zahirovica , Maletic je igrao skroz ofanzivnije , ulazio napred i stvarao sanse , bez Medunjanina zadnjeg veznog , Ibisevic ulazi i prelazi se na formaciju 4-1-3-2 sto je bilo i dobitak. Ibisevic imao 2 sanse od koje je jednu morao ali znaci morao iskoristiti , na zalost svih BiH navijaca nije i ostalo je 0-0.
                  Ako nista BiH je videla da mora ofanzivno igrati , ako se Susic povuce u Portugalu i igra celi mec kao prvo poluvreme ovde , Bosna ce ili odigrati 0-0 ili primiti gol , resenje je definitivno da krene sa 4-1-3-2 formacijom , mozda cak i istim ovakvim timom kao u nastavku , Begovic-Maletic-Jahic-Spahic-Salihovic-Rahimic-Pjanic-Misimovic-Lulic-Ibisevic-Dzeko i to bi trebao biti tim koji bi bio u stanju dati gol i maximalno 2 primiti , nadati se da ce biti jedan ili niti jedan , ali imam osecaj da ce Susic da se povuce 60-ak minuta i ako bude 0-0 da nastavi tako a ako prime gol onda da udari punu ofanzivu i pokusa proci. U svakom slucaju solidno solidno , nisu izgubili , imaju sanse
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Maletic i Ibisevic obavezno u prvu.
                    Da, da oni su digli nivo igre i Bosna je igrala dosta brze. Trebaju samo hrabro tamo i dati 120% sebe. Rani pogodak Bosne sve bi drasticno promjenio.
                    A rekao si da se Hrvati ne trebaju opustati, slazem se. Mislim da nece, jer su svjesni sta imaju u svojim rukama, a veceras su odigrali stvarno odlicno, evo bas sam sada gledao highlights-e...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Turci su kao Nemci,ginu do samog kraja,zato kazem da se ipak Hrvati ne bi smeli opustati...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Turci su kao Nemci,ginu do samog kraja,zato kazem da se ipak Hrvati ne bi smeli opustati...
                        Njemci su Njemci, niko se ne poredi sa njima.

                        Jedino ako ih uhvati euforija pa se bas bas opuste, ali ne vjerujem...
                        Najzanimljivija tekma ce biti Portugal - BiH.

                        Irci vode 4:0, Estonija 2 crvena. Dakle, Irci odose na EP.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Nisam iznenadjen onakvom partijom BIH,protiv Albanije smo se mucili na onoj oranici u Zenici,pa smo na jedvite jade dobili Bjeloruse koje smo pregazili u Bjelorusiji,tako da nije mi iznenadjenje sto protiv Portugala ovako odigrali.
                          Opet imali smo sanse kao i Portugal,teren nam je 15 puta vise odmogao nego obratno,sta se tu moze reci,vecina je htjeli da se igra na njivi,pa neka su vidjeli jos jednom da to ni na sta ne lici.

                          U revansu imamo realne sanse,Portugalci ce moci igrati svoju igru isto kao i mi,kada odemo na pravi stadion pokazemo svoj kvalitet tako da ocekujem da 3 puta bolje odigramo,i nisam bio veliki optimista pred ovaj mec ali me Portugalci nisu impresionirali kada smo katastrofalno igrali.

                          Samo cu reci Asmir Begovic

                          Comment


                          • Teren je izborio 0:0, ko na livadi da igraju, stvarno katastrofa.... Losa igra Bosne, Portugalci mnogo opasniji, i ovo ce mnogo teze biti na boljem terenu u Portugalu...
                            Crnogorci opet defanzivno pristupili protiv Ceha, losa taktika Brnovica, ni Cesi nisu bili nista bolji, prvi gol ok, a ovaj drugi nesrecan... Crna Gora mora svim silama u Podgorici, mora to mnogo bolje i ofanzivnije... Hrvati odose na EP, stvarno su odlicno odigrali, ali Turska je bila ocajna... Sa takvim trenerom na klupim, stvarno mi nije jasno kako su doziveli debakl... Sve cestitke Hrvatskoj... Irska dobila u Estoniji 4:0, dominacija na delu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Djetici moraju sada na sve ili nista.Znaci,maksimalna ofanziva.

                              Ne krivim Brnovica,sasvim je normalno bilo da se ovde ne zalecu...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Ocajna igra tokom veceg dijela utakmice.Jedino je bilo dobro 10 minuta na pocetku drugog,tu su vezali par odlicnih akcija i tu su propustene dvije odlicne sanse.Ceh je izvukao strasan sut Vukcevica,potom Damjanovic nije dobro zahvatio loptu.
                                Pilarz je dao strasan gol,gadjao drugi ugao i skinuo paucinu,tu nije bilo spasa.Zakasnio je Pavicevic da ga isprati i ovaj je to kaznio.Ok je 1-0 posebno sto Cesima nesto kasnije nije dosudjen penal i crveni za Pekovica,ali u zadnjem minutu primiti takav gol,pustiti covjeka na 7 metara samog,prije toga napraviti prekrsaj bez ikakve potrebe i dozvoliti im da stvore jos jednu situaciju su teski kiksevi,tu se gube ovakvi dvomeci.Od primljenog gola totalna pogubljenost,pad koncentracije!1-0 je jedno 2-0 je kraj bojim se,tu treba da se dobije sa 3 gola razlike ili da se ide na produzetke,svaki go koji daju bice kraj.Steta jer su Cesi nista posebno,imaju tog majstora koji je i danas plesao,naravno Rosickog ali sve ostalo nista psoebno.Dobar je ovaj mali Hajleov sin pretpostavljam.Hajle je veliki dugoprugas,jedan od najvecih u istoriji i sigurno je posjetio mnoge zemlje,a vjerujem i trcao na nekom mitingu u Ceskoj i ovaj mali odlicno trci po desnoj sttrani,pravio je probleme.
                                Brnovic obecava pakao u Podgorici,mnogo bolju igru,vidjecemo.Tesko je ovo stici ali treba da boriti,nema sta da se izgubi.Mada bez Jovanovica,normalno Basa ima povredu pa nece ni u revansu igrati vjerovatno,tesko,tesko

                                Hrvati i Irci su prosli,Bosanci i dalje imaju dobru sansu,vazno je da nisu primili go!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X