Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    I u CG i u SRB mu je "samo" jedan igrac prepreka. Jovanovic i Kolarov. Kod nas Karleusa i Obradovic nisu igrali fudbal vec neko vreme.

    Normalno da nije lako coveku da se odluci za koga ce da igra. Srce kaze Srbija,glava verovatno kaze CG. Nije on neka igracina da bi se oko njega dizala prasina.
    Sto bi mu ovaj bio prepreka kad je u skoro svim segmentima igre bolji?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Poenta je sto se on juce odlucio i onda su ga tako pljuvali da je to strasno,a tek mogu da zamislim pritiske iz kluba,moralisanja,nepratiotizam i sl...
      Partizan je poznat sto brani svojim igracima da igraju za razne reprezentacije. Jebe se njima za koga ce da igra.

      @Nash,slazem se sa tobom. Ali nismo ti i ja treneri

      Comment


      • Ljubasu citao si komentare juce po portalima povodom njegove odluke?Ako jesi sve ti je jasno ;)

        Sto se tice Jovanovica on ce uvijek imati prednost ako se ovaj odluci za CG,a njemu bi svakako pametnije bilo ukoliko zeli neku reprezentativnu karijeru
        sigpic

        Comment


        • Nisam Vlatko,jer ne citam portale

          Jbg,znam da moj klub nikad nije imao problema sa reprezentacijama. Ne vidim zasto bi bio problem sada. Ne zelim da verujem u te stvari.

          Comment


          • Volkov je jaci igrac od Jovanovica puno jaci. To sto ce svi sad biti pametni zbog cega nece da igra to je druga stvar, ja iskreno pojma nemam ako je okoreli zvezdas pa igra za nas onda mu sigurno ne bi bio problem bar sa te strane da igra za Zetu.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Nisam Vlatko,jer ne citam portale

              Jbg,znam da moj klub nikad nije imao problema sa reprezentacijama. Ne vidim zasto bi bio problem sada. Ne zelim da verujem u te stvari.
              Bolje da i ja nisam,ali ono sto se pisalo po portalima i forumima je katastrofa.Da ti ne pricam da su ovamo neki bili spremni da ne navijaju za CG i da su zeljeli da se ispadne od Ceske zato sto je Volkov sad tu,eto koliko to daleko ide.Ne znam sto se desava sa ljudima,ali me ne bi iznenadilo ako je i klub reagovao.Sjeti se Ana i sta mu je Perudja uradila zbog onog gola Italijanima,mada je to daleko od ove situacije
              Last edited by Vladan; 27-10-11, 23:28.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Bolje da i ja nisam,ali ono sto se pisalo po portalima i forumima je katastrofa.Da ti ne pricam da su ovamo neki bili spremni da ne navijaju za CG i da su zeljeli da se ispadne od Ceske,eto koliko to daleko ide.Ne znam sto se desava sa ljudima,ali me ne bi iznenadilo ako je i klub reagovao.Sjeti se Ana i sta mu je Perudja uradila zbog onog gola Italijanima,mada je to daleko od ove situacije
                Vladane , Crnogorci i Srbi , bar jedan dio se ne voli , zasto , kako , ne znam ? Ove godine kada sam bio u Herceg Novom cuo sam da kada su Rafa i Nole igrali u finalu Wimbledona i kada je Nole dobio , polomljen je jedan lokal na plazi , jer su svi bili nezadovoljni , uglavnom su navijali za Nadala a do pre 5 godina smo bili jedna drzava ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Bolje da i ja nisam,ali ono sto se pisalo po portalima i forumima je katastrofa.Da ti ne pricam da su ovamo neki bili spremni da ne navijaju za CG i da su zeljeli da se ispadne od Ceske,eto koliko to daleko ide.Ne znam sto se desava sa ljudima,ali me ne bi iznenadilo ako je i klub reagovao.Sjeti se Ana i sta mu je Perudja uradila zbog onog gola Italijanima,mada je to daleko od ove situacije
                  Bolje ti je da ne citas postove takvih malogradjana. Opet kazem,nije to dovoljno dobar igrac da bi se oko njega dizala prasina. Jadan covek,mogu da zamislim kako ga cede,razvlace i smaraju. Ja bih voleo da igra za CG,ako vec kod nas (kako mrzim sto pisem ovo "nas") nema mesta.
                  Last edited by Ljuba90; 29-10-11, 12:33.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Sto bi mu ovaj bio prepreka kad je u skoro svim segmentima igre bolji?
                    Stivi, samo za tebe. jos jednom. Ovi momci pomno prate fudbal, Partizan se naveliko gleda, a vidji im misljenje... A sigurno su vise puta od tebe gledali Milana Jovanovica.
                    Post koji objasnjava status Volkova u CG ekipi

                    A Volkov nije rekao, razmisljao da ce da igra za CG. DAO JE RIJEC. I kad je to uradio, znale su obje strane (Volkov i CG) da ce u novembru dobiti poziv da nastupi za Srbiju. Za CG ne bi dobio tad, vec u narednoj akciji. A opet je dao rijec. Sad, ili je on jedno veliko ....., ili je stvarno pretrpio nevidjeno sikaniranje. Ipak sad treba uzdrmani FSS da pokaze svoju velicinu... Sto kaze Brna, nismo im htjeli otet igraca koji im je u ozbiljnim planovima.

                    ps. Miko, malo manje pricaj te tvoje dozivljaje, da te fino zamoli. Ako je neko nedje slomio casu, jer je pao na tiketu, ne motra da znaci da je to lomljenje lokala. Mozda ti imas veoma nizak prag tolerancije na frku, ali vremenom ces biti sve hrabriji. Mozda mognes istrpljeti i dvije slomljene case.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Bolje ti je da ne citas postove takvih malogradjana. Opet kazem,nije to dovoljno dobar igrac da bi se oko njega dizala prasina. Jadan covek,mogu da zamislim kako ga cede,razvlace i smaraju. Ja bi voleo da igra za CG,ako vec kod nas (kako mrzim sto pisem ovo "nas") nema mesta.
                      Ljuba je sve rekao.Je*eni malogradjani.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Vladane , Crnogorci i Srbi , bar jedan dio se ne voli , zasto , kako , ne znam ? Ove godine kada sam bio u Herceg Novom cuo sam da kada su Rafa i Nole igrali u finalu Wimbledona i kada je Nole dobio , polomljen je jedan lokal na plazi , jer su svi bili nezadovoljni , uglavnom su navijali za Nadala a do pre 5 godina smo bili jedna drzava ;)
                        ma sta ti to izmisljas i lazes odje? kako te nije sramota bre da tako nesto napises!alo pa ti postojis samo da bi provocirao,takve gnusne lazi ne pisu ni najveci lazovi!kakve uzase ti pises,daj bre,ovaj lik je nemoguc,da li iko odje primjecuje da se on na forumu nalazi samo radi provociranja!?


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Konacno jedna izjava vredna respekta. Naravno, ovo do sad je uspeh iskljucivo crnogorske reprezentacije, kao sto ce i eventualni plasman na EP biti. Ali, ne treba zaboraviti da je vecina igraca nasla afirmaciju u Srbiji.

                          Sve najbolje protiv Ceha.

                          http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...rpskog-fudbala

                          Comment


                          • Recite mi odmah gde cu moci da gledam BIH?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Ako imas BHT onda tu mozes gledati
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Recite mi odmah gde cu moci da gledam BIH?
                                Bice streamova.

                                Comment

                                Working...
                                X