Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Opa... Pa oni su ga tamo izbrusili. Momak je stvarno dobar i jedino pravo Pojacanje Partizana, u poslednje dvije godine.
    Savic, Medo, Tejgo, Stojkovic... Imali smo dobrih pojacanja...

    Comment


    • Savic je bio kaparisan ranije, a i dje ce no u Partizan. Medo je dobar, ali je Volkov bolji igrac. Tejgo pozajmica. Volkov je ipak pronadjen nedje i doveden. bio je potreban kakav-takav skauting. Kao skauting za sva ostala pojacanja, koja boba nisu valjala. Ili vracanje "staraca"

      Comment


      • Originally posted by Fedex ba View Post
        Ja ne znam sta ce nam on.Imamo Jovanovica po lijevoj strani,odbranu isto odlicnu.Basa i Dzudovic pozadi,daleko su obojica bolji od njega,Jovanovic je isto mnogo bolji igrac od Volkova.Umjesto Savica nema sanse da igrA.Mogao bi rezerva da bude,ali ja ne bih volio da ga vidim u nasem dresu.Tu su igraci naseg porijekla i drzavljanstva da igraju za nas,a ne neki Bugari da nam igraju u reprezentaciji.
        Ja sam se malo za.ebao pa sam Volkova zamijenio sa Ivanovim.On je,mislim, Bugarin.
        A Volkov je dobar igrac,mozda i najbolji igrac Partizana,ali ja opet ne bih volio da ga vidim u sastavu protiv Ceske.Ipak ono sto Jovanovic radi na terenu,gine za svaku loptu,trci kao lud,daje 110% na svakoj utakmici,ne treba ocekivati da ce to isto da radi Srbin u dresu Crne Gore.Dobro bi pojacanje bio Volkov,ali ja ipak vise cijenim Milana Jovanovica i volio bih da je on za vrijeme njegove cijele karijere nas lijevi bek.

        Comment


        • Originally posted by Fedex ba View Post
          Ja sam se malo za.ebao pa sam Volkova zamijenio sa Ivanovim.On je,mislim, Bugarin.
          A Volkov je dobar igrac,mozda i najbolji igrac Partizana,ali ja opet ne bih volio da ga vidim u sastavu protiv Ceske.Ipak ono sto Jovanovic radi na terenu,gine za svaku loptu,trci kao lud,daje 110% na svakoj utakmici,ne treba ocekivati da ce to isto da radi Srbin u dresu Crne Gore.Dobro bi pojacanje bio Volkov,ali ja ipak vise cijenim Milana Jovanovica i volio bih da je on za vrijeme njegove cijele karijere nas lijevi bek.
          Necu da pokrenem politicku lavinu postova ali moram da kazem da je ovo vrlo neumesna konstatacija. Pa nije to Brazilac ili Kolumbijac ili ko zna koji stranac pa da ne razume nista, Srbin ce savrseno razumeti, publiku, atmosferu, ocekivanja, borbu te ce i reagovati kako treba.

          Comment


          • Ja nemam opcije ni za smajlije ni za video ni za slike , nzm sto mi je to nestalo ovde pa cu samo link , jbt zaledih se od pesme , drzim fige BiH da ode na EURO

            http://www.youtube.com/watch?v=eFwxZ...feature=fvwrel

            Igraj Bosno , ale ale ale

            A mi da se nadamo da cemo na SP 2014 sa nekim normalnijim trenerom po mogucnosti Saletom Stanojevicem
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Volkov inace kaze da mu godi interesovanje Brnovica ali jos nije doslo do zvanicnih razgovora pa ne moze nista vise da kaze.Posto ga niko nije zvao iz FSSa vjerujem da bi prihvatio da igra,jos kad znamo kakva je konkurencija na mjestu lijevog beka u Srbiji.On bi svakako bio odlicno pojacanje sto se mene tice,a ovo da ne bi davao 100% mi je nosens
              sigpic

              Comment


              • Volkov prihvatio da igra za CG!

                Obavili smo nekoliko razgovora, poslednjem su prisustvovali predsednik FSCG Dejan Savićević i saradnik u stručnom štabu Savo Milošević, nakon čega je Volkov odlučio da prihvati naš poziv i zaigra za reprezentaciju Crne Gore

                Njegova odluka je definitivna i neće se promeniti ni u slučaju da dobije poziv da zaigra za reprezentaciju Srbije. Dogovor je postignut na obostrano zadovoljstvo i smatramo da smo dobili kvalitetnog igrača za naredni period", rekao je selektor Branko Brnović.
                sigpic

                Comment


                • Е јебига ...

                  Нек му је са срећом.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Taman kada je trebao da dobije sansu, on prihvatio poziv za Crnu Goru.
                    Taman sam ga zamisljao kao solidnu alternativu za Kolarova, a sada se pitam ko ce da bude rezerva na toj poziciji kada i Tosic i Obradovic ne igraju, a Lomica niko da se seti.

                    Comment


                    • Pametan je izbor napravio , ima sansu da igra EP , tamo ce biti starter , kod nas bi grijao klupu , dobijao bi sanse jedino kad Kolarov ne bude spreman , znaci jedino bi protiv timova poput Farana mogao igrati i to prijateljsku
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Volkov se, kako nezvanično saznajemo, našao u izuzetno neugodnoj situaciji, jer bi mu prihvatanjem poziva da igra za reprezentaciju Crne Gore bila ugrožena i pozicija u Partizanu.
                        Sjajni Partizan,jos jednom je taj klub pokazao svu svoju velicinu!Naravno dobice poziv za prvu sledecu utakmicu,odigrace jednu i to bi bilo to,samo da ne igra za CG!

                        http://www.vijesti.me/sport/vladimir...e-clanak-44289
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sjajni Partizan,jos jednom je taj klub pokazao svu svoju velicinu!Naravno dobice poziv za prvu sledecu utakmicu,odigrace jednu i to bi bilo to,samo da ne igra za CG!

                          http://www.vijesti.me/sport/vladimir...e-clanak-44289
                          Ako u vijestima pise,onda u to moramo verovati.

                          Comment


                          • Ja nesto vjerujem,vjerujem da se politika umijesala kao i svaki put.Nebitno neko ko ni sam ne zna sto ce ne treba ni da igra za CG,svakako ne bi ni bio starter.Ali je jasno da u Srbiji nema sta da tarzi i da i ako bude dobijao sansu(u sta sumnjam) to ce biti na kasicici
                            sigpic

                            Comment


                            • I u CG i u SRB mu je "samo" jedan igrac prepreka. Jovanovic i Kolarov. Kod nas Karleusa i Obradovic nisu igrali fudbal vec neko vreme.

                              Normalno da nije lako coveku da se odluci za koga ce da igra. Srce kaze Srbija,glava verovatno kaze CG. Nije on neka igracina da bi se oko njega dizala prasina.

                              Comment


                              • Poenta je sto se on juce odlucio i onda su ga tako pljuvali da je to strasno,a tek mogu da zamislim pritiske iz kluba,moralisanja,nepratiotizam i sl...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X