Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Stivi, Stivi, Stivi... Da li si gledao tog Jovanovica? To ti je jedan od onih mnogo dobrih igraca, a jos lijevi bek, koji valjda zbog nedostatka kvalitetnog menadzera, srece, discipline, nesrecnih povreda, ..., ne znam vec cega, ne igra danas u Premijer ligi, gdje mu je i mjesto. On je polivalentan defanzivac, koji podjednako dobro igra i stopera, i beka. Kada smo igrali prvu, istorijsku utakmicu, jedan moj drugar, a nekad je stvarno fantasticno pikao loptu, mnogo inteligentan momak i student medicine, je bas tog Jovanovica izdvojio kao igraca koji ima to "nesto". Vjerovatno niko drugi na stadionu nije primijetio kakvog smo beka otkrili. On bukvalno hapsi na toj lijevoj strani. Bezkompromisan je i cesto ide glavom u zid. Imamo i takvog desnog beka, Pavicevica. I oni su najzasluzniji za ona cetiri meca bez primljenog gola. Pritom momak ima i sutinu, centarsut, dosta je brz...

    A Volkov, po pravilima, mora imati neko porijeklo iz CG, da bi mogao da igra. Moze on dobiti drzavljanstvo, ali s obzirom da nikad nije igrao u CG ligi... E sad, ne znam da li i dalje vaze neke olaksice, jer smo nekad bili zajedno. Neposredno nakon razlaza nije bilo nikakvih problema da se "vrbuju" igraci, pa ne znam da li je i dalje taj kljuc na snazi.
    Volkov igra i beka i krilo, ima pas, centarsut, prodor, skok, kompletan igrac je covek. Sa njim ti klasicno levo krilo ne treba i dovoljno je inside krilo. Tog Jovanovica sam gledao pa mi nemoj prodavati price, Volkov je bolji igrac.

    Dosta svi sa tom pricom oko nacionalnosti, kojoj nije mesto ovde, za to imate druge forume.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Farfan View Post
      Govorim samo o fudbalu, nastavak diskusije bi nas odveo u političke teme, tako da je bolje da ostane na ovome.
      Di Stefano je valjda igrao za Dvije reprezentacije. Koji ono fudbaler za tri? ... poenta je da nije politika ako se prica o sportistima, njohovom vrbovanju, igri za razne zemlje... Ili ce me mozda opomenuti jer sam rekao ovo za Di Stefana?

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Volkov je Srbin koji je institucija za tog Jovanovica i bio bi to pravi potez saveza.
        Tog? Pricas kao da ne znas ko je Jovanovic,kao da ga nisi gledao.
        Po meni,bilo bi dobro da Volkov zaigra za nas,ali i nema potrebe,jer imam veoma visoko misljenje o "tom" Jovanovicu, kojeg bi ja izdvojio u najbolje pojedince Crne Gore. Pogledaj malo koliko se taj momak trudi,i odradjuje veoma dobar posao(za razliku od nekih vasih igraca,npr Pantelica,koji se samo trudi,bez rezultata).
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Tog? Pricas kao da ne znas ko je Jovanovic,kao da ga nisi gledao.
          Po meni,bilo bi dobro da Volkov zaigra za nas,ali i nema potrebe,jer imam veoma visoko misljenje o "tom" Jovanovicu, kojeg bi ja izdvojio u najbolje pojedince Crne Gore. Pogledaj malo koliko se taj momak trudi,i odradjuje veoma dobar posao(za razliku od nekih vasih igraca,npr Pantelica,koji se samo trudi,bez rezultata).
          Gledao sam ga, igra dobro ali je ovaj prosto kompletniji igrac i da zaigra za vas, to bi svakako bio upgrade.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Gledao sam ga, igra dobro ali je ovaj prosto kompletniji igrac i da zaigra za vas, to bi svakako bio upgrade.
            Pa da, bio bi, ali nista nam ne hvali ni sada sto se tice te pozicije, tj nije bilo nikakvih problema do sada ;)
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Volkov igra i beka i krilo, ima pas, centarsut, prodor, skok, kompletan igrac je covek. Sa njim ti klasicno levo krilo ne treba i dovoljno je inside krilo. Tog Jovanovica sam gledao pa mi nemoj prodavati price, Volkov je bolji igrac.

              Dosta svi sa tom pricom oko nacionalnosti, kojoj nije mesto ovde, za to imate druge forume.
              I ja bogomi Volkova mnogo vise puta, kao i mnogi iz CG. I kod svih ces cuti komentare: "Sto ce nam taj, sem da bude rezerva Jovanovicu!" Jovanovic mi nije nista posebno mio. Bio bi mi miliji Volkov, da je bolji igrac. jer eto postoji realna sansa da igra za CG. Volkov ima skok, i kompletan je igrac. I s njim se dobija bek-krilo, kao sto je Anceloti forsirao u Milanu. S njim 4-4-2 moze da prelazi u 3-5-2, 3-4-3... Ali pricati da je snazniji od momka koji je masivniji od njega, visociji, klasicni krljac, koji ide glavom, dje nece neko kopackom... isto stajem iza toga da ima jaci sut. Evo jedan dokaz.

              A i jos se drma precka na Vembliju...

              ps. Pretpostavljam da Volkov pokriva odlicno i poziciju stopera, sto Jovanovic igra u svom klubu.
              pps. Volkov je bez sumnje najbolji igrac Partizana, ali bi bio rezerva Jovanovicu, kako stvari trenutno stoje. Mozda da igra krilo, pa Joveta udje unutra.
              Last edited by M_G_S; 15-10-11, 23:04.

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                I ja bogomi Volkova mnogo vise puta, kao i mnogi iz CG. I kod svih ces cuti komentare: "Sto ce nam taj, sem da bude rezerva Jovanovicu!" Jovanovic mi nije nista posebno mio. Bio bi mi miliji Volkov, da je bolji igrac. jer eto postoji realna sansa da igra za C. Volkov ima skok, i kompletan je igrac. I s njim se dobija bek-krilo, kao sto je Anceloti forsirao u Milanu. S njim 4-4-2 moze da prelazi u 3-5-2, 3-4-3... Ali pricati da je snazniji od momka koji je masivniji od njega, visociji, klasicni krljac, koji ide glavom, dje nece neko kopackom... isto stajem iza toga da ima jaci sut. Evo jedan dokaz.

                A i jos se drma precka na Vembliju...

                ps. Pretpostavljam da Volkov pokriva odlicno i poziciju stopera, sto Jovanovic igra u svom klubu.
                Snazniji nije ali brzi, prodorniji, tehnicki jaci jeste, sto je bitno za beka. Bolji centarsut takodje. Ovaj je mozda malo bolji u defanzivi i to je to.

                Samo mi nije jasno kako ovaj klip dokazuje jacinu suta kad je covek bukvalno uputio najobicniju dugu loptu koja je presla veoma glupog golmana.

                A i Volkov ide glavom gde drugi nece nogom, Dinamo je prosle godine sam izbacio sa presmesnim saigracima, posprdao se s njima.
                sigpic

                Comment


                • Pogodi ti onako da prevari cijelu odbranu, pa se onda javi Ima on sutinu i dosta puta je to pokazao... A kao sto sam vec editovao, niko ne spori da je Volkov odlican bek-krilo. I pomalo me cudi da su "pronasli" takvog igraca (Partizan)

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Pogodi ti onako da prevari cijelu odbranu, pa se onda javi Ima on sutinu i dosta puta je to pokazao... A kao sto sam vec editovao, niko ne spori da je Volkov odlican bek-krilo. I pomalo me cudi da su "pronasli" takvog igraca (Partizan)
                    To nije pokazalo jacinu suta, vec nesto drugo a ti si o jacini pricao. Da ima sut, video sam na Vembliju a i pored toga je Volkov bolji. Ako bude zaigrao, napijte se od srece u to ime. A ne sumnjajte da ce da gine kad kao okoreli cigan gine za Partizan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali si ipak odgledao video, iako nije imao veze s mozgom... Zao mi je sto ne stavih neki gdje uopste i nema suta ... Stoji da je Volkov visok 1,85. Ne izgleda mi tako. Da li je to iole tacna info??

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Ali si ipak odgledao video, iako nije imao veze s mozgom... Zao mi je sto ne stavih neki gdje uopste i nema suta ... Stoji da je Volkov visok 1,85. Ne izgleda mi tako. Da li je to iole tacna info??
                        Zasto ne bi bilo tacno? Odlican je u skoku i daje golove glavom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zato sto mi izgleda kao 1,82, ali da je skocan. Vjerovatno zbog gradje...

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Zato sto mi izgleda kao 1,82, ali da je skocan. Vjerovatno zbog gradje...
                            U skoku je odlican on je u Serifu igrao spica jedno vreme i vecinu golova davao glavom.

                            Comment


                            • Opa... Pa oni su ga tamo izbrusili. Momak je stvarno dobar i jedino pravo Pojacanje Partizana, u poslednje dvije godine.

                              Comment


                              • Edgar Davids je isto igrao za 2 reprezentacije : Holandiju i Surinam. Holandiju tokom cele karijere i Surinam na kraju karijere oko 5 utakmica
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X