Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko Kovac(a i Robert je dobar) je bio glavni igrac,srce i vodja te repke,nije to "samo",danas umjesto Roberta tu igra Simunic koji je vrlo cudan lik i nekonstatan je...a Kranjcar sjedi na klupi sada u Tottenhamu,tada je igrao...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Niko Kovac(a i Robert je dobar) je bio glavni igrac,srce i vodja te repke,nije to "samo",danas umjesto Roberta tu igra Simunic koji je vrlo cudan lik i nekonstatan je...a Kranjcar sjedi na klupi sada u Tottenhamu,tada je igrao...
      Da u pravu si,pad forme dolazi odlaskom Nike Kovača koji je bio baš lider,sad takvog nemamo i to je jedan od glavnih problema,Šimunić i Kovač su bili par stopera .
      Lovren sad mijenja Roberta,nzm šta bi mislio o tom momku igra već konstantno u Lyounu godinu i po (mozda 5 il 6 puta nije igrao u prvoj postavi),a kad igra u reprezetaciji kiks do kiksa,ne prođe utakmica bez jednog kiksa.
      Uglavnom lijepo kad se može argumentima raspravljati .

      Comment


      • Naravno da se moze diskutovati na normalan nacin,ja sam malo pretjerao i izvinjavam se jer su ovdje svi dobrodosli...

        Simunic je prije par godina bio odlican igrac i jedan od najboljih u Herthi,ali je njegova narav vrlo cudna i vidis sam sta se s njim desava zadnjih godina,Lovren je dobar igrac i prva je postava u Lyonu,ali nekako igra u repki s rezervom i to se vidi,mora to malo srcanije da izgleda...Niko Kovac je posebna prica,pravi lider koji ostavlja srce na terenu,nema rezerve trcao je za pola tima,a takvog danas nemate
        Last edited by AK47; 15-10-11, 12:06.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Naravno da se moze diskutovati na normalan nacin,ja sam malo pretjerao i izvinjavam se jer su ovdje svi dobrodosli...

          Simunic je prije par godina bio odlican igrac i jedan od najboljih u Herthi,ali je njegova narav vrlo cudna i vidis sam sta se s njim desava zadnjih godina,Lovren je dobar igrac i prva je postava u Lyonu,ali nekako igra u repki s rezervom i to se vidi,mora to malo srcanije da izgleda...Niko Kovac je posebna prica,pravi lider koji ostavlja srce na terenu,nema rezerve trcao je za pola tima,a takvog danas nemate
          To je jedan od glavnih problema isto,Biliću igraju igrači po starim zaslugama,nije mjenajao postavu odavno a to tako neide,to što si rekao Šimunić neigra u Dinamu u prvoj postavi ,a u reprezentaciji je uvjek tu,kad je Bilić došao 2007,izmjenio je cijelu postavu,stavio tad mlade igrače koji nisu igrali (Modrić,Čorluka,Eduardo) i to je odmah davalo rezultate,sad nzm ko da se boji uvesti novog igrača u postavu,evo ti primjer Perišića,u zadnje vrijeme postaje jedan od glavnih igrača Dortmunda a u reprezentaciji igra na kapaljku.

          Comment




          • Za sta su dali Armeniji crveni,kakva je ovo mafija!

            Sad im u kvalifikacijama za SP treba vracat nama i Armeniji ko sto su Irskoj sad
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Najgore je to što je Irac igrao rukom a ne golman...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Volkov dobio ponudu Brne da igra za CG
                sigpic

                Comment


                • Ja ne znam sta ce nam on.Imamo Jovanovica po lijevoj strani,odbranu isto odlicnu.Basa i Dzudovic pozadi,daleko su obojica bolji od njega,Jovanovic je isto mnogo bolji igrac od Volkova.Umjesto Savica nema sanse da igrA.Mogao bi rezerva da bude,ali ja ne bih volio da ga vidim u nasem dresu.Tu su igraci naseg porijekla i drzavljanstva da igraju za nas,a ne neki Bugari da nam igraju u reprezentaciji.

                  Comment


                  • Originally posted by Fedex ba View Post
                    Ja ne znam sta ce nam on.Imamo Jovanovica po lijevoj strani,odbranu isto odlicnu.Basa i Dzudovic pozadi,daleko su obojica bolji od njega,Jovanovic je isto mnogo bolji igrac od Volkova.Umjesto Savica nema sanse da igrA.Mogao bi rezerva da bude,ali ja ne bih volio da ga vidim u nasem dresu.Tu su igraci naseg porijekla i drzavljanstva da igraju za nas,a ne neki Bugari da nam igraju u reprezentaciji.
                    Volkov je Srbin koji je institucija za tog Jovanovica i bio bi to pravi potez saveza.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stivi, Stivi, Stivi... Da li si gledao tog Jovanovica? To ti je jedan od onih mnogo dobrih igraca, a jos lijevi bek, koji valjda zbog nedostatka kvalitetnog menadzera, srece, discipline, nesrecnih povreda, ..., ne znam vec cega, ne igra danas u Premijer ligi, gdje mu je i mjesto. On je polivalentan defanzivac, koji podjednako dobro igra i stopera, i beka. Kada smo igrali prvu, istorijsku utakmicu, jedan moj drugar, a nekad je stvarno fantasticno pikao loptu, mnogo inteligentan momak i student medicine, je bas tog Jovanovica izdvojio kao igraca koji ima to "nesto". Vjerovatno niko drugi na stadionu nije primijetio kakvog smo beka otkrili. On bukvalno hapsi na toj lijevoj strani. Bezkompromisan je i cesto ide glavom u zid. Imamo i takvog desnog beka, Pavicevica. I oni su najzasluzniji za ona cetiri meca bez primljenog gola. Pritom momak ima i sutinu, centarsut, dosta je brz...

                      A Volkov, po pravilima, mora imati neko porijeklo iz CG, da bi mogao da igra. Moze on dobiti drzavljanstvo, ali s obzirom da nikad nije igrao u CG ligi... E sad, ne znam da li i dalje vaze neke olaksice, jer smo nekad bili zajedno. Neposredno nakon razlaza nije bilo nikakvih problema da se "vrbuju" igraci, pa ne znam da li je i dalje taj kljuc na snazi.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Stivi, Stivi, Stivi... Da li si gledao tog Jovanovica? To ti je jedan od onih mnogo dobrih igraca, a jos lijevi bek, koji valjda zbog nedostatka kvalitetnog menadzera, srece, discipline, nesrecnih povreda, ..., ne znam vec cega, ne igra danas u Premijer ligi, gdje mu je i mjesto. On je polivalentan defanzivac, koji podjednako dobro igra i stopera, i beka. Kada smo igrali prvu, istorijsku utakmicu, jedan moj drugar, a nekad je stvarno fantasticno pikao loptu, mnogo inteligentan momak i student medicine, je bas tog Jovanovica izdvojio kao igraca koji ima to "nesto". Vjerovatno niko drugi na stadionu nije primijetio kakvog smo beka otkrili. On bukvalno hapsi na toj lijevoj strani. Bezkompromisan je i cesto ide glavom u zid. Imamo i takvog desnog beka, Pavicevica. I oni su najzasluzniji za ona cetiri meca bez primljenog gola. Pritom momak ima i sutinu, centarsut, dosta je brz...

                        A Volkov, po pravilima, mora imati neko porijeklo iz CG, da bi mogao da igra. Moze on dobiti drzavljanstvo, ali s obzirom da nikad nije igrao u CG ligi... E sad, ne znam da li i dalje vaze neke olaksice, jer smo nekad bili zajedno. Neposredno nakon razlaza nije bilo nikakvih problema da se "vrbuju" igraci, pa ne znam da li je i dalje taj kljuc na snazi.
                        Vrbovanje je jednostrano, mi vaše fudbalere ne vrbujemo.

                        Comment


                        • Koji "mi"? Ako mislis na Srbiju, ne znam o cemu pricas. Treba li tu sacicu fudbalera da nam uzmete?! Pa uzeli ste u svim sportovima veliki broj kvalitetnih igraca, ali vas izgleda jos boli Vucina. Ne vidim tu nikakvu vezu sa Srbijom, kao i kod nekih igraca sto igraju za nju, pa mi je pomalo nejasno zasto smatrate da treba da igra za vas... dok za ovo malo fudbalera sto igraju za CG, a iz Srbije su rodjenjem, se vodilo racuna ko su, sto su, koje im je porijeklo. Jer ako neko smatra da treba Savo Pavicevic iz Lovcenca kome da se pravda sto igra za SVOJU zemlju, onda stvarno nekima treba pomoc... Najveci majstor ove generacije Srbije, ali nazalost sklon povredama, je Bosko JANKOVIC, od Jankovica iz Mojkovca. Nesto su vam i teniseri klimavi, neki odbojkasi, vaterpolisti... Nesto ne vidim da smo mi ti koji vrbujemo. Ipak vi dajete silnim Brazilcima drzavljanstvo.

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Koji "mi"? Ako mislis na Srbiju, ne znam o cemu pricas. Treba li tu sacicu fudbalera da nam uzmete?! Pa uzeli ste u svim sportovima veliki broj kvalitetnih igraca, ali vas izgleda jos boli Vucina. Ne vidim tu nikakvu vezu sa Srbijom, kao i kod nekih igraca sto igraju za nju, pa mi je pomalo nejasno zasto smatrate da treba da igra za vas... dok za ovo malo fudbalera sto igraju za CG, a iz Srbije su rodjenjem, se vodilo racuna ko su, sto su, koje im je porijeklo. Jer ako neko smatra da treba Savo Pavicevic iz Lovcenca kome da se pravda sto igra za SVOJU zemlju, onda stvarno nekima treba pomoc... Najveci majstor ove generacije Srbije, ali nazalost sklon povredama, je Bosko JANKOVIC, od Jankovica iz Mojkovca. Nesto su vam i teniseri klimavi, neki odbojkasi, vaterpolisti... Nesto ne vidim da smo mi ti koji vrbujemo. Ipak vi dajete silnim Brazilcima drzavljanstvo.

                              Govorim samo o fudbalu, nastavak diskusije bi nas odveo u političke teme, tako da je bolje da ostane na ovome.

                              Comment


                              • Dora im je fora bila, ali problem je sto ipak nisu s tim tangirali niti jednu osobu. ponosni smo na to sto smo samo jedan mali grad u Srbiji

                                Comment

                                Working...
                                X