Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kud ces veci dokaz da je izvlacenje namjesteno. Izvlacili ljudi, a svaka loptica je bila razlicitog inteziteta toplote, izvlacitelj bio dobro pripremljen...
    A opet mi nekako realnije djeluje da je samo Irskoj namjesten lagani protivnik, nakon one kradje od FR, a ostali izvuceni normalno, kako je to jedino i bilo moguce... A ovaj sto je baljezgario u komentarima je dobro pretpostavio da ce Ircima ici Estonija, pa je ostale sklepao i pogodio. Vec je imao manji broj permutacija u igri... A isto valja u ovim situacijama prikazati i komentare onih koji nisu pogodili, a isto trabunjali okolo da je dojava...

    Comment


    • Ne bi nešto gledao Portugalce, već se sa nama po zabavio i evo sastava koji su igrali u prošlom baražu protiv nas i podebljani su igrači koji najvjerovatnije neće igrati u prvoj postavi, a neki nisu opće u planovima Papeta.

      Sastav koji je igrao u Portugalu: Hasagić, Spahić, Nadarević, Jahić, Salihović, Ibričić, Rahimić, Muratović (od 88. Pjanić), Misimović (od 81. Muslimović), Džeko, Ibišević
      Sastav koji je igrao u Zenici: Hasagić, Pandža, Bajramović (od 83. Berberović), Jahić, Medunjanin (od 46. Muslimović), Ibričić, Džeko, Nadarević, Ibišević, Salihović, Pjanić

      Igra kad nas je vodio Ćiro je davala pobjede protiv slabiji ekipa ili ekipa koje su u rangu sa nama, ali protiv jaki je uvjek bilo problema i dosta smo spori bili i nemaštoviti. Tada nismo imali Lulića, Papca, Zahirovića, a na kapaljku su dobijali šanse Pjanić i Medunjanin i kad su je dobijali nisu bili na pravim pozicijama i sa igračima koji bi ih mogli ispratit u njihovim zamislima. Danas je to drugačije i da nije povrede Mujdže(koji bi mogao igrati drugu utakmicu, ali zbog povrede neće nikako) bilo bi to još bolje.

      Mislim da smo danas dosta bolja reprezentacija od one koja je izgubila od Portugala u baražu, samo u ovoj će i druge stvari da odlučuju što je žalosno.

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Cehi su odlicna ekipa. Poborski, Smicer, Baros, Berger... Oni su i dalje klasa igraci. A tek kad ga Marek Hjnc zavuce lijevom, iz slobodnjaka... Preblem je sto su naisli na nas, evropski Urugvaj, pa imamo da ih odalamimo i kuci i u gostima. Ne vidim kako mogu da nas izbace. Jedino bi Portugal imao neke sanse protiv nas, ali uz obilatu pomoc sudija.
        O tome se radi,Cehi su sjajna reprezentacija ali oni se ne mogu mjeriti sa najboljom ili vjerovatno najboljom reprezentacijom na svijetu.Treba se cuvati uvijek neugodnog Kolera...
        Cehi imaju sansu,ali bas malu
        sigpic

        Comment


        • Evo me iz skole , imao sam na telefonu parove odmah po izvlacenju , pre skole sam putem zamisljao , Boze izaci ce Estonija-Irska i Portugal-BiH. Ovo o Turska-Hrvatska i Ceska-CG nisam razmisljao i eto pogodio sam 2 od 2 , sada kazete UEFA mafijoza , ma nije mafijoza , tako se potrefilo , jbg ;)

          Estonija - Irska

          Nisu vise ni Estonci kanta za nabijanje , dobiti Srbiju i Sloveniju u gostima sigurno nije bas lako a ni S.Irsku i namuciti Italiju , cim su to uradili zasluzili su , Irska je odlicna ekipa zadnje 3-4 godine , igrali su SP baraz gde su pokradeni , sada im se vratilo i ne vidim sta treba da se desi pa da Irci ne odu na EP

          Ceska - Crna Gora

          Po meni najneizvesniji mec kvalifikacija. Nisu ni Crnogorci a nisu ni Cesi nista posebno. Nijanse ce odlucivati. Ako Jovetic i Vucinic budu spremni , napad ce biti glavna sila Crnogoraca i tu trebaju traziti svoju sansu. Po meni su favorit Cesi , mogli bi oni na iskustvo ovo izvuci

          Portugal - BiH

          Navijacu za BiH , zasto ? Pa igraju verovatno od svih 53 reprezentacija u kvalifikacijama sa najvise srca , mislim da veliku ulogu igra Safet Susic koji im je u glavu utuvio i objasnio sta znaci nositi nacionalni dres a ne sto nas Zonpi postavlja taktiku iz snova , trebaju nam 3 boda a on sve iza centra povuce Portugal je jako los u zadnje vreme , Danci su ih napucali , Norvezani isto , zasto ne i BiH , napad Portugala je u najmanju ruku ocajan. Dzeko je za Postigu tata-mata. Ronaldo je ipak zvezda i od njega ce dosta zavisi , ako znadnu njega i Nania zatvoriti imace velike sanse za EP. Sredina tj zadnji vezni i vezni su im ocajni , znaci svi sem Meirelesa koji je solidan ali i on je ispao iz takmicarske forme i tu treba Misimovic da gura prema Dzeki i tu je sansa.

          Turska - Hrvatska

          Imam osecaj da ce Turci da demoliraju Hrvate i Bilic da napusti kormilo. Hidink ce sigurno znati postaviti taktiku a Hrvati ce pregoreti u zelji za osvetom Favorit su mi Turci ovde
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Cehi su odlicna ekipa. Poborski, Smicer, Baros, Berger... Oni su i dalje klasa igraci. A tek kad ga Marek Hjnc zavuce lijevom, iz slobodnjaka... Preblem je sto su naisli na nas, evropski Urugvaj, pa imamo da ih odalamimo i kuci i u gostima. Ne vidim kako mogu da nas izbace. Jedino bi Portugal imao neke sanse protiv nas, ali uz obilatu pomoc sudija.
            Ove igrace koje si naveo, nijedan od njih ne igra odavno, sem Barosa, a on ne briljira u Galatasaraju... Vladane, Koler ne igra odavno, ja se vise ni ne secam kad se on povukao iz fudbala... Crna Gora treba da se pazi Kadleca, Plasila, Rosickog i Barosa, to su im najopasniji igraci. Naravno njihov najbolji igrac je golman Ceh. Ostatak tima cine dosta prosecni igraci.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Vladanu i nije zamjeriti sto nije vidio starost je to,ali da se to desi MGS-u je neshvatljivo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ja sam cuo da su Cehi bas mocni i da imaju strasne igrace,ali evo sad cujem da ni Englezi nisu nista posebno i to mi je novo
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Ove igrace koje si naveo, nijedan od njih ne igra odavno, sem Barosa, a on ne briljira u Galatasaraju... Vladane, Koler ne igra odavno, ja se vise ni ne secam kad se on povukao iz fudbala... Crna Gora treba da se pazi Kadleca, Plasila, Rosickog i Barosa, to su im najopasniji igraci. Naravno njihov najbolji igrac je golman Ceh. Ostatak tima cine dosta prosecni igraci.
                  Ma mislim da se salio samo MGS , a Koler se povukao ove godine cini mi se , citao sam negde , visoki centarfor , Ceski duo u Dortmundu bio Rosicky i Koller
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Platini je smece do covjeka...
                    Vjerujem da su svi znali da ce Irci izvuci Estoniju,jer je gore navedeno smece moralo da im se oduzi.
                    Stalno mu se Bosna uplice u planove.Pa ovo je smijesno...Ronaldo mora da igra EP.On im donosi grdne pare.Trenutno je Bosna jaca od Portugala i kada bi samo fudbal bio u pitanju,vjerujem da bi Bosna prosla.Ovako ce morati da budu nevjerovatno jaki i ubjedljivi kako bi presli preko raznih g**ana koje ce sudije da im serviraju.

                    Mi bolje izvlacenje nismo mogli dobiti.Sa Ceskom ce biti tvrdo,ali sanse za prolaz su 50-50.Bitno je da se revans igra kod nas.Nadam se da cemo u u gostima odigrati kako treba,pa da mozemo kuci da ih odalamimo

                    Mislim da ce Hrvatska tesko protiv Turske.Hidink je majstor taktike i realno ima bolju ekipu.

                    Comment


                    • Evo čitam vaše komentare, i vidim da mi nismo imali sreće u ždrijebu,samo nzm na čemu temeljite to da su Turci favoriti protiv nas,gledao sam ih u 2 tekme protiv Belgijanaca i realno imali su puno sreće.protiv Azera mislim izgubili u gostima i dobili u 95 minuti doma,što se tiče Hidinka vidili smo kako je namjestio taktiku protiv Slovenije s realno puno kvalitetnijom momčadi Rusije.
                      E sad nismo ni mi u nekoj velikoj formi,ali bilo bi vrijeme da više odigramo pravu utakmicu,zadnju poštenu utakmicu smo odigrali taman protiv njih i bilo bi i vrijeme da plate za onaj gol u 122 minuti.

                      Hiddink nas još nijednom nije dobio u 4 utakmice,iako remi s Austarlijom je bio kao poraz,al opet s Hidinkom nas vežu lijepa sjećanja pogotovo iz Francuske .

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Ne bi nešto gledao Portugalce, već se sa nama po zabavio i evo sastava koji su igrali u prošlom baražu protiv nas i podebljani su igrači koji najvjerovatnije neće igrati u prvoj postavi, a neki nisu opće u planovima Papeta.

                        Sastav koji je igrao u Portugalu: Hasagić, Spahić, Nadarević, Jahić, Salihović, Ibričić, Rahimić, Muratović (od 88. Pjanić), Misimović (od 81. Muslimović), Džeko, Ibišević
                        Sastav koji je igrao u Zenici: Hasagić, Pandža, Bajramović (od 83. Berberović), Jahić, Medunjanin (od 46. Muslimović), Ibričić, Džeko, Nadarević, Ibišević, Salihović, Pjanić

                        Igra kad nas je vodio Ćiro je davala pobjede protiv slabiji ekipa ili ekipa koje su u rangu sa nama, ali protiv jaki je uvjek bilo problema i dosta smo spori bili i nemaštoviti. Tada nismo imali Lulića, Papca, Zahirovića, a na kapaljku su dobijali šanse Pjanić i Medunjanin i kad su je dobijali nisu bili na pravim pozicijama i sa igračima koji bi ih mogli ispratit u njihovim zamislima. Danas je to drugačije i da nije povrede Mujdže(koji bi mogao igrati drugu utakmicu, ali zbog povrede neće nikako) bilo bi to još bolje.

                        Mislim da smo danas dosta bolja reprezentacija od one koja je izgubila od Portugala u baražu, samo u ovoj će i druge stvari da odlučuju što je žalosno.
                        Bruka,koliko nam je sada bolja ekipa.Kada se sjetim kakva je odbrana bila u to vrijeme,ono je nesto katastrofalno i oba gola smo tada primili zbog kardinalni greska u odbrani

                        Comment





                        • Ne sećam se kad smo mi imali ovakvu podršku na gostujućem terenu. Svaka čast!

                          Comment


                          • Bilo nas je oko 15.000 na stadionu.

                            I ovaj ce snimak pokazati kako se gura neko na EP:



                            Na 0:43 kako Malouda startuje na Mujdzu i ne dobija ni karton i onda se zali,a nakon ovog starta Mujdza nece igrati 3 mjeseca.

                            Na 1:22 zuti Spahicu a nije ni dotakao Meneza.

                            Na 2:46 nije sviran ni prekrsaj a bilo je vrlo blizu gola jos je Evra trebao karton dobiti.

                            Na 3:55 prvo prekrsaj nad Spahicem i nakon sto nije svirao Nasri uzima loptu i svira mu se penal koji je bio van sesnaesterca.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ma realno mi moramo biti na sve spremni i protiv Portugala,ali se oslanjam na zelju i trud igraca,a po onome sto sam vidio zadnjih utakmica oslanjam se na i na igru...Edin ce ih natrpati nadam se,dobar je onaj Rolando,ali ce kao i Rami da ga sanja

                              Podrska nikad nije ni falila,pa nece ni sada
                              Last edited by AK47; 14-10-11, 15:03.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Realno, prolaze Turska, Irska, CG i Bosna. Bez imalo navijanja.

                                Comment

                                Working...
                                X